Ще имат ли втори шанс отношенията ни? - page 177 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 177

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Май 28, 2020, 04:38:36 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 02:13:13 pm

« назад - напред »

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Април 06, 2020, 08:31:24 pmНе знам, моите са много големи и дебели...А и много болезнени. И аз си мислех че може да е от стрес, имахме много караници вкъщи.
Мисля че няма да е толкова скоро. Ще има период на застой.
Благодаря.
Виж да не е киста.
Аз вече се притеснявам да не е това.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Април 06, 2020, 08:47:05 pmБлагодаря.
Виж да не е киста.
Аз вече се притеснявам да не е това.
Ще проверя, но се съмнявам. Преди 1-2 години ходих, напълно здрава съм. Тези пъпки явно са от другаде.
Много ми приличат на стафилококи. Мисля че е това. Имам и себореен дерматит, може и той да се е разпространил. Майка ми е имала стафилококова инфекция като дете, не знам дали е възможно да ми я е предала. Лекувала се е, но не знам.
Гледах стари снимки. По деколтето имам пъпки още от 2015 година.
Майка ми никога не е имала акне, баща ми само покрай устните, като мен, но аз имам и по деколтето както споменах.Имам полубрат, от един баща и 2 майки сме. Той е малък, но видях че и на него са започнали покрай устните пъпки.
Не съм немърлива, да не си помислите нещо подобно. Спазвам висока хигиена. Забелязвам че когато мокря пъпките, те се разпространяват още повече. А не мога да не се мия, и то точно на тези места.

Nom

Нимф моят съвет е да отидеш на лекар. Най точно може да ти каже какво ти е.

ket

Привет, @Wood Nymph😊 В началото на годината ми направи дългосрочна прогноза за отношенията с Т, и въпреки че бе прекрасна се чудех защо ще отнеме около две години.Вече знам, че е заради настоящата ситуация-заяви, че е опасен за мен и докато не отшумят нещата няма да се виждаме. Моля те да погледнеш дали ме обича все още и ще ми се обади ли скоро?-Как ще се отрази ситуацията на отношенията ни?- ние се чухме миналата седмица, но на мен като че ли нещо ни ми стигна ...

Nezabravima

@Morena какво ме очаква в любовта с бившия ми партньор , който от известно време ме търси?Има ли друга жена до него?

Nom

@Morena аз отписах вече последната среща от 4 март. Благодаря всс пак!

Morena

Цитат на: Nom в Април 08, 2020, 09:57:25 am@Morena аз отписах вече последната среща от 4 март. Благодаря всс пак!
няма смисъл да се надяваш.
Да мине карантината и започваш на чисто.

Nom

Цитат на: Morena в Април 08, 2020, 12:53:31 pmняма смисъл да се надяваш.
Да мине карантината и започваш на чисто.
Отговор не ми върнаха, а уж две седмици след теста. Нищо такова. Благодаря все пак!

Morena

Цитат на: Nom в Април 08, 2020, 12:58:32 pmОтговор не ми върнаха, а уж две седмици след теста. Нищо такова. Благодаря все пак!
Не винаги връщат. Но какво значение има. Дали ще прочетеш или не няма значение.
Опита й се да смени сферата , в която кандидастваш ще имаш по-голям успех.
Според мен дори като продавачка на кафе ще си ОК.
Няма да се натоварваш излишно и ще се запознаваш с много хора.

Nom

Мечтата ми е конкретна сфера дори две. Но това са 15 години търсене, откази, откази, откази, откази. Променях области и нищо, ти го знаеш това, всъщност.

Morena

Цитат на: Nom в Април 08, 2020, 01:05:34 pmМечтата ми е конкретна сфера дори две. Но това са 15 години търсене, откази, откази, откази, откази. Променях области и нищо, ти го знаеш това, всъщност.
Сама не може ли да отвориш фирма?
Аз докато учех исках да работя в счетоводна къща. На всякъде ми отказваха. Дори бях съгласна да работя за смешни жълти стотинки.
Накрая просто смених сферата на търсене. Започнах в друг сектор по специалността си. Сега съм благодарна,че не са ме взели на работа преди години, защото щях да съм безработна.
Всяко зло за добро.

Nom

Аз о специалността исках да работя, ама на, така е трябвало да стане. Жалко наистина, ето този сън ми говереше нещо, но няма да те занимавам, юли, август, там някъде сигурно.... 
https://ufoport.com/forum/sunovnik/na-sn-da-vidish-chislata-33-i-10-21-kakvo-oznachava/

Nom

Morena

Човек не може да промени някои неща колкото и да се опитва.
Аз исках да напускам сегашната ми работа и се ядосвах,че на интервюто, на което ходих февруари не ме одобриха. От един месец почти съм в друг офис, замествам заради графикът. На който ни сложиха и директоркта там ми предложи да остана. Аз се съгласих , на каква длъжност не знам още.
Мисля да говоря с нея за по-висока длъжност след отпуската.
Може ли да ми гледаш дали ще се съгласят да ми предложат по-високата позиция.
Само да ти кажа, че за да бъда тук в момента където съм ми отне 12 г и не мога да кажа,че съм там където искам.

Nom

Има две места където искам да съм и не мога. Имах надежда от 1 април да имам работа, но не. За сега ще е по добре според тях да си на тази позиция,  не си готова още за по висока пак според тях. Справяш се супер пак според тях. Така че давай... 
Не си загубила 10 години търсена работа, това най боли. Това  съм ти го разказвала, благодаря ти за прогнозата на която ми каза че това ще е мястото и ще има 4 среща.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019