Ще имат ли втори шанс отношенията ни? - page 203 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 203

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Септември 27, 2020, 07:04:16 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 04:13:13 pm

« назад - напред »

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Август 09, 2020, 06:50:31 pmОтново ми излязоха трудности покрай възрастен човек. Грижи за него. Ще си мислиш за двама мъже и ще си много объркана. Единият е воден знак, а другия е въздушен. И с двамата ще осъществиш контакт и ще ти е трудно да избереш. По това което ми излиза ще се занимаваш и с двамата тайно, за да прецениш кой е по-добър вариант за теб.
Ще имате комуникация, той ще я инициира. Но пак ми излиза че има нещо гнило покрай него което ще премълчи, може да скрие че има семейство или пък болест?!
Благодаря.

Остави си въпроси да ти тегля довечера.

Би ли теглила, когато имаш възможност   клиентът ще имаме лична среща и скоро ще дойде до работата?

Според мен има някакво семейство, което крие. Колежката ми е излизала два пъти с него. Нито веднъж не е споменал за жена и деца.

Мисля да ходя до работата на И.
С приятел , ще иска да пязарува.
Може ли да видиш и за него дали ще го видя?

svd

@Wood Nymph , би ли погледнала, за следната ситуация - най-добрият приятел на бившия ми изпрати, веднага, когато се прибрах вкъщи(градът, от който съм по произход), вероятно той знае, предполагам, от братовчед му, че съм тук. Виждаш ли развитие и евентуално интерес и контакт от негова страна?

vth

Здравейте :) Благодатя предварително за отговора!

Дали мъжът(Стоян) с когото имах връзка до скоро и сме вече разделени, ще ме потърси и ако да, кога?

nehtem

@Wood Nymph, здравейте! Бихте ли погледнали,какви са чувствата и намеренията на бившия ми приятел спрями мен! Предварително благодаря!

синева

Цитат на: Wood Nymph в Юни 13, 2020, 01:33:43 amПо-скоро не. След срока има раздяла с тази работа, но и хубаво ново предложение от друго място.
Здравей Wood Nymph
давам обратна връзка. Смениха името на фирмата /от там това прекъсване/ , но аз засега оставам там, но съм на срочен договор.   

Еlle

@Wood Nymph,привет!С моя бивш, след повече от година подновихме отношения /за което и още други нещо около мен позна, браво, имаш усет, дарба,продължавай напред!/Караме я лека полека, грижи се за
 мн.болен родител и сме в разл. градове.Въпросът ми е ,как ще се развият отношенията ни, ще се съберем ли на едно място заедно,за да имаме пълноценна връзка?Ще се намери ли хоспис и финанси за преместване на болния, че не виждам друга възможност за нас.
Благодаря ти, предварително!Хубава седмица от мен!

Wood Nymph

Тук съм хора. Имах страшни болки, расте ми мъдрец...

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Август 10, 2020, 11:28:43 amБлагодаря.

Остави си въпроси да ти тегля довечера.

Би ли теглила, когато имаш възможност   клиентът ще имаме лична среща и скоро ще дойде до работата?

Според мен има някакво семейство, което крие. Колежката ми е излизала два пъти с него. Нито веднъж не е споменал за жена и деца.

Мисля да ходя до работата на И.
С приятел , ще иска да пязарува.
Може ли да видиш и за него дали ще го видя?
Ще имате среща, но мисля че той ще избягва да говори с теб или за нещо. Всеки път ми излиза нещо мистериозно покрай този.
Ще видиш И. но по това което ми излиза няма да е когато отидеш в работата му. Мисля че е някъде на почивка. След като се върне ще се видите, може отново срещата да е на тази работа. Може малко да се държи наперено, високомерно. Поне така ми излиза.

