Ще имат ли втори шанс отношенията ни? - page 132 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 132

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Януари 22, 2020, 04:09:01 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 02:13:13 pm

« назад - напред »

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Януари 13, 2020, 05:36:57 pmМоже и това да е, но според мен колкото и вина да изпитва нямаше само това да му е причината да те търси. Въпреки това че ми излиза че има чувства към теб, след като ти ми каза какво му е било отношението, някак си не му симпатизирам особено. :D
И по моите карти това излиза. Днес си теглих, че ще ме потърси отново. Някаква покана излиза. Може би до месец най-късно.

Wood Nymph

Цитат на: Nom в Януари 13, 2020, 06:57:16 pmДиректор на болница да ме оперира, та като ме изписаха от болницата се уговорихме тя  да ме следи.  Такова нещо тя да ме оперира нямаше, той беше един от най добрите специалисти в цяла България, тя сама ме насочи към него. Има двама сина, и съпруг. Тя е директор на болница нищо лошо гордея се с нея, но не с егоистичните и постъпки. Не ми е предагала тя да оперира. Сега се моля да завърши цялата тази история и тя да довърши започнатото от преди 15 години. И аз съм без пари, но така никога не бих постъпила. Успех с всички изпити, мило момиче, ще се спрвиш.
Благодаря! <3
Аз не съм те разбрала.
След като е казала че ще ти следи състоянието и не го е направила, смени я. Отиди при друг лекар. Поразрови се и намери някой друг. Да не би да са единствените специалисти те?

Morena

Цитат на: Nom в Януари 13, 2020, 06:41:59 pmНе знам дали е по млад, но тя вероятно е говорила за проблема с него. Той ме оперира тя ме насочи към него. Надявах се да се позаинтересува за операцията, и почти 2 години след нея, вярвам че искаше да помогне.
Да се позаинтересува какво се случва с мен, как съм такива неща?
Д. те първа ще си показва дорите качества на майка ти и тя ще го хареса, в момента е против връзка с него, не е свикнала с него, но той ще се докаже.
За докторката ми излезе пътуване. Възможно е в чужбина. Лятото ще стане това.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Януари 13, 2020, 07:03:32 pmИ по моите карти това излиза. Днес си теглих, че ще ме потърси отново. Някаква покана излиза. Може би до месец най-късно.
Хем е гузен, хем иска да възобновите връзката си. Но след като казваш че е по живота според мен само ще те спъва. Сега може да не ти е време за деца, но след година две може и да се чувстваш готова, а той отново да не иска.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Януари 13, 2020, 07:06:59 pmХем е гузен, хем иска да възобновите връзката си. Но след като казваш че е по живота според мен само ще те спъва. Сега може да не ти е време за деца, но след година две може и да се чувстваш готова, а той отново да не иска.
В чужбина няма живот. Само работа. Сам е.
Може и да се е променил,обаче и аз не съм същата. Надявам се да е по-улегнал вече. Надхвърлил е 33 г.
Би ли ми теглила общи неща за нас до 3-4 месеца.

