Ще имат ли втори шанс отношенията ни? - page 129 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 129

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Февруари 20, 2020, 04:14:24 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 02:13:13 pm

« назад - напред »

mozila

Цитат на: Morena в Януари 12, 2020, 06:33:22 pmБившият ти според мен има проблем с парите. Претърпял е някви загуби. Може да те потърси да ти каже. Не виждам тук чувства. По-скоро раздялата излиза.

Ако имаш други въпроси ги остави.
Благодаря тии, Морена можеш ли да попиташ картоте скоро ли щр ме потърси/период... и ще остави ли тази жена...
ако имаш въпроси ще погледна.. ♥️💋

Morena

Цитат на: mozila в Януари 12, 2020, 07:37:23 pmБлагодаря тии, Морена можеш ли да попиташ картоте скоро ли щр ме потърси/период... и ще остави ли тази жена...
ако имаш въпроси ще погледна.. ♥️💋

Ще тегля. 😊

Бившият ще ме потърси ли другата седмица?

Ще имам ли покана за интервю за работа до края на месеца?

Това са.

Nom

@mozila съжалявам ако пиша в грешната тема. Останах без раота на 19.03.2018, и почти 2 години неуспешни опити да започна, като търся в различни области и ходя упорито на срещи, нямам положителен отговор. И така в 2020 имам ли шанс за започване на работа още този месец или ще има период на изчакване, имам и хоби, не ми носи стабилност но е нещо пак.

Еlle

Здравей, @Wood Numph!Би ли погледнала,очаква ли ме раздвижване в любовен план!
Пиши за изпитите ,ден два преди изпит да пробвам да погледна!Успех!

Morena

Излезе,че няма да те потърси засега. За раздяла с жена си, излезе,че тя го държи изкъсо. Тази жена го обича.

Слвд няколко дни мога да тегля. Чувствам се напрегната.

Wood Nymph

Цитат на: mozila в Януари 12, 2020, 06:15:47 pmИзлиза, че нищо не правиш по въпроса и чакаш нещо като новини, обаждане от Д,което закъснява, не е от сега..../между другото и при мен все това показва за моята ситуация😁/излиза, че работи по нещо и му е трудно да се обади, сякаш му пречи нещо все ощр, Излиза вътрешна борба,търпение но излиза и радост, щр бъде зв добро ...
wood Nymph би ли погледнала , О. кога ще ми се обади, излиза ли период, месец примерно...
и скоро бившият ми ме потърси, той ощр ли изпитва чувства-Е. тъмнокос. Ще си признае ли и какво чувства... благодаря ти, когато можеш погледни ♥️💋
Да, занимава се с някакъв мотор доколкото успях да разбера. Върнал си се е съм това си хоби. Наистина стоя и чакам, но няма какво друго да направя. Значи все пак след голямото чакане има надежда?
Не преценявам добре времето. Чувствам го че пролетта. Април някъде. Може и да греша, не го приемай за 100% истина.
Е. Ти е сърдит за нещо, след конфликт ще възобновите отношенията си. ❤

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Януари 12, 2020, 06:30:31 pmна мен за Д излезе застой. Някой трябва да покани другия. Иначе ще се обсъжда вкъщи.
Без действия няма да стане.

За О. Излезе човекът да е влюбен в теб, но като че ли друга жена му влияее и прави интриги.
Нямам намерения да го каня аз. Непрекъснато пише на други жени, а в същото време брат му не спира да ми харесва снимките. Имам чувството че знае че аз го наблюдавам и иска да ме дразни.

Wood Nymph

Цитат на: [email protected] в Януари 12, 2020, 06:53:04 pmЗдравейте, @Wood Nymph, @Morena, @mozila, може ли някой да ми погледне за две момчета. Единият е Ш. на 22, @Wood Nymph, преди време ти ми беше хвърлила карти за него преди да се преместя да живея в Ирланди, преди 3 месеца. Беше излязло, че ще сме заедно, но откакто съм тук сме се видяли само веднъж... Той още учи и беше все зает с изпити и аз го отдавах на това, че няма време да се виждаме, но вече започна новият семестър. Той беше казал, че иска да се видим след празниците, но вече изобщо не ми е писал... И аз спрях да му пиша. По принцип дойдох тук заради него. И сега като не става нищо между нас започнах да се замисля дали след няколко месеца да не се върна в Дания. Дали ще има някаква промяна? Дали ще се върна там? Мисля да започна да кандидатствам за работа там, липсват ми и приятелите и всичко там.
На работата ми в момента има едно друго момче, Б. на 22, към което също имам симпатии, но не знам как гледа той на мен? Аз съм н 26.

