Ще имат ли втори шанс отношенията ни? - page 192 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 192

Юли 04, 2020, 04:16:18 am

Новини:

Внимание! Моля да не се задават едни и същи въпроси по няколко пъти особено в разделите за Ясновидство и Любов! Също така в тези раздели да не се задават въпроси с които да се до уточняват гледките! Старайте се след като си зададете въпроса да взимате участие и в темите на другите. Хора, които само питат без да са полезни на другите могат да бъдат ограничени или дори блокирани.

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Юли 04, 2020, 04:16:18 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 02:13:13 pm

« назад - напред »

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Май 25, 2020, 11:50:31 amТой ми пише, търси си ме. Със ставането сутрин започва. Писах по-горе, benji ми отговори за това. Вчера реших да го питам директно какво очаква от мен и той ми каза че ме приема като приятелка просто. Обидих се, през последните 2 дни ми показва че ме харесва, непрекъснато ми прави намеци. Вчера видях че продължава да си харесва снимки на други момичета, и аз реших да си кача снимка с мъж, един стар познат. Той я видя и след това ми каза че иска да сме само приятели защото нямал чувства. Наистина малко ще се държа по-дръпнато за да не се привържа и да ме нарани. Ще си пиша с него ако ме търси, но малко по резервирано. Ех, писна ми значи. С който и да се захвана все се разочаровам. Не очаквах нещо кой знае какво, той си е много малък, по цял ден игрички някакви. Ще ми се да стане нещо между нас, но ми е много несериозен, държи се много идиотски. Сам ми сподели, че когато харесва дадено момиче, не се занимава с други и не им обръща внимание. Ами, той явно обръща на други, така че го приемам все едно не ме харесва. Само не можах да разбера какво целеше през този 1 месец?
Не знам, дали пък не ми отговори вчера така, защото видя снимката с мъжа? Той не знае че тази снимка е стара, обаче нямам и намерения ако ме пита да му казвам. Нека се чуди и да се дразни че не е единствен, както аз седя и се тормозя.
Той ти го е казал в прав текст. Няма какво да се чудиш. Момчето е млад играч.
Връзки от фейсбук са за една вечер. Излизай и се срещай с хора. Аз лично не познавам човек оженил се за снимка от фейсбук. Срещнали се и заживяли дълго и щастливо. На твое място дори го бих махнала от фейсбук. Какъв е смисъла да се радваш на едно ,,здрасти" от човек, който ти е казал, че те приема като приятелка?
Отвърни му, че го приемаш като брат и да се пука от яд.

Като имаш време би ли ми теглила общи неща за юни месец?

Остави си въпроси, но за това момче не виждам смисъл да мятаме карти.
Както решиш.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Май 25, 2020, 01:04:46 pmТой ти го е казал в прав текст. Няма какво да се чудиш. Момчето е млад играч.
Връзки от фейсбук са за една вечер. Излизай и се срещай с хора. Аз лично не познавам човек оженил се за снимка от фейсбук. Срещнали се и заживяли дълго и щастливо. На твое място дори го бих махнала от фейсбук. Какъв е смисъла да се радваш на едно ,,здрасти" от човек, който ти е казал, че те приема като приятелка?
Отвърни му, че го приемаш като брат и да се пука от яд.

Като имаш време би ли ми теглила общи неща за юни месец?

