Ще имат ли втори шанс отношенията ни? - page 94 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 94

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Декември 11, 2019, 03:03:48 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 02:13:13 pm

« назад - напред »

Morena

Ще отида. Платила съм доста пари, които няма да ми върнат. Благодаря.

Morena

Ще пътуваш ли, излиза да се зарадва и да празнувате нещо? Добронамерена ще бъде към теб.

Ти защо искаш да я видиш?

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Декември 04, 2019, 09:59:10 pmЩе пътуваш ли, излиза да се зарадва и да празнувате нещо? Добронамерена ще бъде към теб.

Ти защо искаш да я видиш?
Последно съм я виждала на 10 години.

Morena

Отиди , виж я от уважение. Ще те приеме добре.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Декември 04, 2019, 10:20:34 pmОтиди , виж я от уважение. Ще те приеме добре.
Благодаря ти. Аз съм я виждала 3 пъти през живота си. Първият път съм била на 2 И не помня, но другите 2 пъти наистина е била студена както казва баба ми. Но тя е имала много тежък живот и може би затова е охладнява. Предполагам че вътрешно изпитва емоции но не умее да ги показва. Надявам се да е добре здравословно. Ще споделя как е минала срещата.

Morena

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Декември 04, 2019, 10:32:38 pmДа ,пиши.Вече не пишеш често.  :)
Подготвям се за изпити, имам страшно много за учене. Ще гледам вечер да влизам.😁
Ако имаш въпроси ми ги остави. Ще си лягам сега, но утре ще погледна.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Декември 04, 2019, 10:50:59 pmПодготвям се за изпити, имам страшно много за учене. Ще гледам вечер да влизам.😁
Ако имаш въпроси ми ги остави. Ще си лягам сега, но утре ще погледна.
Общи неща до януари да ми гледаш.

Остави си и ти въпроси в почивката ще ги видя.

Еlle

@Morena, здравей! От Таротико изтеглих -мечка-луна-дете, въпросът е ще се срещна ли с Н.? Първата карта показва въпросът, на който търсим отговор ; 2. Втората карата изразява силите, които оказват влияние върху събитията; 3. Третата карта ни разкрива крайният резултат;
Би ли ми разтълкувала, моля!Не ги разбирам, четох в нета,сякаш не са лоши карти!

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Декември 05, 2019, 08:47:14 amОбщи неща до януари да ми гледаш.

Остави си и ти въпроси в почивката ще ги видя.
Ще си много доволна от това което ти предстои. По моите карти ще имаш успех в любовта и ще си много щастлива. Странно звучи, но отново ми излиза че ти ще си признаеш чувствата пред мъж. Ще постъпят зле с теб на работното ти място, излиза ми предателство. Ще си намериш нещо по-добро. Някой който те е наранил в миналото, огнена зодия, ще преживее нещо лошо, все едно ще има възмездие. Може да те потърси отново и да се старае да си оправите отношенията.

Wood Nymph

Д. ще ме потърси ли до края на месеца? Ако да, каква ще е причината?
Брат му ще му каже ли че съм му честитила и как ще реагира?

Activis

Elle не е ли да си пипнеш картите с ръка. Другото е бошлаф. Не може да си предадеш енергията към картите. Иначе в този сайт има та ги тълкуват.

Еlle

Цитат на: Activis в Декември 05, 2019, 04:20:39 pmElle не е ли да си пипнеш картите с ръка. Другото е бошлаф. Не може да си предадеш енергията към картите. Иначе в този сайт има та ги тълкуват.
О,да, съгласна съм!Исках да улесня Морена, всеки си има ангажименти и други неща, а да седнеш специално, да извадиш картите ,да се концентрираш изисква време и спокойствие, поне при мен е така и за това са в шкафа.

Activis

И аз така съм ги прибрал. Вчера ги извадих за малко. И интересно нищо се падна. Че съм сам сред хора. Явно си свикнах сам и много трудно може да ме впечатли някоя. Особенно, като ги знам какви при мадони са.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Декември 05, 2019, 03:50:28 pmД. ще ме потърси ли до края на месеца? Ако да, каква ще е причината?
Брат му ще му каже ли че съм му честитила и как ще реагира?
ще имаш новини от по-голям мъж.

Няма да му каже. Поне не сега.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019