Ще имат ли втори шанс отношенията ни? - page 135 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 135

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Февруари 20, 2020, 03:52:18 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 02:13:13 pm

« назад - напред »

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Януари 19, 2020, 09:09:52 pmБлагодаря ти. Възможно е да си го мисли. Все пак минаха 4 г. И да ме пита дали си имам приятел значи има нещо.

Според мен не се насилвай с друг, щом не си преодоляла Д.  Била съм в твоята ситуация. Нищо няма да се получи. На твое място бих казала на момчето истината.
И аз някак си така го чувствам. Тъжно си ми е, гледам по цял ден снимките на Д. К. не фигурира никъде. Както спре да ми пише, така веднага мислите ми си се връщат към Д.

Wood Nymph

Цитат на: mozila в Януари 19, 2020, 10:51:23 pmWood Nymph може ли да погледнеш, когато ти е удобно, ще си взема ли изпита, който ми е подледен и до какъв срок... и мъж с И. днес много питал за мен, какво мувства, аз нямам чувства... и мъж с О. това ли беше ще ми се обади ли отново? Много благодаря за отговорите, ще погледна и аз до два дни...
Мисля че ще го вземеш, но ще имаш трудности. Може преподавателят да е кофти като човек. Но мисля че ще се справиш. Пролетта-лятото. И. е влюбен в теб и иска да имате сериозна връзка, но ми излиза и отчаяние, явно е наясно че ти не го харесваш.
Ще имате разговор с О. но според мен няма да стане нищо.
На мен не знам какво да ми погледнеш.. Може би някакви общи неща до март-април.  Измислих въпрос. Защо непрекъснато сънувам брата на Д.? Лятото отново го сънувах и ме викаше. Запомнила съм че ми казваше да го потърся и че има какво да си кажем.

svd

Здравейте, общувам от скоро с един мъж Г. по фейсбук, от един град сме, ще се развие ли връзката ни, има ли възможност да се видим?

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Януари 21, 2020, 01:31:58 pmИ аз някак си така го чувствам. Тъжно си ми е, гледам по цял ден снимките на Д. К. не фигурира никъде. Както спре да ми пише, така веднага мислите ми си се връщат към Д.
Разбирам те напълно. Всеки има неизживяна любов. Бих те посъветвала да се концентрираш върху учението и да не се занимаваш с момчето, които още от самото начало знаеш, че нямат шанс.
Ако Д. е човекът за теб ще заедно, когато трябва. Бъди търпелива и не се отчайвай.

Би ли ми теглила, когато имаш възможност дали другия месец ще взема шоф книжка успешно?

Имам едни наследствени земи ще успея ли да ги продам скоро. Занимавка си е, но парите са добре дошли.

mozila

Цитат на: Wood Nymph в Януари 21, 2020, 01:42:50 pmМисля че ще го вземеш, но ще имаш трудности. Може преподавателят да е кофти като човек. Но мисля че ще се справиш. Пролетта-лятото. И. е влюбен в теб и иска да имате сериозна връзка, но ми излиза и отчаяние, явно е наясно че ти не го харесваш.
Ще имате разговор с О. но според мен няма да стане нищо.
На мен не знам какво да ми погледнеш.. Може би някакви общи неща до март-април.  Измислих въпрос. Защо непрекъснато сънувам брата на Д.? Лятото отново го сънувах и ме викаше. Запомнила съм че ми казваше да го потърся и че има какво да си кажем.
Излизат, чувства, очакваш обрат, промяна, за това го сънуваш, на база подсъзнание е,мисли...  зададох въпрос какво те очаква до 4 месеца, излиза, може би ще ходиш някъде или мъж ще дойде, тъмнокос, властен... и новини, които чакаш от мн време, предния път като гледах пак излязоха тези новини, които чакаш.. ще те изкуши нещо...
би ли погледнала О. има ли чувства, явно смелост няма, но.. все пак... и мъж с Е. да очаквам ли да ме потърси...
морена ако искаш да погледна и за теб ♥️♥️

Nom

@mozila малко по назад те бях питала, за започване на работа при мен, най вече този месец до края. Успех с изпитите!

mozila

Цитат на: Nom в Януари 21, 2020, 04:10:21 pm@mozila малко по назад те бях питала, за започване на работа при мен, най вече този месец до края. Успех с изпитите!
Здравей Ном, излизат трудности, които имаш, трябва да вземеш решение, излиза борба, в която ще бъдеш победител...  попитах от какео ще зависи тази работа, за да започнеш , излезе връзка, партньорство, ще зависи от жена, ако си тъмнокоса си ти.. ще се двуумиш, ще трябва да премериш кое ще е по добре за теб, за да започнеш на ново.. излиза ново начало 💋

Nom

Morena

Цитат на: mozila в Януари 19, 2020, 10:51:23 pmWood Nymph може ли да погледнеш, когато ти е удобно, ще си взема ли изпита, който ми е подледен и до какъв срок... и мъж с И. днес много питал за мен, какво мувства, аз нямам чувства... и мъж с О. това ли беше ще ми се обади ли отново? Много благодаря за отговорите, ще погледна и аз до два дни...
Ще го вземеш. Мисля, че възрастна жена ще те изпитва устно.