Остави си въпроси, но за това момче не виждам смисъл да мятаме карти.
Както решиш.
Е, няма как да го махна и да се правя на интересна. Така ще си помисли че ме е наранил и че съм влюбена в него и ще му порасне работата. Обмислям да му покажа безразличие и че си мога и без него, за да оцени и както каза ти-да го хване яд. Ще видим като ми пише какво ще ми каже, аз вчера му написах че няма смисъл да ми пише всеки ден щом не ме чувства и да не се насилва. Ще му кажа че съм го питала ей така вчера, за да си знам занапред какво да правя и дали да го чакам или да си излизам с други. Направо си се гаври с мен в момента, с това дето вчера го изтърси. Нямал чувства ЗАСЕГА, оставя си вратички. Той ако не ме е харесал за месец общуване, какъв е смисъла да го чакам повече...Иначе за това дали е играч или не, той не излиза особено. Да не кажа че изобщо не излиза. Момичетата на които харесва снимки също не го отразяват.
Относно излизането и създаването на контакти-аз съм в такъв забутан град, че просто няма с кого да създадеш контакти. Има 2-3 компании, едната от които е на това момче за което пиша, другите 2 са наркомански. Разбирам се с по-големи хора, обаче в момента не ми се дава да се запозная с някой такъв, който да няма деца и жена...Почвам пак да се замислям за Д. ...
Не знам какво да питам...
Погледни да видим какво ще стане с това момче до месец-два?
На моите карти излиза че се прави на интересен както каза benji, но че има интерес.
Освен да попитаме и нещо за Д. ? .. За него нищо ново не съм чула. Не знам и какво конкретно но...ако ти измислиш формулирай въпрос.

За през юни ми излезе застой. Ще мислиш за човек от миналото, с който няма никакво развитие, нещата засега ще си останат така. Възможно е към края на месеца да те потърси и да ти каже някакви лъжи. Към теб се задава нов мъж който е много спокоен, общителен. Приятен е и ще ти бъде интересен. Мисля че ще ти допадне много. Ще се влюби в теб. В работата нещо няма да върви. Излиза ми с твой приятел или приятелка да се ровите за някакви нови оферти и да намерите нещо много добро.

Anjelina123

Здравейте, живея с човек с буква И. Какво виждате за напред в отношенията и. Лъже ли ме, има ли финансови проблеми? Ще срещна ли някога истинската любов. Благодаря Ви!

Wood Nymph

Morena, нали те питах за Д.? Та, преди малко е бил в моя квартал, видях снимки. Снимал е мотора си в една местност близо до къщата ми. Снимал го е така, че да хване и къщата, много ясно се вижда. Сега погледнах с бинокъла, но си е тръгнал. Просто се е возил ли или го е направил умишлено?

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Май 28, 2020, 02:24:47 pmMorena, нали те питах за Д.? Та, преди малко е бил в моя квартал, видях снимки. Снимал е мотора си в една местност близо до къщата ми. Снимал го е така, че да хване и къщата, много ясно се вижда. Сега погледнах с бинокъла, но си е тръгнал. Просто се е возил ли или го е направил умишлено?

Здравей. Има проблеми. Ще ти тегля утре вечерта.

Само ще те помоля да ми теглиш подробно за изпита .
Уж трябва да е другата седмица. Чакам потвърждение от инструктора.
Утре вечер ще отделя време за теб и ще ти тегля подробно.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Май 28, 2020, 11:49:44 pmЗдравей. Има проблеми. Ще ти тегля утре вечерта.

Само ще те помоля да ми теглиш подробно за изпита .
Уж трябва да е другата седмица. Чакам потвърждение от инструктора.
Утре вечер ще отделя време за теб и ще ти тегля подробно.
В момента в теб има страх, притеснение от това дали ще го вземеш. Имаш силата да се справиш и ти го знаеш, но все пак си много замислена. Въртят ти се някакви лоши мисли, може би че няма да се справиш и това може да ти попречи. Излиза ми отлагане във времето напред, но не знам дали пък не хващам миналото, то нали вече имаше проблеми с датите..Ако ли не, възможно е още малко да се удължи занапред. Това може да ти бъде от полза и да си припомниш всичко, къде си грешила и да изчистиш пропуските. Ще те пусне, няма да имаш проблеми. Само трябва да спреш да се притесняваш, това ми излиза като сериозен проблем и ако не го отстраниш-евентуален неуспех.

