Ще имат ли втори шанс отношенията ни? - page 51 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 51

Септември 21, 2019, 04:28:01 pm

Новини:

Внимание!!!Сайта е малко променен, но това се прави за да е по-удобен за всички. Сигурен съм , че ще свикнете с новата версия и тя ще ви е по-удобна.

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Септември 21, 2019, 04:28:01 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 02:13:13 pm

« назад - напред »

Morena

По какъв повод ще ме покани на среща? Императрица, 8 пентакли, 3 чаши, колесница
Ще забремения ли от него до края на годината.. 8жезли, рицар чаши, императрица, император.

Като имаш време..

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Септември 10, 2019, 11:59:57 pmПо какъв повод ще ме покани на среща? Императрица, 8 пентакли, 3 чаши, колесница
Ще забремения ли от него до края на годината.. 8жезли, рицар чаши, императрица, император.

Като имаш време..

Според мен поводът за покана за среща ще е работа. По това което ти теглиш и това което при мен излиза става на въпрос че той ще забележи че вършиш някаква работа много съвестно. Това ще е причината да те покани.
8 жезли говори за бързина, бърза комуникация, бързо развитие на ситуация. Рицарят показва оферта за любов. Император и императрица на едно място за мен говори че има шанс да забременееш от него. Императрицата освен действия, показва и бременност, така че, да.

Wood Nymph

Отново ще тегля за това как ще се развият нещата до края на годината при мен?
ковчег, планина, облаци, куче
коса, звезди, сърце, книга

Morena

Благодаря ти.
Ще видим какво ще стане.
Би ли ми теглила като имаш време за бременност , на теб също ти излизаше по твоите карти.

Начало, което ще ти бъде трудно, с препядствия. Облаците са проблеми, негативни емоции,раздяла с приятел или сериозно скарване. Ще таиш скрити чувства към някого.

Според мен за Д просто се върти около местата, които посещава. Бъди по-често навън. Така шансът да го срещнеш е по-голям.
Покани брат му да пиете кафе. Ако се съгласи е шанс да го разпиташ за Д.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Септември 11, 2019, 01:19:30 pmБлагодаря ти.
Ще видим какво ще стане.
Би ли ми теглила като имаш време за бременност , на теб също ти излизаше по твоите карти.

Начало, което ще ти бъде трудно, с препядствия. Облаците са проблеми, негативни емоции,раздяла с приятел или сериозно скарване. Ще таиш скрити чувства към някого.

Според мен за Д просто се върти около местата, които посещава. Бъди по-често навън. Така шансът да го срещнеш е по-голям.
Покани брат му да пиете кафе. Ако се съгласи е шанс да го разпиташ за Д.
Там е работата че той не излиза никъде. От работа вкъщи от вкъщи на работа. Работи където го викнат и аз няма как да зная къде е. Много ми е трудно. Как да поканя брат му като е по-голям от родителите ми, ами ако вземе че си помисли че го харесвам...
Аз имам някакво усещане че брат му сам ще ме потърси да говори с мен за тези неща. Предполагам че Д. му е споделял за мен и знае че преди съм общувала с Д. Ако все пак наистина брат му ми пише, ще подхвана темата за Д., ще го питам как е, ще му кажа че ми е много тъжно.
Може ли да видиш за това Д. какво му е споделял за мен и дали брат му изобщо е запознат с нещата покрай нас двамата?
детелина метла мъж луна

Wood Nymph

Отново излиза че ще забременееш, ще е в период в който няма да си готова обаче. От мъж водна зодия, като И. Ти обаче няма да му кажеш веднага, ще го запазиш в тайна. Теглих как ще реагира той: Възможно е да се скарате, той ще е изненадан, няма да е подготвен да има още едно дете. Ще го приеме ли? Да, ще свикне с тази мисъл, ще разговаряте и ще станете двойка.

Wood Nymph

Ако все пак брат му ми пише, няма да започна разговорът с това, но мисля да му споделя че харесвам Д. за да не вземе той да си помисли че съм влюбена в него. :D
Аз тайно се надявам между брат му и майка ми да се получи нещо. Гледам, харесват си снимки, той се отбива при нея да си говорят. Но майка ми не го харесва, като и кажа че е много готин и че я харесва според мен тя ми се сърди. Но пък му харесва снимките :D
Изобщо не е нейн тип, но все пак се надявам. Може ли да видиш дали между тях може да се зароди нещо?
дете, градина, ковчег, път

mozila

Цитат на: mozila в Септември 10, 2019, 01:03:38 pmWood Nymph преди около година той искаше да живее с мен, кроеше планове, но какво го спря , тази жена ли пак... ❤️💋🍀
Wood Nymph  видях, че сте подхванали темата за бременността, би ли погледнала и за мен, той ще иска ли дете и скоро ли ще е, ако се съберем ... преди като сме говорили на тази тема беше много щастлив...  тази жена той ще се отдръпне ли от нея...  ще спре ли да му влияе... благодаря и хубав ден на двете  💋🌈

