Август 23, 2019, 02:34:04 pm

Новини:

Как да задам въпрос на форума UFOport?
Моля задавайте въпросите си точно и се старайте максимално подробно да опишете  ситуацията в която се намирате.  Всеки въпрос трябва да е добре разгърнат и подробен!
Обърнете внимание на правописа!
Въпроси зададени мързеливо и с малко текст ще се трият.

Welcome to Форум UFOport . Please login or sign up.

Август 23, 2019, 02:34:04 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Любовен калкулатор

Щастливи числа за ТОТО

Числа за тото

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 02:13:13 pm

« назад - напред »

Simon и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Morena

1.Според мен е той. Ще имаш отново покана и писмо от него.
2.Ще се появи друга жена. Ще имат интимни отношения. Водещо ще са парите. Няма да се задържат дълго. Тя ще се одръпне. Ще се премести в друг град, държава.
3. Пи-голяма жена няма да е доволна. Ще има конфликти.
Промяна ще има, пак покана, празнество ще има, среща с много хора.

Благодаря ти.
Това може да е жената , с която го видях. Майката на детето му.
Не ми хареса като жена. Като излъчване .

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Август 12, 2019, 10:20:29 pm1.Според мен е той. Ще имаш отново покана и писмо от него.
2.Ще се появи друга жена. Ще имат интимни отношения. Водещо ще са парите. Няма да се задържат дълго. Тя ще се одръпне. Ще се премести в друг град, държава.
3. Пи-голяма жена няма да е доволна. Ще има конфликти.
Промяна ще има, пак покана, празнество ще има, среща с много хора.

Благодаря ти.
Това може да е жената , с която го видях. Майката на детето му.
Не ми хареса като жена. Като излъчване .
Наистина токсична жена.
Той ми е споделял че води интимни отношения с жена, но че не я обича, че е от града в който ще уча аз, много го харесвала и си плащала за да бъде с него. Сигурно е тя.
А относно другата по голяма жена сигурно е майка ми.

Morena

Змията е майка, да. Роднина.  :)
Не мога да кажа дали е твоята или неговата майка.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Август 12, 2019, 10:31:21 pmЗмията е майка, да. Роднина.  :)
Не мога да кажа дали е твоята или неговата майка.
Моята ще е със сигурност 🤣

Morena

Здравей.
Тегли си карти.
Иначе някакви новини има ли?

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Август 13, 2019, 08:33:03 pmЗдравей.
Тегли си карти.
Иначе някакви новини има ли?
Здравей. Ами какво да кажа. Днес видях брат му в последния момент. Една тяхна позната влезе в магазина, беше много мила,прави ми комплименти, но тя май е лесбийка, така че не знам дали имаше нещо общо.😁
Помаха на един техен общ приятел, сподели че не се разбира с този човек, но не обърнах внимание. Нищо съществено.
Въпросите:
1.Дали това момиче има нещо общо?
Книга, мишки, конник, коса, щъркел.
2.Брат му умишлено ли минава толкова често оттам, или просто пътя му е оттам?Къща, кула, пръстен, градина, книга.
3. Брат му, момичето и техния познат, ще му кажат ли за мен?
Детелина, кораб, птици, лилии, букет.
Благодаря ти! Ако имаш въпроси, давай ги и ти. Аз ще ти изтегля карти по-късно.😊

Morena

Ясно. Контактувай с тях. За да го срещаш. По-скоро те сами идват при теб явно има защо.
Обръщай внимание на всичко, което ти казват.
1. С книга на първа не се тълкува .
2. Умишлено минава. Иска да научи нещо за теб. Има сериозни намерения и желание за среща.
3. Да, ще му кажат. Ще те обсъждат. Според мен те харесват и добронамерени към теб.

Не знам какво да питам .
За И. имаме ли общо бъдеще?
Как се държи с мен , когато отида на старата работа?
Ще ми предложат ли да работя отново за тях.
Не се сещам какво да питам. Общи неща за събитията за двама ни до края на годината.
Благодаря.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Август 13, 2019, 09:10:22 pmЯсно. Контактувай с тях. За да го срещаш. По-скоро те сами идват при теб явно има защо.
2. Умишлено минава. Иска да научи нещо за теб. Има сериозни намерения и желание за среща.
3. Да, ще му кажат. Ще те обсъждат. Според мен те харесват и добронамерени към теб.

