Ще имат ли втори шанс отношенията ни? - page 97 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 97

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Февруари 22, 2020, 11:26:56 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 02:13:13 pm

« назад - напред »

Desinkata2017

Цитат на: Wood Nymph в Декември 09, 2019, 06:07:43 pmЩе получиш съобщение от по-голям мъж за който мислиш. Ще бъдеш щастлива с него, ще ти бъде много приятна неговата компания. Излиза ми и събиране, ще станете двойка ако не сте.

Здравей, @Wood Nymph.
Би ли отговорила и на мен? Благодаря предварително.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Декември 09, 2019, 04:44:07 pmОбещах да разкажа какво се случи. Видяхме се с бабата, направи се че не ни позна. Според мен излъга умишлено, страхуваше се защото онзи който я тормози беше вътре в къщата и ни е видял през прозореца. В интерес на истината на мен ми се зарадва, не говори много защото не посмя от него, той беше плътно до нея и не ни остави насаме. Но ме хареса, направи ми комплимент, каза че приличам на нея и едва сдържаше сълзите си. Когато ме изпрати каза пак да отида. Той дойде до външната врата с нея само и само да не ми каже нещо, да ми даде парички или нещо от сорта. Родителите ми са разочаровани от това че не можа да ни познае. Според мен се направи и излъга за да ни отблъсне и да си тръгнем защото знае че този няма да е доволен че сме отишли и че ще я бие най-вероятно. Мисля че ще мине време и родителите ми ще осъзнаят истинската причина да излъже че не ни помни. Да се мине малко време и мисля пак да ги убедя да отидем.
Очаквано. Не губи надежда . Отиди пак, но преди това проучи кога е сама. Този трябва да ходи на работа все пак.

Би ли ми теглила, като имаш време как ще си прекарам на банкета в събота?

ket

Цитат на: ket в Декември 07, 2019, 10:05:27 amЗдравейте @Wood Nymph😊 ще е удобно ли да погледнеш на къде отиват нещата с Т.? Вчера му пуснах SMS,с който съм сигурна, че съм го вбесила и той не върна обаждане. Въпросът е дали все пак ще се обади? Ще преодолеем ли кризата?

С молба за отговор, че от празни приказки и филосовстване, човек пропуска въпросите за консултация 😊аз съм никоя тук, но ще помоля @Activis както моли другите да четат темите,така да ги чете и той и да излага вижданията си за живота в съответната рубрика😊

Activis

За теб може да са празни приказки за други не са. Не съм само аз  писал така, че излишен коментар. Тук е станало на въпрос за това. ТУК е писано!!! А не съм виновен аз, че другите не ви отговарят. Така, че не си измивай ръцете с мене, че тая няма да стане. Ясен ли съм.

Enona

Аз слушам само Странен. Сайта е негов и се явява мой домакин 😉 А по въпроса на ket моето виждане е, че той няма да те потърси, но ти няма да го оставиш на мира. Така че ще се получи една измъчена комуникация, породена от твоята настоятелност.

ket

ОК-Благодаря за отговора😊 А сега обратната връзка-той току-що ме потърси😊без да искам отново успях да го вбеся, тъй че ще видим ... и за да се включа и аз в общото глаголстване личното ми мнение е,че никой не е в състояние да предскаже краен резултат, най-много да види моментна "снимка" на събитие ... щото отношенията между людете са динамични , никога само черни или само бели ...поздрави на всички и успешен ден😊

Debora

@Ket,моето усещане е че Ви е скучно и се чудите как да вбесявате хората.Продьлжавайте само така и ще си получите това което желаете.

Activis

Абе отдавна съм казал, какво ще е развитието, но те хората си знаят тяхното.

Дебора те повечето тук са така. Не им изнася отговор или нещо  питат по още 100 пъти, докато някой не им каже, че ще стане. Преди това се заяждат.
Енона много точно каза. Ще си играят на куче и котка, докато на онзи човек не му писне и не прекрати всякакви отношения. Защото чувства няма. Той си има семейство.

ket

Че ми е скучно е вярно-човек е тук когато няма по-смислен ангажимент.
Но пък кого с какво вбесих???-ако е с това, че оспорих произнасянията от типа "речено-отсечено"-ОК, съгласна.
А @Activis, що не усетиш,че на мен вече взе да ми писва и съм готова всеки миг да изгоря всички мостове, и тогава съм почти сигурна, че няма вратата си да мога да затворя от Т., не за друго, а щото при мен винаги  става така ... нещата се случват когато се дезинтерсирам от човека😊

Debora

@Ket,прочетете си по горните постове.Ако действително човекьт е семеен и добре укрепен....едва ли ще желае неприятности.Вие решавате...или да се направите на незаинтересувана за да прояви той интерес или да му досаждате и той да загуби такьв.Сьс семейните нещата са сложни.Изяснете си сама за себе си какво точно желаете.Или се примерявате с положението-любовница или си тьрсите нещо по сериозно.

Activis

Ти мислиш така, но той не. Каквото и да правиш, да се тръшкаш, да му досаждаш, и какво ли не. Този човек няма намерение да бъде с теб. Но с времето ще разбереш сама. Сега, какво и да ти говорим е безмислено. При теб всяка негова по нормална стъпка я приемаш все едно и той те харесва и по по- особен начин, но това е през твойте очи, а през неговите е без умисъл.

ket

Ако човекът беше "добре укрепен", нямаше да е с мен. А ако добрият секс е "по-нормална стъпка", то разбиранията ни за нормално и специално са различни😉 И аз бях дотук-повече злобни прогнози, произтичащи от нечие усещане, няма да коментирам😊

Activis

Няма нищо злобно тук. Но,това не е нормална връзка. Не знам, какво очакваш, че ще излезе.

Morena

Цитат на: ket в Декември 10, 2019, 12:05:35 pmАко човекът беше "добре укрепен", нямаше да е с мен. А ако добрият секс е "по-нормална стъпка", то разбиранията ни за нормално и специално са различни😉 И аз бях дотук-повече злобни прогнози, произтичащи от нечие усещане, няма да коментирам😊
Точно така, ако всичко му е наред вкъщи няма има странични връзки. На колко години е мъжът? 

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019