Благодаря предварително!
Бях ти казала въпреки хубавото което ми излиза да не бързаш да се местиш.
За Ш. Излезе хладнина в отношенията. Ще научиш нещо което ще те натъжи и ще започнеш наново, стабилно. Ако е огнен знак ще е с него, ако не е, значи ще бъдеш с такъв човек. Поне според картите ми.
За Б. Харесва те. За мен ще бъдеш по скоро с него от колкото за Ш. Излезе твоето колебание между двамата.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Януари 12, 2020, 07:40:58 pmЩе тегля. 😊

Бившият ще ме потърси ли другата седмица?

Ще имам ли покана за интервю за работа до края на месеца?

Това са.
Той не е ли заминал?
За мен ще те потърси. Ще те каже нещо което дълго го е измъчвало. Той според мен иска да сте заедно.
Да, ще имаш покана. Но на сегашната ти работа ще ти създадат проблем, може би нещо с документи, нещо от сорта.

Wood Nymph

Цитат на: Еlle в Януари 12, 2020, 07:57:14 pmЗдравей, @Wood Numph!Би ли погледнала,очаква ли ме раздвижване в любовен план!
Пиши за изпитите ,ден два преди изпит да пробвам да погледна!Успех!
Излезе ми че и ти като мен стоиш и чакаш и няма никакво развитие. Нещо вече много ти тежи. Ако си огнен знак, може да получиш предложение, покана от мъж която ще откажеш. Като че ли от гордост. След това ще постигнеш баланс в отношенията с този мъж.
Имам изпит на 24-ти но той не ме притеснява толкова. Повече се притеснявам за изпита на 27-ми. Много са темите, чета всеки ден и пак не успявам да смогна. Ще подсетя като дойде времето.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Януари 13, 2020, 10:55:52 amТой не е ли заминал?
За мен ще те потърси. Ще те каже нещо което дълго го е измъчвало. Той според мен иска да сте заедно.
Да, ще имаш покана. Но на сегашната ти работа ще ти създадат проблем, може би нещо с документи, нещо от сорта.
В чужбина си е.
Писал е снощи. Не очаквам и повече от него от два реда.

Ще видим какво ще стане. Той ме съмнява да има има чувства. Просто изпитва вина според мен.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Януари 13, 2020, 05:15:06 pmВ чужбина си е.
Писал е снощи. Не очаквам и повече от него от два реда.

Ще видим какво ще стане. Той ме съмнява да има има чувства. Просто изпитва вина според мен.
Може и това да е, но според мен колкото и вина да изпитва нямаше само това да му е причината да те търси. Въпреки това че ми излиза че има чувства към теб, след като ти ми каза какво му е било отношението, някак си не му симпатизирам особено. :D

Nom

@Wood Nymph здравей,
По рано ти каза че ще пиша в твоя тема, и ще ти пиша тук. Искам да те попитам ще успея ли най накрая да се видя, да говоря,очи в очи с жена, висока, изрусена къса коса, над 50, лекар. Преди почти 2 години лежах в нейна болница, аз съм с операция, и заедно разрешихме един проблем мой. Ценя, харесвам и увжавам тази жена, и повече от 10 години ходех при нея, цялата 2019 не съм имала контакти, нито срещи. Ще успея и най накрая, да я видя, да говорим за стар мой проблем от миналото, , очи в очи като лекар и пациент. Не желая тя да ме прехвърля към други. Умишлено, не я търся.

Wood Nymph

Цитат на: Nom в Януари 13, 2020, 05:43:23 pm@Wood Nymph здравей,
По рано ти каза че ще пиша в твоя тема, и ще ти пиша тук. Искам да те попитам ще успея ли най накрая да се видя, да говоря,очи в очи с жена, висока, изрусена къса коса, над 50, лекар. Преди почти 2 години лежах в нейна болница, аз съм с операция, и заедно разрешихме един проблем мой. Ценя, харесвам и увжавам тази жена, и повече от 10 години ходех при нея, цялата 2019 не съм имала контакти, нито срещи. Ще успея и най накрая, да я видя, да говорим за стар мой проблем от миналото, , очи в очи като лекар и пациент. Не желая тя да ме прехвърля към други. Умишлено, не я търся.
Възможно ли е да се е преместила в друг град? Излезе ми че ще научиш за преместването и от твой познат/а. Чрез хитрост можеш да се добереш до нея и да осъществиш контакт. Ти търсила ли си я през 2019г? Аз имам спомен че ти бях гледала и бях казала че ще се видите, но явно не се е сбъднало. Може пък да съм видяла среща евентуално за много напред в бъдещето, тоест през 2020г. да се осъществи. Скоро няма да е по това което ми излиза. Има обаче някаква нечестност от страна на тази жена. Нещо не постъпва коректно. Ще имаш среща с нея все пак.

Nom

Ще бъди ли разрешенроблем от миналото с нейна помощ, не постъпва честно така е, имах проблем - търсих я, не ми даде никакви резултати от изследвания правени още през 2018та. И да съм я търсила, не съм получила отговор от нейна срана, сигурно ме мрази, толкова държах на нея?

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019