Август 23, 2019, 02:16:19 pm

Новини:

Как да задам въпрос на форума UFOport?
Моля задавайте въпросите си точно и се старайте максимално подробно да опишете  ситуацията в която се намирате.  Всеки въпрос трябва да е добре разгърнат и подробен!
Обърнете внимание на правописа!
Въпроси зададени мързеливо и с малко текст ще се трият.

Welcome to Форум UFOport . Please login or sign up.

Август 23, 2019, 02:16:19 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Любовен калкулатор

Щастливи числа за ТОТО

Числа за тото

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 02:13:13 pm

« назад - напред »

Simon и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Август 09, 2019, 11:45:57 pm
Цитат на: Morena в Август 09, 2019, 11:43:43 pmБлагодаря ти.
Разликата ни е 17 г.
Записвай си сънищата. Те носят важно послание.

Теглих какво е искал да научи този с ф. профил?

Имал е надежда за връзка и среща.

Ще имате ли среща? По-голям мъж е влюбен. Ще те ухажва и ще има среща.
Да този профил ме канеше на срещи. И ми каза че ще науча нещо повече за него ако се съглася. Значи да разбирам че наистина е бил той? Да не би да е някой друг възрастен който да не го познавам? Но ти позна и за годините и за мотора, аз ти споделих за стикера който ми пращаше непрекъснато. Имаше такава татуировка.
Страшно много съм ти благодарна!
Познат е. Но е странно защо ще се представя за друг. Не е типично за голям мъж.
Може да си уговориш среща с негод навън и приятелка да те чака наблизо. А ти може да закъснееш и да го видиш отдалеч дали е той или е някакъв непознат.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Август 09, 2019, 11:53:45 pm
Цитат на: Wood Nymph в Август 09, 2019, 11:45:57 pm
Цитат на: Morena в Август 09, 2019, 11:43:43 pmБлагодаря ти.
Разликата ни е 17 г.
Записвай си сънищата. Те носят важно послание.

Теглих какво е искал да научи този с ф. профил?

Имал е надежда за връзка и среща.

Ще имате ли среща? По-голям мъж е влюбен. Ще те ухажва и ще има среща.
Да този профил ме канеше на срещи. И ми каза че ще науча нещо повече за него ако се съглася. Значи да разбирам че наистина е бил той? Да не би да е някой друг възрастен който да не го познавам? Но ти позна и за годините и за мотора, аз ти споделих за стикера който ми пращаше непрекъснато. Имаше такава татуировка.
Страшно много съм ти благодарна!
Познат е. Но е странно защо ще се представя за друг. Не е типично за голям мъж.
Може да си уговориш среща с негод навън и приятелка да те чака наблизо. А ти може да закъснееш и да го видиш отдалеч дали е той или е някакъв непознат.
Е той ме блокира няма как. Аз се притеснявах да не е някой психопат, иначе ми мина през главата да го направя. Той знаеше къде живея, изобщо много странни неща знаеше. Каза че ми бил таен обожатели уж от друг град. Но ако е от друг град от къде ще знае точния ми адрес. Защо ще ми праща същия стикер. Защо непрекъснато ме питаше дали имам човек до себе си и какво е станало защо съм се била разделила с предишните си. Намекнах му и му казах че мисля за човек от миналото си, а той нали уж ме харесва дори и не се почувства гадно а се заинтригува кой е. Явно се надяваше да му кажа че е той. Не знам, аз все си мисля че е той. Позна ми и за цвета на косата и очите му. А това с мотора беше право в десятката просто.

Wood Nymph

И аз все си казвах че е голям, защо му е да прави такова нещо. Но и на моите карти излиза че е той. Може да го прави защото се страхува че ако ме потърси от истинския му профил ще го отрежа. Преди година той ме остави да гадая дали ще се върне или не. Може да му е било неудобно.

