Ще имат ли втори шанс отношенията ни? - page 175 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 175

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Май 28, 2020, 04:16:06 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 02:13:13 pm

« назад - напред »

Nom

Нимф мисля че майка ти ще те разбере и моят съвет е опитай с Д. Така ще разберешекой се интересува от теб и кой не. Аз имах тайна надеждаза започване на работа от днес, но не на шега, а съвсем реално. Надежда вече нямам.

Wood Nymph

Цитат на: Nom в Април 01, 2020, 11:54:57 amНимф мисля че майка ти ще те разбере и моят съвет е опитай с Д. Така ще разберешекой се интересува от теб и кой не. Аз имах тайна надеждаза започване на работа от днес, но не на шега, а съвсем реално. Надежда вече нямам.
Стига да ме потърси, ще опитам. Бих му дала шанс. В интерес на истината той пише на много жени, но когато е във връзка спира и държи на жената до себе си, поне по моите наблюдения. Когато си ме беше харесал не поглеждаше други и не се занимаваше. Надявам се и сега да стане така, ако вземат че нещата се получат. Според теб той има ли интерес към мен?
Защо нямаш? На мен ми излиза че до седмица ще имаш някакво известие от мъж. Нещо пак ще лъже и ще маже, но ще получиш някакви пари, задоволително.

Nom

Нимф, тоя мъж го знам, или поне предполагам кой е. Нямам покани за срещи от около месец насам, последно ходих в началото на март на един тест в реводаческа агенция, но нямам отговор. Ще ти пиша в другата тема, ще видя за Д. с мойте карти по късно, по скоро аз се надявам на нови хора с който да работя по хобито си, не на  лъжци от миналото.

Nom

Нимф, момчето сега се сетих сънувах нещо подобно, прекратих връзката ни преди 4 години, ако не и повече. Сумата с която ме лъга не е малка, той ще върне малко, от нея, под пред текст че има дете,  но ще ме излъже всъщност защото няма да иска да ми върне цялата сума. Няма да продължавам нататък, писах ти в другата тема за Д.

Wood Nymph

Цитат на: Nom в Април 01, 2020, 03:36:53 pmНимф, момчето сега се сетих сънувах нещо подобно, прекратих връзката ни преди 4 години, ако не и повече. Сумата с която ме лъга не е малка, той ще върне малко, от нея, под пред текст че има дете,  но ще ме излъже всъщност защото няма да иска да ми върне цялата сума. Няма да продължавам нататък, писах ти в другата тема за Д.
Възможно е. Нещата много ни се препокриват.

Nom

Страх ме е Нимф,  пиша ти защото го усещам че ме е страх, не искам ядове и проблеми, виждаш ли няккави подробности други, извинявай че питам.

Wood Nymph

Цитат на: Nom в Април 01, 2020, 06:31:12 pmСтрах ме е Нимф,  пиша ти защото го усещам че ме е страх, не искам ядове и проблеми, виждаш ли няккави подробности други, извинявай че питам.
Недей да се навиваш така!
Скоро ще имаш радостна новина свързана с парички. Не са много, но излиза че сумата е задоволителна.
Когато си по-спокойна, може ли да погледнеш какво трябва да направя за да се задействат нещата с Д.? Много време чакам вече. То от мен много много не зависи, той ме отблъсна, държа се грубо. Няма как след такова държание да го потърся аз...не знам вече по какъв начин да му намекна че го харесвам и да го накарам сам да ме потърси ...

Morena

Цитат на: Nom в Април 01, 2020, 11:54:57 amНимф мисля че майка ти ще те разбере и моят съвет е опитай с Д. Така ще разберешекой се интересува от теб и кой не. Аз имах тайна надеждаза започване на работа от днес, но не на шега, а съвсем реално. Надежда вече нямам.
за работа не се очертава. Но ще получиш пари от млад мъж. Скоро.

Някоя от Вас може ли да ми тегли карти за изпита ми ще се явя ли скоро и какъв ще е резултата?
За бившия ми писахме си малко и спря да пише. С него ще имам ли развитие?

Ако имате въпроси. Оставете ги.