Wood Nymph

Цитат на: mozila в Септември 11, 2019, 03:26:16 pmWood Nymph  видях, че сте подхванали темата за бременността, би ли погледнала и за мен, той ще иска ли дете... преди като сме говорили на тази тема беше много щастлив...  тази жена той ще се отдръпне ли от нея... благодаря и хубав ден на двете  💋🌈
За сега не излиза да има намерения за дете. Възможно е един от тях да замине нанякъде и да не са заедно.

mozila

Цитат на: Wood Nymph в Септември 11, 2019, 05:00:30 pmЗа сега не излиза да има намерения за дете. Възможно е един от тях да замине нанякъде и да не са заедно.
А решил ли е вече наистина да е с мен, както беше ми казала, бу ли погледнала отново, защото преди месеци последния ни разговор завърши така, само ако реши да е с мен тогава да се обади... какво го е накарало да се обади, ако няма да се отдръпне... беше ми казала, че имаме бъдеще,брак,  дефакто той ще направи нещо... и моите и негови близки как биха приели всичко 🌺  благодаря, когато можеш ще погледнеш ли, не искам да досаждам, извинявай 🌈

Morena

Същото излиза, каквото ми каза още в самото начало.
Би ли ми тълкувала И ли ще бъде бащата... императрица, император, колесница, 3ка чаши.
Цитат на: Wood Nymph в Септември 11, 2019, 03:15:24 pmОтново излиза че ще забременееш, ще е в период в който няма да си готова обаче. От мъж водна зодия, като И. Ти обаче няма да му кажеш веднага, ще го запазиш в тайна. Теглих как ще реагира той: Възможно е да се скарате, той ще е изненадан, няма да е подготвен да има още едно дете. Ще го приеме ли? Да, ще свикне с тази мисъл, ще разговаряте и ще станете двойка.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Септември 11, 2019, 03:20:26 pmАко все пак брат му ми пише, няма да започна разговорът с това, но мисля да му споделя че харесвам Д. за да не вземе той да си помисли че съм влюбена в него. :D
Аз тайно се надявам между брат му и майка ми да се получи нещо. Гледам, харесват си снимки, той се отбива при нея да си говорят. Но майка ми не го харесва, като и кажа че е много готин и че я харесва според мен тя ми се сърди. Но пък му харесва снимките :D
Изобщо не е нейн тип, но все пак се надявам. Може ли да видиш дали между тях може да се зароди нещо?
дете, градина, ковчег, път
Ако е свестен защо да не опита. Няма смисъл да се дърпа и да се притеснява от теб или хората. Всеки има нужда от компания и подкрепа. Има някакво начало, коетомще продължи. Ще има срещи. Ще има избор ,засега не показват картите за влюбване или връзка.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Септември 11, 2019, 10:50:27 pmАко е свестен защо да не опита. Няма смисъл да се дърпа и да се притеснява от теб или хората. Всеки има нужда от компания и подкрепа. Има някакво начало, коетомще продължи. Ще има срещи. Ще има избор ,засега не показват картите за влюбване или връзка.
Аз когато и гадая ми излиза че тя наистина ще има приятел, въпреки че тя не иска връзка. На мен ми излизаше че мъж ще започне да идва на работното и място да разговаря с нея и постепенно ще се сближат. На другия ден той наистина отиде при нея, но тя май не направи връзката с моето предсказание и това. Не знам защо усещам че той ще бъде този човек който ще бъде до нея. Тя просто не иска и да чуе че може да има връзка с него. Казва че като човек е много добър, но че като мъж не го харесва. На мен също ми излиза че тази връзка която тя ще има с този мъж който и се пада няма да е никак добре приета от околните, но че аз ще я подкрепя и ще бъда много доволна. Все пак е млада, родила ме е на 18. Баща ми е лош човек, отделно е имала много несполучливи връзки, може би това я е отвратило и не желае да има връзка.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Септември 11, 2019, 10:46:30 pmСъщото излиза, каквото ми каза още в самото начало.
Би ли ми тълкувала И ли ще бъде бащата... императрица, император, колесница, 3ка чаши.
По това което си теглила, да.

Wood Nymph

Цитат на: mozila в Септември 11, 2019, 05:23:51 pmА решил ли е вече наистина да е с мен, както беше ми казала, бу ли погледнала отново, защото преди месеци последния ни разговор завърши така, само ако реши да е с мен тогава да се обади... какво го е накарало да се обади, ако няма да се отдръпне... беше ми казала, че имаме бъдеще,брак,  дефакто той ще направи нещо... и моите и негови близки как биха приели всичко 🌺  благодаря, когато можеш ще погледнеш ли, не искам да досаждам, извинявай 🌈
Да, той иска да е с теб но се притеснява от материалното си състояние, иска да се замогне малко и тогава да предприеме нещо. Накарало го е да се обади желанието му за връзка. Възрастна жена от твоя страна ще го приеме добре. Възможно е да работи някъде надалеч и да ви помага финансово. От негова страна пък, възрастен мъж ще бъде доволен от отношенията ви, ще смята че чрез теб ще им се оправи финансовото състояние.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019