Мозила, като имаш време би ли погледнала далк ще взема моя изпит за шоф курс другия месец?

mozila

Морена, излезе, че изцяло зависи от теб...излизат положителни карти, Да!

bube

@Morena , благодаря Ви за отговора!
@mozila удобно ли е и на мен да погледнете по същият въпрос, по който попитах и Morena, дали имам някакво бъдеще с човекът, който ме интересува в момента, мъж с буквата "Ф"? Благодаря

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Януари 21, 2020, 03:41:40 pmРазбирам те напълно. Всеки има неизживяна любов. Бих те посъветвала да се концентрираш върху учението и да не се занимаваш с момчето, които още от самото начало знаеш, че нямат шанс.
Ако Д. е човекът за теб ще заедно, когато трябва. Бъди търпелива и не се отчайвай.

Би ли ми теглила, когато имаш възможност дали другия месец ще взема шоф книжка успешно?

Имам едни наследствени земи ще успея ли да ги продам скоро. Занимавка си е, но парите са добре дошли.
Определено ще успееш. Имаш подкрепа от горе.
Ще ги продадеш, но няма да е сега. Мисля че ще ги продадеш на рус мъж със сини очи.
Морена, забелязах още нещо. Номера на колата на брата на Д. е датата ми на раждане. Това си е съдба де. Но ми направи впечатление.

Wood Nymph

Цитат на: mozila в Януари 21, 2020, 04:00:29 pmИзлизат, чувства, очакваш обрат, промяна, за това го сънуваш, на база подсъзнание е,мисли...  зададох въпрос какво те очаква до 4 месеца, излиза, може би ще ходиш някъде или мъж ще дойде, тъмнокос, властен... и новини, които чакаш от мн време, предния път като гледах пак излязоха тези новини, които чакаш.. ще те изкуши нещо...
би ли погледнала О. има ли чувства, явно смелост няма, но.. все пак... и мъж с Е. да очаквам ли да ме потърси...
морена ако искаш да погледна и за теб ♥️♥️

Д. Е такъв какъвто описа. Може ли да видиш какво ще е това изкушение, с какво е свързано?
Страх го е да си признае. Иска да сте заедно и много иска да се сдобрите. Ще се престраши и ще направи крачката.
При Е. Ми излезе жена въздушен знак, ако ти не си такава предполагам че ще бъде с такава жена. Ако си ти, то значи ще те потърси. Ако не си ти маже да се занимава тайно с такава жена.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Януари 21, 2020, 10:19:07 pmОпределено ще успееш. Имаш подкрепа от горе.
Ще ги продадеш, но няма да е сега. Мисля че ще ги продадеш на рус мъж със сини очи.
Морена, забелязах още нещо. Номера на колата на брата на Д. е датата ми на раждане. Това си е съдба де. Но ми направи впечатление.
Благодаря ти. Другият месец трябва да се явя.
Продажбата на земята няма да стане веднага. Там си е ходене по институции.

Много интересно. Това си е знак явно.

Все си мисля,че брат му те харесва и може Д затова не комуникира с теб.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Януари 21, 2020, 10:28:29 pmБлагодаря ти. Другият месец трябва да се явя.
Продажбата на земята няма да стане веднага. Там си е ходене по институции.

Много интересно. Това си е знак явно.

Все си мисля,че брат му те харесва и може Д затова не комуникира с теб.
Да, точно това излезе че е много разправия относно земите.
Брат му знае че Д. Ме е харесвал. Присъствал е на разговорите между майка ми и Д. И аз мисля че ме харесва, но не като евентуална негова партньорка.
Аз приличам много на брат му като характер а и много му симпатизирам. Може би затова стават тези съвпадения.
Много ме притеснява това с лошите ми сънища. Непрекъснато сънувам че някой в семейството им е болен.. тази нощ сънувах че майка им умира, абе направо не знам..
Днес са минали покрай магазина, но са били на другия тротоар.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019