Не знам какво да попитам. Бившият ми не спира да ми изпраща покани за приятелство, а виждам че е на море с приятелката си. Леля му подозирам че ходи при една врачка която измами родителите ми с много пари и се опита да ни навреди. Не ми харесват тези работи. Имам чувството че им се иска да го набутат при мен защото имаме възможност, приятелката му също, но ние разполагаме с повече а той се блазни много от пари. С него бяхме говорили преди няколко месеца, сподели ми че често ме сънува и ме изуми това което разказа, защото аз сънувах същите неща с него. Имам чувството че ми правят някакви любовни магии. Той е много затънал с дрогата, сега може и да се е оправил де, но аз не искам да бъда повече с него. Съмнявам се в магия, защото един ден съм с разума си и знам че този човек не ми трябва, но на другия ден ми е мъчно и изобщо не съм на себе си. Вътрешно знам и осъзнавам че това не е моето, изведнъж нещо ми става, и след това отново се съвземам. Виждам че леля му си е близка с лелята на майка ми, която през годините също ни е правила магии. От нея сме имали хвърлени органи от птици, яйце, камък завързан с червен конец и всякакви други мизерии. Може ли да погледнеш дали ми въздействат по някакъв начин за да се събера отново с него? Лелята на майка ми има основателна причина да ме събере с него-навремето е била любовница на неговия чичо и са ги разделили. Тя е абсолютна вещица, още от преди да се родя е правила магии на семейството ми.

nehtem

@ Wood Nymph,здравей!Би ли ми гледала,дали бившит ми приятел ще поиска отново да е с мен? Какво изпитва към мен? Блаходаря ти предварително!

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Август 20, 2020, 12:09:21 pmЩе имате среща, но мисля че той ще избягва да говори с теб или за нещо. Всеки път ми излиза нещо мистериозно покрай този.
Ще видиш И. но по това което ми излиза няма да е когато отидеш в работата му. Мисля че е някъде на почивка. След като се върне ще се видите, може отново срещата да е на тази работа. Може малко да се държи наперено, високомерно. Поне така ми излиза.

Не знам какво да попитам. Бившият ми не спира да ми изпраща покани за приятелство, а виждам че е на море с приятелката си. Леля му подозирам че ходи при една врачка която измами родителите ми с много пари и се опита да ни навреди. Не ми харесват тези работи. Имам чувството че им се иска да го набутат при мен защото имаме възможност, приятелката му също, но ние разполагаме с повече а той се блазни много от пари. С него бяхме говорили преди няколко месеца, сподели ми че често ме сънува и ме изуми това което разказа, защото аз сънувах същите неща с него. Имам чувството че ми правят някакви любовни магии. Той е много затънал с дрогата, сега може и да се е оправил де, но аз не искам да бъда повече с него. Съмнявам се в магия, защото един ден съм с разума си и знам че този човек не ми трябва, но на другия ден ми е мъчно и изобщо не съм на себе си. Вътрешно знам и осъзнавам че това не е моето, изведнъж нещо ми става, и след това отново се съвземам. Виждам че леля му си е близка с лелята на майка ми, която през годините също ни е правила магии. От нея сме имали хвърлени органи от птици, яйце, камък завързан с червен конец и всякакви други мизерии. Може ли да погледнеш дали ми въздействат по някакъв начин за да се събера отново с него? Лелята на майка ми има основателна причина да ме събере с него-навремето е била любовница на неговия чичо и са ги разделили. Тя е абсолютна вещица, още от преди да се родя е правила магии на семейството ми.
Цитат на: Wood Nymph в Август 20, 2020, 12:09:21 pmЩе имате среща, но мисля че той ще избягва да говори с теб или за нещо. Всеки път ми излиза нещо мистериозно покрай този.

Няма ти нищо.

Според мен е носталгия по миналото.

Може ли да ми теглиш за нова работа и квартира.

Най-късно в понеделник трябва да се изнеса от квартирата.

И пак опрях до помощта на бившия ми.

Писах му и му казах накратко какво става. Той се обадил на негова приятелка и се оказа,че тя пък си търси съквартирантка. 

В работата проблеми. Директорката ме заплашва, че ще ме освободи веднага. А няма право защото съм с тримесечно предизвестие. Ако го направи ми дължи обезщетение.

Може ли да ми изтеглиш карти какво ме очаква до октомври.

Благодаря.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Август 27, 2020, 10:32:21 pmНяма ти нищо.

Според мен е носталгия по миналото.

Може ли да ми теглиш за нова работа и квартира.

Най-късно в понеделник трябва да се изнеса от квартирата.

И пак опрях до помощта на бившия ми.

Писах му и му казах накратко какво става. Той се обадил на негова приятелка и се оказа,че тя пък си търси съквартирантка. 

