Ще имат ли втори шанс отношенията ни? - page 50 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 50

Септември 21, 2019, 04:52:51 pm

Новини:

Внимание!!!Сайта е малко променен, но това се прави за да е по-удобен за всички. Сигурен съм , че ще свикнете с новата версия и тя ще ви е по-удобна.

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Септември 21, 2019, 04:52:51 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 02:13:13 pm

« назад - напред »

Wood Nymph

След 10 минутки ще отговоря.
Благодаря ти. Значи всичко им е наред и психически са си ок?

Morena

Благодаря ти.

Да, тегли пак, каквото те интересува, но не вярвам да им има нещо.  ;D  Те лудите си личат отдалеч. Редовно се сблъсквам с луди по улиците.  :-\    :(

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Септември 10, 2019, 11:12:10 pmБлагодаря ти.

Да, тегли пак, каквото те интересува, но не вярвам да им има нещо.  ;D  Те лудите си личат отдалеч. Редовно се сблъсквам с луди по улиците.  :-\    :(

Да ти кажа те имат малко налудничав вид. Обличат се като деца. Все едно са колкото мен. Ходят като мухи без глави, знам ли. 😀😀

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Септември 10, 2019, 08:35:28 pmНяма такова нещо. Нямат проблеми с психиката. Аз не ползвам фейсбук. Имам. Но не съм в час с новостите. Не ме интересуват. Явно и при тях е така.

Днес минах покрай блока на И , но го нямаше . Стана 6:30 и си тръгнах. И без това си свърших работата и минах с надежда да го видя, но я нямаше колата му. Явно не се беше прибрал от работа. Последният път , като се видяхме работи до 8.  :-\

Днес като си вървях нещо нахлуха в главата ми лоши мисли за работа. Не знам защо реших, че е възножно да ме съкратят след като ми изтече договора. На сегашната работа почти няма работа и това , което върша може да го свърши един човек. Старите служители няма да ги махнат и оставам аз.

Ще ми теглиш ли за работа до края на годината. Притесних се, защото нямам сигурност, а и още не съм изплатила курса .
За мен няма да се получат нещата на тази работа. Излезе че ще научиш лоши новини, а аз попитах дали ще те съкратят. Излезе млад мъж, възрастна жена и възрастен мъж, но не зная какво общо имат с тази ситуация.

Morena

Имам познати, които са на по 34 г мъже, които се обличат като тийнеджъри. Маратонки, скъсани дънки, тениски ... но не знам, в моя град и гол да тръгнеш няма да впечатлиш никого.  То като нямаш цел и посока освен да се шляеш безцелно друго не ти остава.  ;D

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Септември 10, 2019, 09:57:37 pmЩе получа ли предложение за работа от него? Колесница, 4 жезли, паж чаши, 3 чаши
Как ще се развие ситуацията между мен и него до края на месеца?
Император, 3 чаши, 2 чаши, рицар чаши
Ще ме покани ли да пътуваме заедно? 4 жезли, 3 чаши, император, императрица
Като има време...

Остави си твоите.
Да, комуникацията ще върви между вас, ще има някакво обединение.
До края на месеца ще имаш повод да се радваш. Той ще ти даде ясни признаци че иска да има отношения с теб.
Има голяма вероятност да те покани. Ще предприеме действия.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Септември 10, 2019, 11:18:30 pmИмам познати, които са на по 34 г мъже, които се обличат като тийнеджъри. Маратонки, скъсани дънки, тениски ... но не знам, в моя град и гол да тръгнеш няма да впечатлиш никого.  То като нямаш цел и посока освен да се шляеш безцелно друго не ти остава.  ;D
Така е, а и това си е техния стил. Майка ми каза че от малки ходят така облечени. 😁

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Септември 10, 2019, 11:18:06 pmЗа мен няма да се получат нещата на тази работа. Излезе че ще научиш лоши новини, а аз попитах дали ще те съкратят. Излезе млад мъж, възрастна жена и възрастен мъж, но не зная какво общо имат с тази ситуация.
Т.е ми предстои съкращение? Шефът ми е на 45г, управителката също. Има едва възрастна жена около 60 г.

Wood Nymph

Може ли да видиш как ще се развият нещата до края на годината?

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Септември 10, 2019, 11:22:36 pmТ.е ми предстои съкращение? Шефът ми е на 45г, управителката също. Има едва възрастна жена около 60 г.
Според картите ми да. Но друг човек ще ти подаде ръка, предполагам че е И.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Септември 10, 2019, 11:25:01 pmСпоред картите ми да. Но друг човек ще ти подаде ръка, предполагам че е И.

Благодаря ти.

Би ли ми теглила за И , по какъв начин ще работя с него понеже той няма да се застъпи за мен да се върна там.

Тегли си. Нямам интернет.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Септември 10, 2019, 11:34:26 pmБлагодаря ти.

Би ли ми теглила за И , по какъв начин ще работя с него понеже той няма да се застъпи за мен да се върна там.

Тегли си. Нямам интернет.
Излиза че покрай някаква работа коята няма да ти е приятна е ще е много неблагодарна. Ще победиш врагове.

Wood Nymph

Цитат на: Wood Nymph в Септември 10, 2019, 11:24:07 pmМоже ли да видиш как ще се развият нещата до края на годината?
Луна кораб мишки птици лилии ковчег конник

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Септември 10, 2019, 11:37:57 pmИзлиза че покрай някаква работа коята няма да ти е приятна е ще е много неблагодарна. Ще победиш врагове.

Сигурно сегашното ми работно място. Но  врагове на сегашната работа нямам.. поне така си мисля, но на старата работа , в която той е шеф ,колегите не ми мислеха доброто.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Септември 10, 2019, 11:41:07 pmЛуна кораб мишки птици лилии ковчег конник

С луна на първа не се гледа.
Пробвай с по-малко карти.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019