Morena

По картите пак ще се включи. Няма да приключи с едно блокиране.
 :)  Направи си друг профил и му пиши. Но бъди предпазлива ,  може да е някакъв луд знам ли и аз. Никой не може да ти гарантира нищо. А какво остава едни карти.
 Би ли ми теглила едни карти дали му липсвам. Да си сравня с моите. Нещо много еднакви ги тегля от известно време. Досега не бях теглила такива. Дано скоро поне има и наяве резултат.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Август 10, 2019, 12:06:46 amПо картите пак ще се включи. Няма да приключи с едно блокиране.
 :)  Направи си друг профил и му пиши. Но бъди предпазлива ,  може да е някакъв луд знам ли и аз. Никой не може да ти гарантира нищо. А какво остава едни карти.
 Би ли ми теглила едни карти дали му липсвам. Да си сравня с моите. Нещо много еднакви ги тегля от известно време. Досега не бях теглила такива. Дано скоро поне има и наяве резултат.
Липсваш му, още преди малко когато ги наредих. Много мисли за теб и когато отидеш на старото работно място много ще се зарадва.
Той има приятел със същото име с което се беше писал от фалшивия си профил. Дори вчера когато ми писа бях в магазина и ми се стори че ги видях двамата да заничат в един телефон. След точно 5 мин ми се писа как съм кво правя. Тоя негов приятел мина покрай магазина и гледаше вътре все едно искаше да види някой. Затова много ми се насъбраха съмненията. А относно това включване, той ме блокира от месинджър, аз от фейсбук и няма как да се включи, освен ако не си направи нов профил или не реши да ми пише от истинския си.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Август 10, 2019, 12:11:46 am
Цитат на: Morena в Август 10, 2019, 12:06:46 amПо картите пак ще се включи. Няма да приключи с едно блокиране.
Липсваш му, още преди малко когато ги наредих. Много мисли за теб и когато отидеш на старото работно място много ще се зарадва.
Той има приятел със същото име с което се беше писал от фалшивия си профил. Дори вчера когато ми писа бях в магазина и ми се стори че ги видях двамата да заничат в един телефон. След точно 5 мин ми се писа как съм кво правя. Тоя негов приятел мина покрай магазина и гледаше вътре все едно искаше да види някой. Затова много ми се насъбраха съмненията. А относно това включване, той ме блокира от месинджър, аз от фейсбук и няма как да се включи, освен ако не си направи нов профил или не реши да ми пише от истинския си.

Всичко това е много странно.
Според мен без да знаеш кой стои зад фалшиви профили не споделяй нищо. Не знаеш как ще я използват . Без да ти се рзкрие кой е този няма как да бъдем сигурни на 100%.

По моите карти ми излиза скоро писмо, новини и покана от него. Така ми излиза на всяка подредба.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Август 10, 2019, 12:17:46 am

Според мен без да знаеш кой стои зад фалшиви профили не споделяй нищо. Не знаеш как ще я използват . Без да ти се рзкрие кой е този няма как да бъдем сигурни на 100%.

По моите карти ми излиза скоро писмо, новини и покана от него. Така ми излиза на всяка подредба.
Така е, но той твърди че наистина се казва така и че си е човека от снимките, че дори не разбирал какво му говоря. Но се смее, все едно ми се подиграва.
Писмото, новините и поканата са от Д. а не от фейк профила, така ли?
На разположение съм, ако имаш нужда и ти ме питай.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Август 10, 2019, 08:40:55 am

Така е, но той твърди че наистина се казва така и че си е човека от снимките, че дори не разбирал какво му говоря. Но се смее, все едно ми се подиграва.
Да, от него. От Д.
Как му е цялото име?Да ми е по-лесно като тегля.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Август 10, 2019, 12:28:55 pm
Цитат на: Wood Nymph в Август 10, 2019, 08:40:55 am

Да, от него. От Д.
Как му е цялото име?Да ми е по-лесно като тегля.
След като го видиш ще го изтрия, все пак да не се досети някой коя съм и тн.

Morena

Може да го изтриеш.

Какви новини да очакваш от него?
Предложение до месец, новини, товс предложение може и да бъде за сериозни отношения. Но ще са скрити. Няма да е публична връзка.
Има ли интерес към теб ? Има чувства, но е объркан.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Август 10, 2019, 01:11:05 pmМоже да го изтриеш.

Какви новини да очакваш от него?
Предложение до месец, новини, товс предложение може и да бъде за сериозни отношения. Но ще са скрити. Няма да е публична връзка.
Има ли интерес към теб ? Има чувства, но е объркан.
И на моите карти така излиза. Притеснение от това да не го отрежа.
А близките ни ще знаят ли за тези отношения? Защото аз малко трудно мога да скрия от майка си. Преди години го бях направила и крих половин година за една връзка, и после си развалихме отношенията тотално.
Майка ми смята че той има психични отклонения заради това че си е направил този профил. Може ли да видиш и това, кое в здравето му не е наред, като изключим наркотиците? Ако има такова де.
За в бъдеще, когато вече има отношения с мен, ще спре ли да употребява? Просто вече съм си патила с зависим човек, не ми се иска да повторя същия ад. Струва ми се че той е борбен и би могъл да се справи, но държа и ти да погледнеш, наистина много познаваш.