За моите неща да кажа какво се случва. Преди 3 дни нощта, това момче ми писа, по-точно ми изпрати картинка някаква. Аз се направих че не се интересувам, казах му че вече не седя по нощите да чакам отговор от него. Той ми го прочете и от тогава не ми е писал. Харесва ми абсолютно всички снимки, но не пише, както и аз на него. Тази нощ отново е снимал на стори че е бил в онова момиче, после как се вози. Не мисля повече да се занимавам с него. Щом за 3 дни не намери време да ми напише едно как си, ясна е работата. Пък и това което е качил го е направил в 3-4 часа през нощта. Ако са просто приятели какво прави по това време у тях? Нещо май ме послъгва. То вярно, че са приятели от дълго време, но на мен ми е много съмнително. Вече му нямам никаква вяра. Ако ме потърси отново ще му го кажа, пък нека спре да ми пише завинаги ако иска. Писна ми да си играе с мен. Може и нарочно да ги качва тези неща, за да видя аз и да се дразня, но пак не е мъжка постъпка. Да знае че аз стоя вкъщи и се тормозя а той си вее байряка по апартаментите.
Усещам как пак започвам да си се връщам към мислите за Д. и не знам дали това е добре...И с него съм зациклила.
А относно това момче, все повече си мисля че ми се връща и че това е карма. Преди 2 години Д. ме харесваше и аз му казах че го приемам само като приятел, както сега К. направи с мен. Аз тогава излизах с един тогавашен приятел за който казах че ме настрой срещу Д., а сега К. си излиза с други и не ме отразява. Не знам докога ще продължава да ми се връща. 2 години се минаха, 2 години в които си развалих контакта с Д., тръгнах с негов приятел(разбрах после че са приятели), след това съседът ми който ме търсеше само за .... и аз отказвах, после се появи друго момче което без причина каза че не иска да общува с мен (сега отново започна да ме търси, но не обръщам внимание), и сега това с К. И от тях най-голяма следа си ми остави контакта с Д. Може би защото е най-голям, най-зрял. Говорех си за всичко с него...

mozila

Wood Nymph би ли погледнала и за мен? Човека с буква О , нещо свързано с него, чувства, действия... благодаря ти от ♥️ Ще погледна и аз като се прибера ако искаш 💋💋

daisy-03

Все още съм необвързана. Самотата много ми тежи. До кога ще бъде така? Много ми се иска да изпитам истинска любов. Опитвам да се променя в положителна посока, но ми е трудно. Искам да имам семейство и дете.
Може ли да погледнете, какво ме очаква в любовта?
Благодаря!

Wood Nymph

Цитат на: mozila в Май 29, 2020, 03:42:42 pmWood Nymph би ли погледнала и за мен? Човека с буква О , нещо свързано с него, чувства, действия... благодаря ти от ♥️ Ще погледна и аз като се прибера ако искаш 💋💋
Тъгува по теб, има разстояние. Невъзможност да направи действия към теб. Ще ти пише и ще иска среща с теб.
Погледни за К... Аз по-нагоре разказах подробно. И сега ми харесва снимки, но не пише. Мисля че го прави нарочно, за да ме дразни. Бях си качила снимка с един мъж преди седмица, за да го подразня и аз, пак беше сгафил и исках да му го върна. От тогава си промени отношението към мен.

Wood Nymph

Цитат на: daisy-03 в Май 29, 2020, 04:05:30 pmВсе още съм необвързана. Самотата много ми тежи. До кога ще бъде така? Много ми се иска да изпитам истинска любов. Опитвам да се променя в положителна посока, но ми е трудно. Искам да имам семейство и дете.
Може ли да погледнете, какво ме очаква в любовта?
Благодаря!
Засега нещата ще останат така. Или ти, или някой ще пътува за да дойде при теб. Ще е връзка от разстояние, но ще ходите един при друг. Има и някакъв мъж който се интересува от теб, по-възрастен е, той също ще има интерес към теб.

