Ще имат ли втори шанс отношенията ни? - page 198 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 198

Август 08, 2020, 04:40:33 am

Новини:

Внимание! Моля да не се задават едни и същи въпроси по няколко пъти особено в разделите за Ясновидство и Любов! Също така в тези раздели да не се задават въпроси с които да се до уточняват гледките! Старайте се след като си зададете въпроса да взимате участие и в темите на другите. Хора, които само питат без да са полезни на другите могат да бъдат ограничени или дори блокирани.

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Август 08, 2020, 04:40:33 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 04:13:13 pm

« назад - напред »

Wood Nymph

Здравейте хора! Виждам, че напоследък няма много активни, но все пак ще споделя с надеждата и аз да получа отговор.
Преди няколко дни, К. ме покани на среща. Видяхме се, много си допаднахме, държа се приятелски. След като си ме изпрати започна да ми споделя някакви странни неща, че го привличам. Вчера отново започна да ми говори че мисли за мен, обаче аз избеснях. Бях споделила тук преди, че го попитах директно какво иска от мен и той ми каза че не ме харесва и иска да сме просто приятели. Припомних му го, той ми каза че все още е така, но че нямало нищо лошо в това, въпреки че сме приятели. Мисля, че ме харесва но го е срам да си признае. Скарахме се, днес не ме е търсил, само ми е цъкнал прочетено. Може ли да погледне някой и да ми каже какво вижда за в бъдеще? Харесва ли ме наистина? Когато се видяхме ме прегърна и веднага се дръпна, ту се приближава към мен, ту се отдръпва. Имам чувството че го е страх да се обвърже. Ако ме харесва, то ще си признае ли чувствата? Омръзна ми само аз да се излагам и да му показвам интерес, а той да се прави на ощипана госпожица..

nehtem

Здравей @Енона, разделени сме с моя приятел.Какви мисли и чувства има той към мен? Отново ще бъдем ли заедно?Предварително благодаря!

nehtem

Здравей @Енона, разделени сме с моя приятел.Какви мисли и чувства има той към мен? Отново ще бъдем ли заедно?Предварително благодаря!

aleksandra2000

@nehtem, отговорих ти повече в другия пост.

@Wood Nymph според мен той иска да те опознае повече и не е наясно със себе си какво решение да вземе.

Wood Nymph

Цитат на: aleksandra2000 в Юли 05, 2020, 04:56:02 pm@nehtem, отговорих ти повече в другия пост.

@Wood Nymph според мен той иска да те опознае повече и не е наясно със себе си какво решение да вземе.
И аз това му казах. Не ме отразява. Изобщо не ми пише, качих си снимка да видя дали ще я хареса-нищо. Той си качи също, аз му я харесах. Останах много разочарована, видях че с бившите му си харесват още снимки. Каза ми че приемам всичко насериозно и че анализирам всяка една негова дума. Държи се добре само когато аз се държа студено с него. Явно трябва да си сменя подхода ...
Може ли да погледнеш дали ще ме потърси днес? Как ще се държи? Има ли чувства или си играе с мен?

aleksandra2000

@Wood Nymph Привет! Не съм ясновидец но ще ти кажа какво усещам за него. Не мисля, че е сериозен човек, мисля, че крие нещо. Усещам, че контактува с други момичета. Той не е е изобщо наясно със себе си какво да прави. Дори да ти пише, не очаквай сериозност от негова страна, просто е объркан. Мисля, че ще те потърси скоро, имах приятел който беше със същото поведение и ми пишеше. Той иска да знае повече но нещо го дърпа назад. Моя съвет е да нямаш големи очаквания към него, защото после може да си наранена. Възможно е да го прави за забавление просто защото иска внимание но няма как да си признае. Моля, сподели обратна връзка когато можеш.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Юли 05, 2020, 03:57:22 pmЗдравейте хора! Виждам, че напоследък няма много активни, но все пак ще споделя с надеждата и аз да получа отговор.
Преди няколко дни, К. ме покани на среща. Видяхме се, много си допаднахме, държа се приятелски. След като си ме изпрати започна да ми споделя някакви странни неща, че го привличам. Вчера отново започна да ми говори че мисли за мен, обаче аз избеснях. Бях споделила тук преди, че го попитах директно какво иска от мен и той ми каза че не ме харесва и иска да сме просто приятели. Припомних му го, той ми каза че все още е така, но че нямало нищо лошо в това, въпреки че сме приятели. Мисля, че ме харесва но го е срам да си признае. Скарахме се, днес не ме е търсил, само ми е цъкнал прочетено. Може ли да погледне някой и да ми каже какво вижда за в бъдеще? Харесва ли ме наистина? Когато се видяхме ме прегърна и веднага се дръпна, ту се приближава към мен, ту се отдръпва. Имам чувството че го е страх да се обвърже. Ако ме харесва, то ще си признае ли чувствата? Омръзна ми само аз да се излагам и да му показвам интерес, а той да се прави на ощипана госпожица..
По моите карти има друга връзка.
Не излязоха чувства към теб.
Има ли чувства.. според мен не, ще пътува скоро надалеч.
Какви намерения има..
Харесва те като външност, ще те потърси скоро.
Извън картите според мен не възлагай големи надежди.