Nom

Ще се изясним, при развръзка ще ти пиша.  Не чувствам да ми има нещо, честно, чувствам че скоро това ще завърши както трябва! Мисля,че ми беше сърдита, но ще се изясним. Целувки от мен.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Януари 13, 2020, 07:10:49 pmВ чужбина няма живот. Само работа. Сам е.
Може и да се е променил,обаче и аз не съм същата. Надявам се да е по-улегнал вече. Надхвърлил е 33 г.
Би ли ми теглила общи неща за нас до 3-4 месеца.
Отново ще има затруднения с евентуална среща. Ще постъпва несериозно. В последния момент ще си намира оправдания. В крайна сметка ще успеете да се срещнете. Ще му дадеш шанс. Излиза ви да започнете всичко отново. И както на всички, така и на мен ми излезе и дете. Той ще се зарадва по картите. Явно се е наживял.
Може ли и на мен да ми погледнеш горе долу за същия срок? За Д.
Търсят ме и други момчета, но всичките само за ...
Съседът ми отново се завърна, но ме напряга страшно много. Само за секс ми говори, държи се едва ли не все едно аз съм някакъв секс телефон и съм длъжна да отговарям веднага, на момента. Като види че изобщо не съм настроена да пиша някви такива неща става груб. Направо не го издържам. Погледни и за него дали най-накрая ще се откаже от мен? От 2 години, вече 3 ще станат не спира... Притеснявам се да не ми навлече проблеми ако след време имам връзка с друг и да ме злепостави по някакъв начин.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Януари 13, 2020, 07:18:51 pmОтново ще има затруднения с евентуална среща. Ще постъпва несериозно. В последния момент ще си намира оправдания. В крайна сметка ще успеете да се срещнете. Ще му дадеш шанс. Излиза ви да започнете всичко отново. И както на всички, така и на мен ми излезе и дете. Той ще се зарадва по картите. Явно се е наживял.
Може ли и на мен да ми погледнеш горе долу за същия срок? За Д.
Търсят ме и други момчета, но всичките само за ...
Съседът ми отново се завърна, но ме напряга страшно много. Само за секс ми говори, държи се едва ли не все едно аз съм някакъв секс телефон и съм длъжна да отговарям веднага, на момента. Като види че изобщо не съм настроена да пиша някви такива неща става груб. Направо не го издържам. Погледни и за него дали най-накрая ще се откаже от мен? От 2 години, вече 3 ще станат не спира... Притеснявам се да не ми навлече проблеми ако след време имам връзка с друг и да ме злепостави по някакъв начин.
Благодаря ти. А тази бременност излиза до колко време ще стане?
Аз не мисля да му пиша повече. Сам се увери,че не съм злобна и не го обвинявам за нищо. Ако иска да бъдем заедно той решава. Аз бих дала шанс само ако го заслужи.

За теб излезе да избираш между двама. По-млад и по-възрастен.

За съседа нищо няма да стане. Ти ще го игнорираш, въпреки че е със сериозни намерения.

О

Здравейте,бихте ли погледнали как ще се развият отношенията с приятелката ми В. Май обърках нещата с моята нерешителност а може би страх от голямата крачка.В момента ситуацията върви от зле към по зле.Ще имам ли друг шанс да изгладя нещата?

mozila

Цитат на: Wood Nymph в Януари 13, 2020, 10:45:43 amДа, занимава се с някакъв мотор доколкото успях да разбера. Върнал си се е съм това си хоби. Наистина стоя и чакам, но няма какво друго да направя. Значи все пак след голямото чакане има надежда?
Не преценявам добре времето. Чувствам го че пролетта. Април някъде. Може и да греша, не го приемай за 100% истина.
Е. Ти е сърдит за нещо, след конфликт ще възобновите отношенията си. ❤
Права си, така е, не приключихме добре, преди години... може и да е сърдит..

[email protected]

Цитат на: Wood Nymph в Януари 13, 2020, 10:52:40 amБях ти казала въпреки хубавото което ми излиза да не бързаш да се местиш.
За Ш. Излезе хладнина в отношенията. Ще научиш нещо което ще те натъжи и ще започнеш наново, стабилно. Ако е огнен знак ще е с него, ако не е, значи ще бъдеш с такъв човек. Поне според картите ми.
За Б. Харесва те. За мен ще бъдеш по скоро с него от колкото за Ш. Излезе твоето колебание между двамата.
@Wood Nymph, ще науча нещо свързано с Ш. ли което ще ме натъжи? Дали ще се видим отново с него? Много съм тъжна от факта, че не сме се виждали вече 3 месеца.... Знам, че може би много избързах. Дали факта, че се преместих не го уплаши? По принцип аз не съм му казвала, че очаквам нещо от него и не е било така. Просто се надявах да го виждам поне... Много ме боли от този факт, преодолях го вече и свикнах с мисълта... но ме тормози този факт.. Всеки ден му преглеждам профила и си мисля за него. Премислям хиляди пъти дали не съм направила нещо, с което да го отблъсна? Тези дни ми се върти в главата мисълта да се върна в Дания. Имам чувството, че като не стана нищо с него, няма смисъл да оставам тук, дори и работата да ми харесва. Започнах да кандидатствам за работа обратно в Дания. Дали ще имам положителен отговор от някъде? Ще се върна ли?
А за Б. , как да постъпя? За момента само се закачаме в работата, но основно играем пинг понг в една зала, която имаме и това е. Не искам да предприемам нищо, понеже и тои е по-малък и останах с впечатлението, че с по-малките момчета, с които се занимавам все не се получава нищо. Сякаш или ги плаша, или го отблъсквам по някакъв начин, дори и да не правя нищо реално. Б. много ми харесва иначе, много ми е мил и невинен, това е по принцип нещото, което много ме привлича в момчетата, и което ме привлече и в Ш. И за това не мога да спра да мисля за него.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Януари 13, 2020, 07:25:55 pmБлагодаря ти. А тази бременност излиза до колко време ще стане?
Аз не мисля да му пиша повече. Сам се увери,че не съм злобна и не го обвинявам за нищо. Ако иска да бъдем заедно той решава. Аз бих дала шанс само ако го заслужи.

