Август 23, 2019, 02:49:18 pm

Новини:

Как да задам въпрос на форума UFOport?
Моля задавайте въпросите си точно и се старайте максимално подробно да опишете  ситуацията в която се намирате.  Всеки въпрос трябва да е добре разгърнат и подробен!
Обърнете внимание на правописа!
Въпроси зададени мързеливо и с малко текст ще се трият.

Welcome to Форум UFOport . Please login or sign up.

Август 23, 2019, 02:49:18 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Любовен калкулатор

Щастливи числа за ТОТО

Числа за тото

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 02:13:13 pm

« назад - напред »

Simon и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Wood Nymph

Попитах в какъв смисъл брат му ме харесва? Метла, змия, книга, дърво, лисица.
Какво ще се случи за в бъдеще между мен и Д.?
Сърце, книга, кула, ключ, метла.
Планина, лилии, дърво, куче, стар мъж.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Август 13, 2019, 10:37:00 pmКакто ти бях казала, ще има конфликт с някаква жена, любовен триъгълник. На нещо ще му бъде трудно, но тя ще го предаде с нещо и той ще бъде съкрушен. След това ти ще го утешиш. Струва ми се че с тази жена ще работите заедно. Но той явно ще я изгони след това което евентуално картите показват че ще стане. След това той ще ти се доверява повече в работата, ще се сближите много покрай нея.

Благодаря много.
Ще видим какво ще стане. Ти това за какъв период го виждаш?
Има ли начин да опишеш жената как изглежда, като характвт, възраст.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Август 13, 2019, 10:44:03 pmПопитах в какъв смисъл брат му ме харесва? Метла, змия, книга, дърво, лисица.

Тук излиза конфликт с жена . Скрити неща има. Както и друга намесена , която прави интриги.

Има чувства, които бяма да рсзкрие.
Ще е огорчен от нещо. Пречка има между вас. Приятел и мъж ще са около него.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Август 14, 2019, 08:35:46 am
Цитат на: Wood Nymph в Август 13, 2019, 10:44:03 pmПопитах в какъв смисъл брат му ме харесва? Метла, змия, книга, дърво, лисица.

Тук излиза конфликт с жена . Скрити неща има. Както и друга намесена , която прави интриги.

Има чувства, които бяма да рсзкрие.
Ще е огорчен от нещо. Пречка има между вас. Приятел и мъж ще са около него.
Ще видим, дано все пак си признае чувствата, защото аз няма да се унижа да го потърся след като преди година ме отряза по толкова гаден начин.

Morena

Като имаш време би ли ми теглила общо за два месеца какво ме очаква?
Ще ми помогне ли И за ремонта на къщата ми?
Благодаря .

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Август 15, 2019, 09:29:47 amКато имаш време би ли ми теглила общо за два месеца какво ме очаква?
Благодаря .
В следващите 2 месеца ми излиза, че И. с лекомисленото си поведение може да те нарани. Излиза ми че това ще се случи в стая, може да е кабинет, някакво помещение. Думите които ще ти каже ще те наранят. След това ще размисли и ще намери начин да ти се извини, ще наблюдава да види как стоят нещата при теб. Относно ремонта, има изгледи да ти помогне, хубави карти се паднаха.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Август 15, 2019, 09:35:59 am
Цитат на: Morena в Август 15, 2019, 09:29:47 amКато имаш време би ли ми теглила общо за два месеца какво ме очаква?
Благодаря .
В следващите 2 месеца ми излиза, че И. с лекомисленото си поведение може да те нарани. Излиза ми че това ще се случи в стая, може да е кабинет, някакво помещение. Думите които ще ти каже ще те наранят. След това ще размисли и ще намери начин да ти се извини, ще наблюдава да види как стоят нещата при теб. Относно ремонта, има изгледи да ти помогне, хубави карти се паднаха.

Благодаря ти.

Wood Nymph

Може ли и ти да видиш какво ме очаква до края на годината, когато имаш интернет? Защото на твоите карти излизаше че до месец ще си признае чувствата, а на моите виж че излезе че няма да си признае. Благодаря.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Август 15, 2019, 12:52:24 pmМоже ли и ти да видиш какво ме очаква до края на годината, когато имаш интернет? Защото на твоите карти излизаше че до месец ще си признае чувствата, а на моите виж че излезе че няма да си признае. Благодаря.

До два месеца питах.
Очаква те . Някакво предложение . Скоро. За връзка ли е не знам,
Работа ако търсиш може да е нова работа.

Ще има ли повод да ти пише?
Ще има, той или от приятел очаквай новни и разговори от път, нещо свързано с дома.

Ще ми теглиш ли като имаш време, дали ще остана на тази работа и с И.
как се развият събитията през септември.
Благодаря.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Август 15, 2019, 01:04:57 pm
Цитат на: Wood Nymph в Август 15, 2019, 12:52:24 pmМоже ли и ти да видиш какво ме очаква до края на годината, когато имаш интернет? Защото на твоите карти излизаше че до месец ще си признае чувствата, а на моите виж че излезе че няма да си признае. Благодаря.

До два месеца питах.
Очаква те . Някакво предложение . Скоро. За връзка ли е не знам,
Работа ако търсиш може да е нова работа.
Мне, не търся работа. Сигурно е за нещо друго.

Morena

Връщам се на работа.
Довечера съм на линия.  ;)

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Август 15, 2019, 01:18:52 pmВръщам се на работа.
Довечера съм на линия.  ;)
Добре. Благодаря ти! :)

Wood Nymph

Здравей! <3
Може ли да погледнеш ако изпратя сега приятелство на брат му, ще ме приеме ли?
Какво ще се случи ако го напраря?
Страхувам се да не я отхвърли, да не ме нагруби с нещо. Мисля че е добра идея да поискам приятелство на брат му, тъкмо ще му каже и ще види че имам интерес.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Август 16, 2019, 06:41:39 pmЗдравей! <3
Страхувам се да не я отхвърли, да не ме нагруби с нещо. Мисля че е добра идея да поискам приятелство на брат му, тъкмо ще му каже и ще види че имам интерес.

Ще имаш повод за радост. Ще имаш новини. Някакво ново начало ще има. Нов период.
Резултатът от поканата? Ще ти пише. Нов приятел ще се сдобиеш.

Би ли теглила за мен и И. Общи събития. И в работата какво ме очаква.

Благодаря .

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Август 16, 2019, 07:49:01 pm
Цитат на: Wood Nymph в Август 16, 2019, 06:41:39 pmЗдравей! <3

Ще имаш повод за радост. Ще имаш новини. Някакво ново начало ще има. Нов период.
Резултатът от поканата? Ще ти пише. Нов приятел ще се сдобиеш.

Би ли теглила за мен и И. Общи събития. И в работата какво ме очаква.

Благодаря .
Мамка му, не събрах отново смелост. Страхувам се много. Може ли да видиш по отделно за 2-та дали има шанс някой от тях да ми поиска приятелство?
Не зададох срок, излиза ти общо за отношенията ти с него че ще настъпи нов етап в живота ти, край на работа и започване на нова. Ти сама ще поемеш инициативата. Ще постигнеш голям успех. Последната карта показва че ще създадеш семейство с него.
Смяна на работното място, ще отидеш да работиш там където искаш ти. Голяма твоя мечта ще се сбъдне. Следи за съдбовни сигнали свързани както с работа така и с любов. Ще имаш предложение.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019