Не знам какво да питам .
Не се сещам какво да питам. Общи неща за събитията за двама ни до края на годината.
Благодаря.
Ами единият е бивш приятел на мама, много е затънал с тая дрога и не ми се иска да се занимавам, а ш момичето каза че е много зле и че е пропаднал наркоман и че не общува с него. Аз и с нея не съм близка, познавам я от едно мое бивше гадже, за жалост и той се дрогираше, и тя май, но пуши само трева. Така де, не сме близки стана случайно. Ще гледам кой идва и какво ми говори и така. Аз си мисля че тя нарочно дойде и нарочно му кимна на този, за да покаже че е дошла при мен и после евентуално той да им каже или нещо такова, не знам. Както и да е, те не ме вълнуват. Просто ми направи впечатление, но не ми хареса че тя ме оглежда, споделих че си пада по жени.😀
Въпросите ми са:
1. Защо Д. не го виждам никъде, защо не излиза? Дали е тук в града? Гледам че се снима и е у тях, но не излиза никъде и ми е странно.
Е, отново първа карта книга.
Книга, пръстен, сърце, дете, мечка.
Ще изтегля отново.
Звезди, птици, жена, писмо, кръст.
2. Какво иска да научи брат му за мен?
Лилии, стар мъж, стара жена, пръстен, младо момиче.
Много интересно. Аз имам чувства че брат му харесва майка ми. Ще изтегля още 1 ред от по 5 карти.
Луна, конник, слънце, кула, гроб.
Сега ще отговоря и на твоите въпроси.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Август 13, 2019, 09:10:22 pmЯсно. Контактувай с тях. За да го срещаш. По-скоро те сами идват при теб явно има защо.

Не знам какво да питам .
Благодаря.
Имате ли общо бъдеще?
Имате общо бъдеще още с първата карта, партньорство. Ще имате някакъв конфликт, но ще се разреши покрай работа. Отново излиза общо начало.
Как ще се държи?
Студено, ще се прави на недостижим. Но това ще се промени коренно. Отново ми излиза страстно ново начало след проблемите.
Ще ти предложат ли да работиш с тях?
Категорично да. Повод за празник ще има. Най накрая той ще пречупи гордостта си. Ще постигнете баланс в отношенията.

Morena

На първа книга,луна и звезди не се тълкува.
Твоите са малко по-различни от моите.

Според мен брат му има интерес към теб.
Поне по предните карти. Все пак питахме за теб.

Благодаря ти. Да , той е доста горд и със самочувствие. Точно така се държеше последния път като се видяхме. Това доста ме нарани.
Празникът възможно ли е да е банкета им, той е декември месец. Доста време има. Тогава ли бихме могли да имаме интимни отношения?

Wood Nymph

Да, няма да е сега. По напред във времето е. Към края на годината.
Да, но какво точно цели брат му Не мога да разбера? Харесва ме, но в какъв смисъл, като момиче за Д. ли?
А последните 5 карти ги изтеглих общо като цяло за мислите на брат му.

Morena

По-скоро той те харесва като момиче за себе си. Такива карти си изтеглила.
Като го видиш другия път го заговори.
На твое място не бих отблъснала хората, които са близки с него. Нямам предвид да сте в една компания нон-стоп. Може да не са ти приятни, но един поздрав, как си, ше те доближи до една крачка напред към него.
Как ми се иска още един шанс на видя И отново. Ако имах твоите възможности не бих ги отхвърлила.
Знам ,че не не съм желана на старото работно място.
Няма човек , който да ме върне обратно там. Въпреки че си вършех съвестно работата и трудно взех решение да напусна.
Дори и И.  нищо не може да направи.
Били ми теглила общо за събитията, които ме очакват с И. до края на годината.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Август 13, 2019, 10:11:14 pmПо-скоро той те харесва като момиче за себе си. Такива карти си изтеглила.
Като го видиш другия път го заговори.
На твое място не бих отблъснала хората, които са близки с него. Нямам предвид да сте в една компания нон-стоп. Може да не са ти приятни, но един поздрав, как си, ше те доближи до една крачка напред към него.
Това обаче е много гадно ако той ме е харесал за себе си. Когато вече имаш интернет, може ли да погледнем отново? Реално той е по-голям от баща ми, няма как да има нещо с мен. Знаеш ли че те в момента май не се разбират. Изобщо не са заедно. Утре ще изтегля карти и ще ти ги пратя да видим да не би аз да съм причината за това...

Wood Nymph

Както ти бях казала, ще има конфликт с някаква жена, любовен триъгълник. На нещо ще му бъде трудно, но тя ще го предаде с нещо и той ще бъде съкрушен. След това ти ще го утешиш. Струва ми се че с тази жена ще работите заедно. Но той явно ще я изгони след това което евентуално картите показват че ще стане. След това той ще ти се доверява повече в работата, ще се сближите много покрай нея.

Wood Nymph

Възможно ли е все пак картите да грешат или да се разчетат по друг начин? Те държат един на друг, как и двамата ще ме харесват?
Да не би за брат му да се има в предвид че може да има след време нещо с майка ми? Ще изтегля още веднъж по 5 за тази ситуация и ще ти пратя.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019