Ще имат ли втори шанс отношенията ни? - page 28 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 28

Септември 21, 2019, 04:29:44 pm

Новини:

Внимание!!!Сайта е малко променен, но това се прави за да е по-удобен за всички. Сигурен съм , че ще свикнете с новата версия и тя ще ви е по-удобна.

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Септември 21, 2019, 04:29:44 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 02:13:13 pm

« назад - напред »

Morena

Ще имаш ли новини от тях?

Да, ще имаш. Хубави новини. Ще си радостна. До един месец.

Теглих как ще си прекараш на морето.. излезнаха ти хубави карти. Любов и връзка. Ще имаш разговори. Не съм сигурна дали ще срещнеш друго момче там или просто мислите ти ще бъдат изцяло за Д.

Wood Nymph

Това обаждане грешка ли е било?
От човек е който няма сведения за теб и не знае какво се случва в живота ти. Иска да си прекарате добре заедно.
И. ли е замесен?
Мъж който води конфликт със самия себе си. Ще поиска прошка и постигане на мир в отношенията. Предполагам че е той. Възрастен мъж е.
Какво ще се случи?
Има 2 варианта, да отидеш на тази почивка без да му мислиш, а другия е да не отидеш и той да се почувства сам. По-вероятно ми се струва че е второто, но той няма да се откаже и ще направи още един опит да се свърже с теб, иска ново начало пълно с любов.

Wood Nymph

Вероятна са мислите ми. И миналото лято бях така. Аз не съм човек който лесна спира да мисли за човек и се втурва в нова връзка. Дано като съм там да получа някакво писмо, или нещо такова което да ме обнадежди. Много съм се нахъсала иначе де, ако събера смелост пак ще опитам да изпратя покана на брат му Но този път без да я трия.

Morena

Благодаря ти.

Би ли погледнала защо не ме потърси цяла година и изобщо какво да очаквам в следвашите три месеца от него.
Много искам да работим отново заедно.

Карам сега шоф. курс може ли да ми теглиш дали ще взема книжка .

Спред мен ще имаш новини след морето.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Август 17, 2019, 08:15:31 pmБлагодаря ти.

Би ли погледнала защо не ме потърси цяла година и изобщо какво да очаквам в следвашите три месеца от него.
Много искам да работим отново заедно.

Карам сега шоф. курс може ли да ми теглиш дали ще взема книжка .

Спред мен ще имаш новини след морето.
Защото е особен характер, много объркан човек. Ще работите заедно. Всеки път ми излиза. Ти той и още една жена, но тази жена накрая ще е аут. Като си останете само вие двамата ще се сближите много.
Книжка ще вземеш, но се абстрахирай от лошите мисли за нещата с И. За да не ти повлияят зле. Като цяло благоприятни карти.

Wood Nymph

И аз мисля че ще е след морето защото изпробвах днес новото тесте карти и ми се падна до седмица развитие. Това се пада последния ден от почивката ни.
И то по конкретно че брат му до седмица ще ме потърси да ми каже нещо важно свързано с Д.

Morena

Благодаря ти.

Според мен при теб нещата ще се развият след почивката.
Картите, които се падат са със срок до месец.

Morena

Снощи го сънувах. Сядях до бюрото му до него на един стол. Беше облечен с черна блуза. Добре се държеше. Говорехме за картини. Казах му, че мога да рисувам и той каза аз също. След това се събудих.

Wood Nymph

Не мога да тълкувам сънища. Какво се случва при теб, има ли развитие?
След няколко дни се прибирам и ще мога да гадая.
Аз успях да осъществя връзка с брат му, човекът се държи много добре. Пожела ми приятна почивка и това беше. Не е много, но пък е крачка напред, все пак се осмелих да му изпратя приятелство, пък и той сам ми писа.

Morena

Не , засега нищо. Нямам никакви новини.

Чудесно. Пак е нещо. Радвам се много.
Ще се случат нещата. Малко търпение и инициатива от твоя страна.

Wood Nymph

Вече съм на разположение! Можеш да ми задаваш въпроси.
При мен брат му отново ме потърси, писа ми, аз отговорих, но той го видя след дни и не ми писа пак, сигурно заради това че не беше влизал и имаше забавяне. Попитах моите карти защо ми пише и те показаха че някой друг от семейството му го кара, защото не смее сам да ме потърси. Предполагам че става на въпрос за Д. Когато можеш, би ли проверила да видим твоите карти дали ще покажат нещо различно или ще потвърдят моите?

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Август 26, 2019, 10:06:17 amВече съм на разположение! Можеш да ми задаваш въпроси.
При мен брат му отново ме потърси, писа ми, аз отговорих, но той го видя след дни и не ми писа пак, сигурно заради това че не беше влизал и имаше забавяне. Попитах моите карти защо ми пише и те показаха че някой друг от семейството му го кара, защото не смее сам да ме потърси. Предполагам че става на въпрос за Д. Когато можеш, би ли проверила да видим твоите карти дали ще покажат нещо различно или ще потвърдят моите?
Здравей.
Прави услуга на приятел според мен.
Единият е по-голям.

За мен може да теглиш като имаш време за работа и за Иван ,като цяло за близките месеци -септември и октомври.
В работата не ми харесва. Има и плюсове, обаче обучението върви бавно, през пръсти. Искам да я сменям след нова година.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Август 26, 2019, 01:44:17 pmЗдравей.
Прави услуга на приятел според мен.
Единият е по-голям.

За мен може да теглиш като имаш време за работа и за Иван ,като цяло за близките месеци -септември и октомври.
В работата не ми харесва. Има и плюсове, обаче обучението върви бавно, през пръсти. Искам да я сменям след нова година.
Септември:
-Работа: Ще имаш конфликт, който ще те накара да се махнеш веднага оттам.
-Любов: Излиза ми страстно ново начало и отпътуване надалеч, възможно е по море, има море. Бъди търпелива, следващите карти отново показват ново начало и чиста искрена любов.
Октомври:
-Работа: Ако се върнеш на работа при Иван, ще има предателство някакво, не е между вас а по-скоро между теб и друга жена която ще се опита да те прецака. Той ще я накаже справедливо, ще се държи с теб някак странно, но ще му станеш много интересна, ще се интересува.
-Любов: Край на труден период от живота ти. Всичко се нарежда, голям повод за празник, съвместно съжителство, създаване на семейство. Много стабилно при това от материална гледна точка.

Wood Nymph

Може ли да видиш и ти за мен през следващите 2 месеца какво мога да очаквам в любовта?

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Август 26, 2019, 07:17:51 pmМоже ли да видиш и ти за мен през следващите 2 месеца какво мога да очаквам в любовта?

Благодаря ти.
Това означава ли,че с И. ще работим заедно със сигурност?
Относно работата ме предупреди колежката, която напуска да се пазя от другитв колежки.

Съобщение, новини ще имаш. Ще те зарадват. Път и преместване ти предстои.
Нещи друго да тегля само кажи.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019