Ще имат ли втори шанс отношенията ни? - page 178 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 178

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Май 28, 2020, 05:21:39 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 02:13:13 pm

« назад - напред »

Nom

Може би, когато някой е бил в същата позиция и се чувства по същия начин, тогава може би ще разбере какво чувствам аз и как се чувствам.

Nom

@Morena 
За сега ще е по добре според тях да си на тази позиция,  не си готова още за по висока пак според тях. Справяш се супер пак според тях.
Благодаря ти за прогнозата но съм доста отчаяна. В момента нямам изход за проблема, който знаеш.

Wood Nymph

@Morena, @Nom
Здравейте! Пиша ви, за да ви кажа че акнето ми почти изчезна и най-накрая ми дойде! Много ви благодаря за съветите! <3

Wood Nymph

Цитат на: ket в Април 07, 2020, 05:20:07 pmПривет, @Wood Nymph😊 В началото на годината ми направи дългосрочна прогноза за отношенията с Т, и въпреки че бе прекрасна се чудех защо ще отнеме около две години.Вече знам, че е заради настоящата ситуация-заяви, че е опасен за мен и докато не отшумят нещата няма да се виждаме. Моля те да погледнеш дали ме обича все още и ще ми се обади ли скоро?-Как ще се отрази ситуацията на отношенията ни?- ние се чухме миналата седмица, но на мен като че ли нещо ни ми стигна ...
Излиза че е много объркан в момента. Иска да започнете нещо наново, но в същото време не се чувства готов. Излиза ми че има друга жена покрай него, по-млада. Ще има разговор в който ще се изясните, възможно е да ти предложи само приятелство и това да те нарани, но излиза че наистина го прави с цел да те предпази от нещо.
В бъдеще излиза да сте заедно и ти ще си много щастлива. Единствено ми излиза че той може да те послъгва за неща свързани с пари.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Април 10, 2020, 01:58:48 pm@Morena, @Nom
Здравейте! Пиша ви, за да ви кажа че акнето ми почти изчезна и най-накрая ми дойде! Много ви благодаря за съветите! <3
Чудесно, а на лекар ходи ли?

ket

@Wood Nymph, мн благодаря и се радвама, че с теб всичко е точно😊 Съвсем нормално е преди цикъл да имаш пъпки-почти с всяка жена е така...Аз по тях се ориентирам,че цикълът придстои😊Поздрави. Бъди здрава и весели празници с любимите хора😊

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Април 10, 2020, 02:53:07 pmЧудесно, а на лекар ходи ли?
Не съм. Като мине тази глупост ще отида. Но мисля че е от напрежение. Нещата вкъщи се успокоиха и веднага си ми дойде както трябва.
Морена, може ли да погледнеш защо Д. поддържа контакт със сестрата на бившата си? Много ми стана неприятно... Бившата му му е изневерила и има деца от друг мъж. Сестра и не е читава като жена също.

Wood Nymph

Цитат на: ket в Април 10, 2020, 03:59:15 pm@Wood Nymph, мн благодаря и се радвама, че с теб всичко е точно😊 Съвсем нормално е преди цикъл да имаш пъпки-почти с всяка жена е така...Аз по тях се ориентирам,че цикълът придстои😊Поздрави. Бъди здрава и весели празници с любимите хора😊
И ти бъди здрава и дано всичко се нареди с този мъж. <3

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Април 11, 2020, 03:53:13 pmНе съм. Като мине тази глупост ще отида. Но мисля че е от напрежение. Нещата вкъщи се успокоиха и веднага си ми дойде както трябва.
Морена, може ли да погледнеш защо Д. поддържа контакт със сестрата на бившата си? Много ми стана неприятно... Бившата му му е изневерила и има деца от друг мъж. Сестра и не е читава като жена също.
Аз сега съм в същот положение като твоето. Ама то ела на работа, недей идва, след това отиди на работа в еди кой си офис. Направо се обърках вече.

Може ли да ми теглиш като цяло за работа и любов какво ме очаква до края на лятото?

Да, ще ти тегля.
Според мен тя търси връзка , но мисля че е обвързана.
Той няма чувства към нея.

Nom

Аз също искам да омоля за работа и за хобито им най вече ако може прогноза?

Morena

Цитат на: Nom в Април 11, 2020, 05:29:53 pmАз също искам да омоля за работа и за хобито им най вече ако може прогноза?
Лятно време среща с мъж. Възможно е да се връща от път или да заминава.

Nom

Нека всички да сме живи и здрави, друго може би някой ден  всеки който търси ще намери това което търси - и раобота, риятели, любовта.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Април 11, 2020, 05:25:44 pmАз сега съм в същот положение като твоето. Ама то ела на работа, недей идва, след това отиди на работа в еди кой си офис. Направо се обърках вече.

Може ли да ми теглиш като цяло за работа и любов какво ме очаква до края на лятото?

Да, ще ти тегля.
Според мен тя търси връзка , но мисля че е обвързана.
Той няма чувства към нея.
Да, май си има приятел. Като цяло се държи малко странно. Цялото и семейство на тази- бившата на Д., майка им, и дъщеря й си промениха отношението към моето семейство от 2 години. Сигурно понеже са разбрали че съм се занимавала с Д. Може и да си е останала приятелка с Д. въпреки че сестра й му е изневерила, гледам че си е близка и с брата на Д.
В работата ми излизат много трудности. Нещата ще си останат като сега, без голяма промяна. Излиза ми и по-нисък доход, не знам дали ще ти намалят заплатата или пък нещо друго. Но мисля че няма да е съкращение или нещо от сорта.
В любовта се пази от приятелка която уж ще ти помага във връзка с мъж. Тя може само да ти обърка плановете. Ако не и се доверяваш те чака ново начало с мъж, голям късмет, сбъдване на желание.

Morena

Благодаря ти.
Може ли да ми теглиш с Д ще имаме ли среща?

Остави си въпроси, ако имаш.

Wood Nymph

Цитат на: Nom в Април 11, 2020, 05:29:53 pmАз също искам да омоля за работа и за хобито им най вече ако може прогноза?
И аз мисля като Морена, много натрапчиво в съзнанието ми чувам ЮНИ месец, но не знам за какво.
Излиза ми че скоро ще получиш известие за работа което няма да е хубаво, ще те сдуха доста, но ти си силна и ще го преживееш. Има жена която мислиш че ти прави мръсно, сигурно е онази твоя роднина, недей да я мислиш тази. Ще празнуваш започване на нещо ново което ще ти носи добри пари. Ще бъдеш много щастлива. Някаква работа от вкъщи, мисля че е свързано с хобито ти. Ще го развиеш на много добро ниво и ще бъдеш удовлетворена от това.
Ном, може ли и на мен да ми кажеш някакви общи неща, какво да очаквам през лятото? Предимно любовта ме интересува, всичко друго ми е наред...

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019