Би ли ми теглила за работа скоро ще получа ли предложение за нова работа. Не знам кога да си подам предизвестието.
И за Д. ще имаме ли повод за комуникация и среща скоро.

Благодаря.

Wisteria

@Wood Nymph, според мен трябва да си по- спокойна с това момче. А щом ти е в главата, едва ли е случайно. Събитията се случват, в точното време, а не когато на нас ни се иска и най- често не по начина, по който сме си представяли.

Wood Nymph

Цитат на: aleksandra2000 в Юли 05, 2020, 05:45:09 pm@Wood Nymph Привет! Не съм ясновидец но ще ти кажа какво усещам за него. Не мисля, че е сериозен човек, мисля, че крие нещо. Усещам, че контактува с други момичета. Той не е е изобщо наясно със себе си какво да прави. Дори да ти пише, не очаквай сериозност от негова страна, просто е объркан. Мисля, че ще те потърси скоро, имах приятел който беше със същото поведение и ми пишеше. Той иска да знае повече но нещо го дърпа назад. Моя съвет е да нямаш големи очаквания към него, защото после може да си наранена. Възможно е да го прави за забавление просто защото иска внимание но няма как да си признае. Моля, сподели обратна връзка когато можеш.
Ще дам. Благодаря ти! Аз съм на същото мнение като теб.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Юли 05, 2020, 06:40:40 pmПо моите карти има друга връзка.
Не излязоха чувства към теб.
Има ли чувства.. според мен не, ще пътува скоро надалеч.
Какви намерения има..
Харесва те като външност, ще те потърси скоро.
Извън картите според мен не възлагай големи надежди.

Би ли ми теглила за работа скоро ще получа ли предложение за нова работа. Не знам кога да си подам предизвестието.
И за Д. ще имаме ли повод за комуникация и среща скоро.

Благодаря.
Ох, не знам и аз вече. Няма приятелка, в това съм убедена. Относно това дали има чувства към мен- ту ми показва че има, ту се държи студено. Преди 1-2 вечери се изпусна и ми каза че ме харесва, но там си остана. За пътуването-да, днес е.
Дано си права и ме потърси скоро. Иска ми се да имам отношения с него, но няма да се фиксирам върху това. Много ми е несериозен, накрая само ще страдам. Първо ще се уверя дали ме харесва.

Мисля че към края на този месец, началото на другия ще ти изникне предложение за нова работа.
Абсолютно да, ще имате комуникация. Един от двама ви ще си признае чувствата. Мисля че е той. Ще имате и среща, но ми излиза за по-напред във времето.

Може ли да погледнеш дали с К. ще имам връзка? Когато се видяхме се държа много добре. Всъщност и след това се държа добре, просто ми прави намеци за .... и аз вчера се ядосах и развалих нещата.
При срещата ни беше много мил, закачаше се през цялото време, дрънчеше се. Направи ми впечатление че е плах, тръгва да се приближи към мен и му става неудобно, като ме докосне също. Прегърна ме едно бегло за чао и се отдръпна, гледаше засрамен. Не знам, много започнах да го харесвам и искам да се получат нещата.

