Ще имат ли втори шанс отношенията ни? - page 93 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 93

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Декември 11, 2019, 01:37:49 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 02:13:13 pm

« назад - напред »

Десислава Иванова

Здравейте, пиша отново понеже никой не ми отговори предния път.
Интересува ме дали се очертава скоро да намеря подходяща работа, понеже ми е много важно,а евентуално може би и сериозен приятел.На 25 години съм.

Activis

Цитат на: vility29 в Декември 02, 2019, 11:55:14 pmЗдравейте!Искам да попитам какво ме очаква в любовен план до края на годината. Другият ми въпрос е ще ми провърви ли в работата която започвам сега. Благодаря предварително.

В любовен план без промяна. За работата ще бъде добре.

Activis

Цитат на: radolia в Декември 03, 2019, 01:35:26 pmЩе имам ли вбъдеще човек до себе си? и какъв ще бъде той,ако изобщо се появи такъв?След връзката ,която приключих преди 10 месеца съм разбита и още събирам парченцата от себе си.До момента даже и не знам причината за раздялата и все още търся отговори.

Рано ви е за нов човек. Първо трябва да поработиш върху чувствата си. Да оставиш всичко старо назад. Няма смисъл и да търсиш отговори. Отстрещния човек е поел по своя път. Решил е че ти не си човека за него.

Activis

Цитат на: Десислава Иванова в Декември 03, 2019, 02:55:02 pmЗдравейте, пиша отново понеже никой не ми отговори предния път.
Интересува ме дали се очертава скоро да намеря подходяща работа, понеже ми е много важно,а евентуално може би и сериозен приятел.На 25 години съм.

Аз ще ти задам въпрос, какво смяташ за подходяща работа? Ако търсиш и мислиш по този начин скоро няма да намериш работа. За приятел в близките месеци не се очертава.

Dess Black

Не мисля по никакъв начин, просто питах, понеже се интересувам както всички останали, които пишат в форума по различни проблеми.То човек да не пита нещо.Благодаря за отговора все пак.

Wood Nymph

Здравей Morena!
След 2 дни брат му има имен ден. Решила съм да му честитя, може пък да се заговорим. Ще погледнеш ли да видиш как ще се развият нещата и дали въобще ще ми отговори?

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Декември 04, 2019, 02:52:18 pmЗдравей Morena!
След 2 дни брат му има имен ден. Решила съм да му честитя, може пък да се заговорим. Ще погледнеш ли да видиш как ще се развият нещата и дали въобще ще ми отговори?
не излиза да отговори. Път излиза на него.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Декември 04, 2019, 07:11:54 pmне излиза да отговори. Път излиза на него.
Благодаря. Наистина нещо са зачезнали. Все пак мислиш ли че е добре да му пиша? На моите карти също излезе че няма да отговори под влиянието на Д. Той още е обиден и му влияе.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Декември 04, 2019, 08:19:25 pmБлагодаря. Наистина нещо са зачезнали. Все пак мислиш ли че е добре да му пиша? На моите карти също излезе че няма да отговори под влиянието на Д. Той още е обиден и му влияе.

Пиши му.Не ми излезе при мен такива неща. Бившият ми също има имен ден и ще му пиша.

Ще те помоля да ми теглиш за работа. Ще ме съкратят ли януари и ще намеря ли друга работа. Имах разговор с шефа и нямам добро усещане.
За Д. може ли да видиш общи неща. Попаднах на две нови негови снимки преди няколко дни. Изглежда доста отслабнал.

Activis

Нимф за мен той ще ти благодари от човешка гледна точка, но нищо повече не усещам. Я и не знам, защо си мислиш, че въпросния Д. влияе на братти си. За мен не е така. Ни му казва нищо.

Wood Nymph

Цитат на: Activis в Декември 04, 2019, 08:57:37 pmНимф за мен той ще ти благодари от човешка гледна точка, но нищо повече не усещам. Я и не знам, защо си мислиш, че въпросния Д. влияе на братти си. За мен не е така. Ни му казва нищо.
Казва му, защото се е озлобил. Пролича последния път когато се видяхме. Той обвинява майка ми че не е бил с мен и че тя не е позволила. Мисли си че тя ме е настройла срещу него, той си ми го каза.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Декември 04, 2019, 08:34:22 pmПиши му.Не ми излезе при мен такива неща. Бившият ми също има имен ден и ще му пиша.

Ще те помоля да ми теглиш за работа. Ще ме съкратят ли януари и ще намеря ли друга работа. Имах разговор с шефа и нямам добро усещане.
За Д. може ли да видиш общи неща. Попаднах на две нови негови снимки преди няколко дни. Изглежда доста отслабнал.
Излезе че в момента замисля някакви тайни неща, не споделя за тях. Трудно му е но е решил да промени нещата в любовния си живот.
Попитах за работа, обаче ми излезе нещо интересно и не мисля че е за работа. Излезе че ще си раздвоена между двама, единия е И. Другия е тъмен мъж. Май преди седмица пак така излезе.
Иначе и аз като Активис мисля че ще благодари от човешка гледна точка, познаваме се и града е малък все пак. Пък ако нещо се опита да завърже разговор, супер. Ще видим.

Activis

Morena

Благодаря ти. Не знам къде ще го срещна този новия. На работата ми само с колеги общувам. Наближава банкета, за който съжалих ,че се съгласих, но вече съм го платила.
Би ли ми теглила как ще прекарам.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Декември 04, 2019, 09:35:17 pmБлагодаря ти. Не знам къде ще го срещна този новия. На работата ми само с колеги общувам. Наближава банкета, за който съжалих ,че се съгласих, но вече съм го платила.
Би ли ми теглила как ще прекарам.
Ще се чувстваш не на място. Излиза че в последния момент може нещо да се промени и да направиш това което искаш. Може пък и да не отидеш.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019