В работата проблеми. Директорката ме заплашва, че ще ме освободи веднага. А няма право защото съм с тримесечно предизвестие. Ако го направи ми дължи обезщетение.

Може ли да ми изтеглиш карти какво ме очаква до октомври.

Благодаря.
Тази е стисната и няма да ти плати обезщетение така че ще те изтърпи още. Но ще те тормози психически де. Временно след това ще има застой и няма да намериш нещо подходящо. По това което излиза ще има благоприятен завършек. Ще намериш това което търсиш. Може новата работа да се намира на път, да трябва да пътуваш всеки ден до нея ако се намира далеч или пък да е в друг град, държава.
Мисля че ще си при тази жена в квартирата. Ще те приеме добре и мисля че ще се разбирате. Възможно е една от двете да не харесва навиците на другата и да се опитва да я промени, но като цяло ще постигнете разбиране.

Морена, загазих страшно с един мъдрец. Боли, не иска да израсте, само малко се е подал тази нощ. Кърви ми, събира гной. С едното ухо вече не чувам почти. И от него излиза гной и ме боли. Моята зъболекарка не иска да го цепне и да го махне. Каза ми да търся хирург. Отидох при личната ми лекарка-тя твърди че ухото ми нямало нищо общо със зъба и че ухото е много малко възпалено, не било нищо съществено а аз умирам от болка. Отидох при друга зъболекарка-тя каза че е страшно възпалено, разръчка го, то затова и тази нощ малко се показа отгоре. Предписа ми антибиотик, пия го от вчера. Болката обаче не минава, гнойта си ми излиза от ухото. Нещо страшно е. Във вторник заминавам на море, ако съм така през цялата почивка направо не знам ... Може ли да видиш опасно ли е, ще има ли някакви последствия? По цял ден се наливам с аулин, не мога постоянно да пия лекарства.
Разбрах, че тази втората зъболекарка вади зъби без проблем и хората са много доволни. Като се върна ще се навие ли да го махне?
Много ме е страх за ухото ми...Направо ми се реве от болка.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Август 28, 2020, 03:10:10 pmТази е стисната и няма да ти плати обезщетение така че ще те изтърпи още. Но ще те тормози психически де. Временно след това ще има застой и няма да намериш нещо подходящо. По това което излиза ще има благоприятен завършек. Ще намериш това което търсиш. Може новата работа да се намира на път, да трябва да пътуваш всеки ден до нея ако се намира далеч или пък да е в друг град, държава.
Мисля че ще си при тази жена в квартирата. Ще те приеме добре и мисля че ще се разбирате. Възможно е една от двете да не харесва навиците на другата и да се опитва да я промени, но като цяло ще постигнете разбиране.

Морена, загазих страшно с един мъдрец. Боли, не иска да израсте, само малко се е подал тази нощ. Кърви ми, събира гной. С едното ухо вече не чувам почти. И от него излиза гной и ме боли. Моята зъболекарка не иска да го цепне и да го махне. Каза ми да търся хирург. Отидох при личната ми лекарка-тя твърди че ухото ми нямало нищо общо със зъба и че ухото е много малко възпалено, не било нищо съществено а аз умирам от болка. Отидох при друга зъболекарка-тя каза че е страшно възпалено, разръчка го, то затова и тази нощ малко се показа отгоре. Предписа ми антибиотик, пия го от вчера. Болката обаче не минава, гнойта си ми излиза от ухото. Нещо страшно е. Във вторник заминавам на море, ако съм така през цялата почивка направо не знам ... Може ли да видиш опасно ли е, ще има ли някакви последствия? По цял ден се наливам с аулин, не мога постоянно да пия лекарства.
Разбрах, че тази втората зъболекарка вади зъби без проблем и хората са много доволни. Като се върна ще се навие ли да го махне?
Много ме е страх за ухото ми...Направо ми се реве от болка.

Благодаря ти.

Ще ми теглиш ли общи неща за мен до края на годината.
Ще срещна ли нов мъж, тази работа до октомври ще я намеря ли?

Ще ти тегля сега пътувам.

Пази се.

Обърни се към специалист и не отлагай. Морето може да почака.

Анджи

Привет, @Wood Nymp,
Ще погледнеш ли, моля те, за развитието на настоящата ми връзка с Д? С него ли ще остана или ми се дава да срещна друг мъж?
Благодаря ти!

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019