Morena

Ще ти тегля.

Би ли погледнала за мен и И. общо какво ще се случи до няколко месеца.
Има ли си друга жена? Наскоро го видях с една пред дома му.
Благодаря ти.

Моето име ако ти е нужно В.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Август 10, 2019, 01:40:40 pmЩе ти тегля.

Би ли погледнала за мен и И. общо какво ще се случи до няколко месеца.
Има ли си друга жена? Наскоро го видях с една пред дома му.
Благодаря ти.
Ще си включа целия антураж от карти, да видим по-подробно.
Ще пиша след 10 мин.

Wood Nymph

Обучението ти в работата ще бъде неуспешно. Ще я прекратиш. Веднага след това ще предприемеш пътуване с ясната цел да осъществиш това което толкова силно искаш. Внимавай с емоциите, да не вземеш да го отблъснеш. Иван ще бъде наранен от нещо, ще се затвори в себе си и ще страда, но няма ти да си причината за това. Ти се явяваш като жената която ще го утеши и ще му помогне да преодолее трудностите. Благодарение на неговото емоционално нестабилно състояние и на това че точно ти ще му помогнеш с преодоляването на тази скръб която има в него, ще се сбъдне желанието ти да бъдеш с него. Излязоха ми семейни карти, което показва още по-ясно че шанса да бъдете семейство е голям. Въпроса го зададох за няколко месеца напред, до септември, октомври. Излезе ми засилена и бърза комуникация, което според мен показва, че може да стане и много по-бързо и неочаквано.
На въпроса дали има жена до себе си се дава че той е в дълбока душевна криза. Мисли за жена, кариеристка, възможно да е зодия Козирог, Телец или Дева. Чувства се напрегнат и наранен, много иска да подобри комуникацията с нея.  Чувства че е с вързани ръце и че не може да направи нищо. Но това по-скоро идва от невото властно държание.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Август 10, 2019, 01:59:35 pmОбучението ти в работата ще бъде неуспешно. Ще я прекратиш. Веднага след това ще предприемеш пътуване с ясната цел да осъществиш това което толкова силно искаш. Внимавай с емоциите, да не вземеш да го отблъснеш. Иван ще бъде наранен от нещо, ще се затвори в себе си и ще страда, но няма ти да си причината за това. Ти се явяваш като жената която ще го утеши и ще му помогне да преодолее трудностите. Благодарение на неговото емоционално нестабилно състояние и на това че точно ти ще му помогнеш с преодоляването на тази скръб която има в него, ще се сбъдне желанието ти да бъдеш с него. Излязоха ми семейни карти, което показва още по-ясно че шанса да бъдете семейство е голям. Въпроса го зададох за няколко месеца напред, до септември, октомври. Излезе ми засилена и бърза комуникация, което според мен показва, че може да стане и много по-бързо и неочаквано.
На въпроса дали има жена до себе си се дава че той е в дълбока душевна криза. Мисли за жена, кариеристка, възможно да е зодия Козирог, Телец или Дева. Чувства се напрегнат и наранен, много иска да подобри комуникацията с нея.  Чувства че е с вързани ръце и че не може да направи нищо. Но това по-скоро идва от невото властно държание.
Благодаря ти. Аз вчера реших , че няма да се задържа на тази работа. Няма адекватно обучение. За което си права. Относно пътуването , в момента карам шоф . курс и вчера го поднових. Тази жена сигурно е майката на детето му. Той ли ще направи крачка да ме потърси?
Ще тегля и на теб.

1. Ще научат. Няма да са никак доволни. Мисля, че мъж около 35 г. ще им каже.
Склонна съм да кажа, че е Д.
2. Няма проблеми със здравето. Излиза ми някакъв лекар или възрастна жена, която ще му повлияе да предприеме някаква драстична промяна. Смяна на жителство.
Ще научиш до дни. Писмо ще получиш.
3. Теглих какво го очаква Д?
Пак ще получиш писмо, информация от прител среща по време на път предстои.
Няма лоши карти при Вас .
4. Ще получиш ли помощ от някого относно отношенията Ви?
От приятел. Картите показват, че той лекува някаква болест. Иска промяна и да загърби стария си начин на живот

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019