Nom

Цитат на: Morena в Април 01, 2020, 07:55:04 pmАко имате въпроси. Оставете ги.
Нови клиенти от хобито ми, само това. А и ти каза евентуално зазапочване на работа средата на април. Ще получа ли някакъв отговор от теста миналия месец в агенция за преводи,  там ми беше надеждата.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Април 01, 2020, 07:55:04 pmза работа не се очертава. Но ще получиш пари от млад мъж. Скоро.

Някоя от Вас може ли да ми тегли карти за изпита ми ще се явя ли скоро и какъв ще е резултата?
За бившия ми писахме си малко и спря да пише. С него ще имам ли развитие?

Ако имате въпроси. Оставете ги.
Много си напрегната и това може да те провали. Мисли само хубави неща. Ако си промениш начина на мислене излиза да си много радостна, по това съдя че има шанс да го вземеш успешно.
Той те обича. Много е влюбен, излиза че няма търпение да се върне и да бъдете заедно. В момента е напрегнат, сигурно заради пандемията, излиза ми изолация, но много му се иска възможно най-скоро това да приключи.
Аз нямам някакви конктерни въпроси. По-скоро нещо за Д., но не знам вече какво да попитам и аз.

Nom

Нимф извинявай, нещо ново свързано с хобито ми, нови хора с който да работя най вече.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Април 01, 2020, 08:02:36 pmМного си напрегната и това може да те провали. Мисли само хубави неща. Ако си промениш начина на мислене излиза да си много радостна, по това съдя че има шанс да го вземеш успешно.
Той те обича. Много е влюбен, излиза че няма търпение да се върне и да бъдете заедно. В момента е напрегнат, сигурно заради пандемията, излиза ми изолация, но много му се иска възможно най-скоро това да приключи.
Аз нямам някакви конктерни въпроси. По-скоро нещо за Д., но не знам вече какво да попитам и аз.
Благодаря.
Всъщност съм притеснена ,че отложиха изпита. Платен е и не знам кога ще се явя заради ситуацията.
Не знам дали има чувства. Не ми е писал от онзи ден. Последно говорихме по-миналата събота.

Може ли да ми теглиш дали ще имам среща скоро с него? Ще се върне ли до началото на май месец?

За Д след застой ще има подновяване и комуникация.
Според мен лично щом той не ти пише направи го първа ти. Поне ще разбереш има ли интерес.

Wood Nymph

Цитат на: Nom в Април 01, 2020, 08:13:40 pmНимф извинявай, нещо ново свързано с хобито ми, нови хора с който да работя най вече.
Мисля че да, ще срещнеш нови. Излиза ми че ще са отдалеч. Но този мъж ми се струва че ще се завърне отново. Пак ми излиза, човек от миналото е и нещо с парите лъже. Ще се преструва че държи на теб и че те уважава. Внимавай с него.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Април 02, 2020, 12:03:30 pmБлагодаря.
Всъщност съм притеснена ,че отложиха изпита. Платен е и не знам кога ще се явя заради ситуацията.
Не знам дали има чувства. Не ми е писал от онзи ден. Последно говорихме по-миналата събота.

Може ли да ми теглиш дали ще имам среща скоро с него? Ще се върне ли до началото на май месец?

За Д след застой ще има подновяване и комуникация.
Според мен лично щом той не ти пише направи го първа ти. Поне ще разбереш има ли интерес.
Да. Ще успее да си дойде и ще се видите. Обаче много трудно ще успее да влезе в страната. Преди това ще си пишете още и ще се разберете.

Срам ме е. Брат му рано сутринта ми е нахаресвал снимки, гледам писал някакви неща за други хора, някакви обиди и т.н. Че били боклуци, но за кой не знам. Гледам че се е сприятелил с хората които ме скараха с Д., те са приятели на бившия ми, но от бившия ми разбрах че са се скарали и вече не поддържат приятелски отношения. Да не би да са потърсили брат му за да му разкажат и да натопят бившия ми че той ме е настройл срещу Д. чрез тях?

Nom

Той не може да направи нищо, не ме интересува че е сирак, ще идва за пари, защото няма с какво да купува алкохол и наркотици на приятеля си. И за себе си, той няма да успее да направи нищо, няа ида се появи, сирак е, но не ми пука. Няма да се върне. Поне в това съм сигурна, той пари иска, за това ме измами преди 8 години.  Благодаря за куража, и силата Нимф.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019