Wood Nymph

Цитат на: Wisteria в Юли 05, 2020, 09:20:16 pm@Wood Nymph, според мен трябва да си по- спокойна с това момче. А щом ти е в главата, едва ли е случайно. Събитията се случват, в точното време, а не когато на нас ни се иска и най- често не по начина, по който сме си представяли.
Благодаря ти за отговора. Права си, много насилих нещата. Но то той е виновен, защото ми дава погрешни сигнали. По чата е много смел, а на живо не смее да ме пипне.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Юли 05, 2020, 10:02:56 pmОх, не знам и аз вече. Няма приятелка, в това съм убедена. Относно това дали има чувства към мен- ту ми показва че има, ту се държи студено. Преди 1-2 вечери се изпусна и ми каза че ме харесва, но там си остана. За пътуването-да, днес е.
Дано си права и ме потърси скоро. Иска ми се да имам отношения с него, но няма да се фиксирам върху това. Много ми е несериозен, накрая само ще страдам. Първо ще се уверя дали ме харесва.

Мисля че към края на този месец, началото на другия ще ти изникне предложение за нова работа.
Абсолютно да, ще имате комуникация. Един от двама ви ще си признае чувствата. Мисля че е той. Ще имате и среща, но ми излиза за по-напред във времето.

Може ли да погледнеш дали с К. ще имам връзка? Когато се видяхме се държа много добре. Всъщност и след това се държа добре, просто ми прави намеци за .... и аз вчера се ядосах и развалих нещата.
При срещата ни беше много мил, закачаше се през цялото време, дрънчеше се. Направи ми впечатление че е плах, тръгва да се приближи към мен и му става неудобно, като ме докосне също. Прегърна ме едно бегло за чао и се отдръпна, гледаше засрамен. Не знам, много започнах да го харесвам и искам да се получат нещата.
Благодаря ти.
Според мен е възможна среща. Раздяла ще има. Отдалечаване. Не се дават сериозни отношения.
Ако прочетеш какво си написала ясно си личи, че ти си по-увлечената от двамата.
Какво чувства към теб..
Харесва те , пак физически е привличането. Но няма влюбване. Любов не.
Не изглежда сериозен. Ако не искаш сериозни отношения не мисля, че има проблем с комуникация и излизания.
Човекът просто не иска връзка.
Какво да очакваш от него. ..
Писмена комуникация. Да покаже,че те харесва. Но само това

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Юли 06, 2020, 03:58:30 pmБлагодаря ти.
Според мен е възможна среща. Раздяла ще има. Отдалечаване. Не се дават сериозни отношения.
Ако прочетеш какво си написала ясно си личи, че ти си по-увлечената от двамата.
Какво чувства към теб..
Харесва те , пак физически е привличането. Но няма влюбване. Любов не.
Не изглежда сериозен. Ако не искаш сериозни отношения не мисля, че има проблем с комуникация и излизания.
Човекът просто не иска връзка.
Какво да очакваш от него. ..
Писмена комуникация. Да покаже,че те харесва. Но само това

Точно така е. И аз го усещам по същия начин. Наблюдавам, че повече ме харесва на физическо ниво, непрекъснато ми прави намеци, а когато заговоря за нещо по-сериозно, той се отдръпва. Каза ми, че не искал връзка, усещам че нещо в миналото му се е случило, но повече няма да го разпитвам. И да ме потърси ще се държа на ниво, няма да се поддавам на провокацията му, нито пък ще го галя с перце.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Юли 06, 2020, 04:31:59 pmТочно така е. И аз го усещам по същия начин. Наблюдавам, че повече ме харесва на физическо ниво, непрекъснато ми прави намеци, а когато заговоря за нещо по-сериозно, той се отдръпва. Каза ми, че не искал връзка, усещам че нещо в миналото му се е случило, но повече няма да го разпитвам. И да ме потърси ще се държа на ниво, няма да се поддавам на провокацията му, нито пък ще го галя с перце.
Извън картите просто си чеше егото. Ако се навиеш на връзка без сериозни ангажименти добре дошло за него, обаче ако искаш връзка не мисля, че ще стане.
Човек ,който иска връзка не се държи по този начин.

Ще те помоля ,когато имаш време
Би ли ми теглила карти до 3 месеца какво ме очаква..
С бившия ми ще се срещнем ли през септември?
Днес се срещнах с брокер за продажба на къщата. Ще успея ли да я продам до края на годината..
Благодаря.

Анджи

@FairyTale, Здравейте, много бих искала да изкажете мнението си относно бъдещето на връзката ми с настоящия ми партньор! Заедно сме от 15 години, но от две седмици той настоява за раздяла - и в същото време не спира да ме търси и да ми звъни.
Мислите ли, че има шанс да се възобновят отношенията ни и да прерасне връзката в семейство/брак? Дали все още има чувства към мен или е намесена друга жена? Благодаря ви!

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019