Ще имат ли втори шанс отношенията ни? - page 69 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 69

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Февруари 26, 2020, 06:10:14 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 02:13:13 pm

« назад - напред »

mozila

Цитат на: Wood Nymph в Октомври 08, 2019, 08:11:11 pmАз гадая с всички карти, не само с големите аркани. Иначе прогнозите които правя напоследък ги правя с карти KIPPER.
Главно и аз от интуиция като все пак се съобразявам и със значението на самата карта. Относно времето което казвам, понякога чувам нещо като вътрешен глас и то ме напътства.
Картите са противоречиви, хем излиза пътуване, хем неуспешно, 2 пъти редя и нещата са 50 на 50. Той иска да се видите, но отново ми излиза като пречка възрастна жена. Има шанс все пак, излиза наистина голяма изненада. 4 пъти ти редя и това излиза. Но при него има едно стопиране. Мисля че все пак ще спре да се съобразява с нейното мнение и ще те потърси за да се уговорите за среща.
Wood nymph би ли погледнала, когато имаш време, да не досаждам... картите показват ли ти с какво ще бъде свързана тази изненада, сега ме замисли😁, преди като си ми редила бяхме говорили за събиране, предложение, дали би било нещо от рода или подарък ... надявам се да спре да се съобразява, можеш ли да видиш той има ли чувства към тази жена, тя с какво го държи-П.?   В какъв период от време виждаш всичко да се изясни и как ще приключи всичко дали ще покажат? 🤯🍀 

zlatii

Цитат на: Wood Nymph в Октомври 08, 2019, 07:46:14 pmКато проблем излиза материалното състояние при един от двама ви. Ще получиш покана за среща за да си изясните отношенията. Негова ще е инициативата. Мислиш си че всичко е загубено, но по картите излиза че ще получиш много неочаквана приятна изненада.
Кога ще ме потърси, ччакам това цяла година

Morena

Благодаря ти.
Ако имаш време би ли погледнала тези подредби ..
Бившият ще ме покани ли за празниците? 10 чаши, тройка чаши, паж чаши , 4 жезли

Какви отношения ще поиска с мен бившия...
Императрица, рицар чаши, 2ка чаши, асо чаши..

Какви отношения ще поиска с мен И?

4 жезли, паж чаши, асо чаши, 2 чаши

Sunrise7

Здравейте :)

Бих искала да помоля за отговор на следните въпроси: ще се обади ли М. скоро (до 1 месец )? Ще задълбочим ли отношенията си? Защо се дистанцира при положение, че отношенията ни са добри?

Благодаря предварително.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Октомври 10, 2019, 01:24:06 pmБлагодаря ти.
Ако имаш време би ли погледнала тези подредби ..
Бившият ще ме покани ли за празниците? 10 чаши, тройка чаши, паж чаши , 4 жезли

Какви отношения ще поиска с мен бившия...
Императрица, рицар чаши, 2ка чаши, асо чаши..

Какви отношения ще поиска с мен И?

4 жезли, паж чаши, асо чаши, 2 чаши
Ще те покани. Струва ми се бе обстановката ще е домашна.
Ще иска да има деца от теб, сериозна връзка.
И. Ще иска да общува с теб. И той ще ти направи предложение за връзка.
Може ли да погледнеш и  моите? Споделих ги отново на следващата страница.

Wood Nymph

Цитат на: Wood Nymph в Октомври 09, 2019, 01:07:12 pmПредполагам че тази промяна е свързана със смяната на майстора. На нея много и се иска да продължи да работи със сегашния, наистина много добре работи, но не постъпва коректно в момента. Значи все пак има вероятност да работим с тях?
Мечка, Писмо, Букет, Ключ
Аз ли съм човека към който има чувства?
Градина, Котва, Птици, Детелина
Опа, излъгах. Това са въпросите.

zlatii

Цитат на: Wood Nymph в Октомври 08, 2019, 07:46:14 pmКато проблем излиза материалното състояние при един от двама ви. Ще получиш покана за среща за да си изясните отношенията. Негова ще е инициативата. Мислиш си че всичко е загубено, но по картите излиза че ще получиш много неочаквана приятна изненада.
След колко време ще стане това?

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Октомври 10, 2019, 08:37:43 pmЩе те покани. Струва ми се бе обстановката ще е домашна.

Благодаря ти

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Октомври 10, 2019, 08:37:43 pmЩе те покани. Струва ми се бе обстановката ще е домашна.
Цитат на: Wood Nymph в Октомври 10, 2019, 08:40:26 pmОпа, излъгах. Това са въпросите.
Цитат на: Wood Nymph в Октомври 10, 2019, 08:40:26 pmОпа, излъгах. Това са въпросите.

Ще имаш покана от възрастен мъж. Ще се свърже с вас до дни .

Не показват картите да има чувства. По-скоро комуникация и срещи ще има.

Morena

Тегли си карти, защото аз не мога в работно време, а интврнетът ми още не е пуснат.

Като имаш време би ли ми тълкувала.

Повод за срещата ми с Д.?
Паж чаши, Колесница, 3ка чаши, Император.

Причината да ме потърси бившия?
Жрец, 4 жезли, 2 чаши, рицар чаши

Благодаря.

Мкери

Цитат на: Wood Nymph в Септември 30, 2019, 06:12:02 pmЗа мен, определено има шанс за вашите отношения. Ще успеете да се разберете. Излиза, че ще градите дом заедно. Коренна промяна.
А може ли да кажеш кога ще сме отново заедно?

bube

Чак сега успявам да отговоря. Предполагам че срещата ви отдавна е минала, но все пак хвърлих карти. Излезе че е минала добре, говорили сте за сериозни неща, взела си някакво решение, направила си си изводи.

@Wood Nymph пиша Ви,за да ви кажа,че среща имахме и мина ужасно зле... :( Просто вече не издържах и избухнах.Прекратих всякакъв контакт с него.
1.Той има ли чувства към мен?
2.Имаме ли изобщо бъдеще заедно или да спра да се надявам,че нещо сериозно може да се получи м/у нас?

Vanessahudgins

Здравейте, срещнах се с един мъж след 4 годишно запознанство само по интернет. Аз имам чувства към него, но той казва, че всичко приключва след само тези два дни прекарани заедно. Има ли  шанс или това наистина беше края?

Мкери

zlatii

Кога ще се случи това

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019