За теб излезе да избираш между двама. По-млад и по-възрастен.

За съседа нищо няма да стане. Ти ще го игнорираш, въпреки че е със сериозни намерения.
Съседът не спира да ме търси. Но ми пише само глупости. Непрекъснато ме кара да излизаме. Притеснява ме че ще се възползва само от мен. А и честно казано нямам чувства към него..

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Януари 16, 2020, 08:45:18 amСъседът не спира да ме търси. Но ми пише само глупости. Непрекъснато ме кара да излизаме. Притеснява ме че ще се възползва само от мен. А и честно казано нямам чувства към него..
Не му пиши тогава. Режеш го. И всичко приключва.

Снощи ми звъня приятелят на бившия ми. Искаше да излизаме.

Би ли ми теглила като имаш време какво иска от мен приятелят му?

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Януари 16, 2020, 08:55:30 amНе му пиши тогава. Режеш го. И всичко приключва.

Снощи ми звъня приятелят на бившия ми. Искаше да излизаме.

Би ли ми теглила като имаш време какво иска от мен приятелят му?
Може ли все пак отново да погледнеш за него? И други жени са ми казвали че наистина има сериозни намерения и че поведението му се дължи на това че е малък и не е имал контакт с жени. По неговите думи е голям сваляч, но и аз се съмнявам.
Явно ти и аз имаме много сходства. Ще погледна за случая ти и ще ти кажа за моя. Има два варианта. Първият който виждам по картите е че той иска да има сериозна връзка с теб, знае че ще е трудно и че има пречка, но все пак го иска. Явно тук пречката се явява бившият ти. Другият вариант е да помага за възстановяването на отношенията ти с бившия.
Един бивш на майка ми през нощта ми е написал ужасно грозен коментар под една снимка. Не мога да го напиша точно, защото предполагам че е наказуемо. Та, този мъж ми лепнал гадния коментар и отдолу един приятел на Д. се е пошегувал с мъжът който ми написа тая глупост. Все едно ме е защитил. Аз го изтрих този коментар защото ме е срам.. Може ли да погледнеш дали ще каже на Д. за това? Не знам какво си е помислил неговият приятел. Този мъж е набор на майка ми и нямам нищо с него, но не знам този как ще извърти нещата, не го познавам толкова добре.

Nom

Нимф, мъж ще се опита да саботира твои намерения, може би свързани с бизнеса, който искаш да започнеш със семейството ти. Незнам дали е съседа,но тук има ревност и трябва да се пазиш. Мъж иска да съботира  твои планове така че  не поволявай това да се случи. 

P.S Искам да те попитам нещо - Имам и шанс скоро да започна работа защото ми е доста тежко, за почти 15 години, 3 пъти загубих, а и минаха почти 2 години от както загубих последната и то преди да вляза за операция. Срещи много, силна, уверена, амбициозна, и нищо. Имам хоби, но е много турдно и нещата са минимални почти никакви. Търсех стабилизация, не безкрайно ходене по срещи.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019