Ще имат ли втори шанс отношенията ни? - page 87 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 87

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Февруари 22, 2020, 12:58:32 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 02:13:13 pm

« назад - напред »

Activis

Направи, както го чувстваш ти. Да аз тогава ти казах, че няма да стане с университета.

Не е задължително да е петък. Може и в друг ден.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Ноември 24, 2019, 10:52:45 pmНе ми е приел поканата във фейсбук. Може и да не влиза вече
. Има вайбър, но там не отговаря. Все се надявам той да ме потърси..
Би ли ми теглила какво ще ме накара да го потърся?

Излезе че ще ти омръзне да стоиш в тази ситуация и ще събереш сили сама да го потърсиш. Звучи ми невъзможно, но това показаха. Ако не осъществиш връзка с него до средата на декември защо не го потърсиш да му честитиш празниците?
Може ли да погледнеш утре дали този ненормалник майстора ще създаде проблеми? Заплаши ни че до утре имаме време и после не отговарял.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Ноември 24, 2019, 11:11:11 pmИзлезе че ще ти омръзне да стоиш в тази ситуация и ще събереш сили сама да го потърсиш. Звучи ми невъзможно, но това показаха. Ако не осъществиш връзка с него до средата на декември защо не го потърсиш да му честитиш празниците?
Може ли да погледнеш утре дали този ненормалник майстора ще създаде проблеми? Заплаши ни че до утре имаме време и после не отговарял.
Миналата година му честитих не ми отговори. Иначе наближава повод, но какво от това.

Няма да дойде този утре.

Все пак отидете в полицията и говорете с полицай. Не знам какъв тозо ,,майстор" чист престъпник.

Activis

Нимф има голяма вероятност да се появи. Внимавай този човек е доста агресивен. И мисля, че и вида му издава това.

Reni8

Цитат на: Wood Nymph в Ноември 23, 2019, 06:24:19 pmЩе се видите да, нещата ще стават както искаш ти, но няма да е сега. Излиза дълъг период от време, не мога да кажа с точност, може би през 2020г. средата. Някой ще пътува, или ти или той за да се видите.
А тези дни ще се видим ли ?

Morena

Теглих на въпроса дали полицията ще ви помогне..

След скандал ще вземете решение да отидете. Скандалът ще е за парим излиза едно пътуване, отдалечаване не знам да го тълкувам. Този майстор е възможно да се махне от града или пътува..

Би ли ми тълкувала тази подредба.. ще ме потърси ли до края на годината император, тройка чаши, 4 жезли, 8 пентакли.
Благодаря.

Activis

Морена обаче и ти си инатлива. Не приемаш нещата от друга гледна точка. Иска ти се да чуеш, че ще те потърси, но вътрешно си знаеш, че това няма да стане. Не си губи времето в напразни терзания. Всеки заслужава любов, но от правилните хора. А в случая този не усещам по никакъв начин да е за теб. Той си има друг живот, цели, неща съмвсем различни от твойте.

lavieebelle

Здравей @Wood Nymph ,

ако е удобно, може ли да ми погледнеш за любов.

Благодаря!

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Ноември 24, 2019, 11:36:13 pmТеглих на въпроса дали полицията ще ви помогне..

След скандал ще вземете решение да отидете. Скандалът ще е за парим излиза едно пътуване, отдалечаване не знам да го тълкувам. Този майстор е възможно да се махне от града или пътува..

Би ли ми тълкувала тази подредба.. ще ме потърси ли до края на годината император, тройка чаши, 4 жезли, 8 пентакли.
Благодаря.
По тази подредба да. Покрай работа и някакво събиране.
Аз вярвам че ако искаш нещо много силно, то се случва. Поне при мен винаги е работело. Когато мисля за някого непрекъснато той идва.
Моите карти показват че е възможно да започне връзка с по-възрастна жена, но няма да просъществува за дълго. Тайно ще се надява да бъде с друга, по-млада, попитах дали си ти-излязоха хубави карти, но той като че ли чака ти да направиш нещо по въпроса.

Wood Nymph

Подадохме жалба, би трябвало да е предупреден. Не е идвал и не ни е притеснявал днес. Дано само това си е било.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Ноември 25, 2019, 06:07:57 pmПо тази подредба да. Покрай работа и някакво събиране.
Аз вярвам че ако искаш нещо много силно, то се случва. Поне при мен винаги е работело. Когато мисля за някого непрекъснато той идва.
Моите карти показват че е възможно да започне връзка с по-възрастна жена, но няма да просъществува за дълго. Тайно ще се надява да бъде с друга, по-млада, попитах дали си ти-излязоха хубави карти, но той като че ли чака ти да направиш нещо по въпроса.
Благодаря . Моята приятелка ми е тълкувала същото преди година още. Събират единствено на банкета и при пътувания на обучения. Аз вече не работя там, така че няма как да ме поканят. Сигурно си има друга. Може и с бившата си да се е събрал. Тя ще е около 45г. Чиститих му РД и Коледа. Не смея да пиша повече по-лични неща.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Ноември 25, 2019, 06:14:54 pmПодадохме жалба, би трябвало да е предупреден. Не е идвал и не ни е притеснявал днес. Дано само това си е било.
чудесно. Трябваше да вземете мерки срещу тормоза. Ще го извикат за разпит. Дано се кротне и да не се заканва в чужди имоти.

Wood Nymph

...Отново е ходил да иска пари които не му дължим. Казал че ще отиде и той да подаде жалба срещу нас че не сме му платили. Ние сме му платили за всичко, той си измисля някакви нови и нови неща и твърди че ние сме му възлагали още и още задачи. Щял да покаже листовете с неговите записки и изчисления. Това ми звучи много несериозно. Този човек наистина си е повярвал че е прав. Заплашил е отново че ще влезе вкъщи и ще счупи всичко което е направил. Ох, дано се оттървем, както каза ти Morena, предстои му път в чужбина, дано си замине и ни остави..

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Ноември 26, 2019, 11:29:02 am...Отново е ходил да иска пари които не му дължим. Казал че ще отиде и той да подаде жалба срещу нас че не сме му платили. Ние сме му платили за всичко, той си измисля някакви нови и нови неща и твърди че ние сме му възлагали още и още задачи. Щял да покаже листовете с неговите записки и изчисления. Това ми звучи много несериозно. Този човек наистина си е повярвал че е прав. Заплашил е отново че ще влезе вкъщи и ще счупи всичко което е направил. Ох, дано се оттървем, както каза ти Morena, предстои му път в чужбина, дано си замине и ни остави..
На ръка ли му платихте?
Имате ли свидетел, когато му дадохте парите? Не поощрявам да се плаща на ръка точно заради подобен тип изнудване. Нито данъци плаща за получените пари, нито може да докажеш ,че си му ги дал.
Не се надявай на картите много. Едно в реалността, съвсем друго да мятаме карти. Какво Ви казаха от полицията?

Morena

Довечера ще погледна картите, ако искаш все пак.
За мен мога да кажа ,че кафето и картите познаха за работата. Вчера шефът ме извика и имам усещането, че управителката е говорила с него зв мен не особено хубави неща.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019