Desinkata2017

Нимф, би ли погледнала Г. ще ме потърси ли скоро?
Благодаря ти предварително!
И другото което е имам един приятел Б.,май не съм му безразлична.. би ли погледнала и за него?

mozila

Цитат на: Wood Nymph в Май 29, 2020, 05:16:35 pmТъгува по теб, има разстояние. Невъзможност да направи действия към теб. Ще ти пише и ще иска среща с теб.
Погледни за К... Аз по-нагоре разказах подробно. И сега ми харесва снимки, но не пише. Мисля че го прави нарочно, за да ме дразни. Бях си качила снимка с един мъж преди седмица, за да го подразня и аз, пак беше сгафил и исках да му го върна. От тогава си промени отношението към мен.
Нимф излиза, че ще получиш предложение, но ще се разочароваш, и ти си го очаквала, че така ще стане.

daisy-03

@mozila, може ли да погледнете с вашите карти, какво ме очаква в любовта? Ще имам ли сериозна връзка?
Благодаря много!

kiki

@Wood Nymph би ли погледнала и на мен, получих съвет тук, но ако можеш да хвърлиш карти имам връзка с Г ,/и двамата сме семейни/в различни градове сме, напоследък не усещам еуфория, чуваме се ежедневно, не очаквам нищо от него, но ще продължат ли отношенията ни?

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Май 29, 2020, 02:22:17 pmВ момента в теб има страх, притеснение от това дали ще го вземеш. Имаш силата да се справиш и ти го знаеш, но все пак си много замислена. Въртят ти се някакви лоши мисли, може би че няма да се справиш и това може да ти попречи. Излиза ми отлагане във времето напред, но не знам дали пък не хващам миналото, то нали вече имаше проблеми с датите..Ако ли не, възможно е още малко да се удължи занапред. Това може да ти бъде от полза и да си припомниш всичко, къде си грешила и да изчистиш пропуските. Ще те пусне, няма да имаш проблеми. Само трябва да спреш да се притесняваш, това ми излиза като сериозен проблем и ако не го отстраниш-евентуален неуспех.

За моите неща да кажа какво се случва. Преди 3 дни нощта, това момче ми писа, по-точно ми изпрати картинка някаква. Аз се направих че не се интересувам, казах му че вече не седя по нощите да чакам отговор от него. Той ми го прочете и от тогава не ми е писал. Харесва ми абсолютно всички снимки, но не пише, както и аз на него. Тази нощ отново е снимал на стори че е бил в онова момиче, после как се вози. Не мисля повече да се занимавам с него. Щом за 3 дни не намери време да ми напише едно как си, ясна е работата. Пък и това което е качил го е направил в 3-4 часа през нощта. Ако са просто приятели какво прави по това време у тях? Нещо май ме послъгва. То вярно, че са приятели от дълго време, но на мен ми е много съмнително. Вече му нямам никаква вяра. Ако ме потърси отново ще му го кажа, пък нека спре да ми пише завинаги ако иска. Писна ми да си играе с мен. Може и нарочно да ги качва тези неща, за да видя аз и да се дразня, но пак не е мъжка постъпка. Да знае че аз стоя вкъщи и се тормозя а той си вее байряка по апартаментите.
Усещам как пак започвам да си се връщам към мислите за Д. и не знам дали това е добре...И с него съм зациклила.
А относно това момче, все повече си мисля че ми се връща и че това е карма. Преди 2 години Д. ме харесваше и аз му казах че го приемам само като приятел, както сега К. направи с мен. Аз тогава излизах с един тогавашен приятел за който казах че ме настрой срещу Д., а сега К. си излиза с други и не ме отразява. Не знам докога ще продължава да ми се връща. 2 години се минаха, 2 години в които си развалих контакта с Д., тръгнах с негов приятел(разбрах после че са приятели), след това съседът ми който ме търсеше само за .... и аз отказвах, после се появи друго момче което без причина каза че не иска да общува с мен (сега отново започна да ме търси, но не обръщам внимание), и сега това с К. И от тях най-голяма следа си ми остави контакта с Д. Може би защото е най-голям, най-зрял. Говорех си за всичко с него...
Не ме е страх. Инструкторът ме смачква.
В петък съм на изпит.
Може ли да ми теглиш как ще протече и ще я взема ли тая тъпа книжка. Не мога повече да спонсорирам тези олигофрени там.

Ще ти тегля за Д.
Не мисля, че има някаква карма и нещо да ти се връща. Не може да бъдеш  с всеки, който те харесва.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019