Ще имат ли втори шанс отношенията ни? - page 199 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 199

Август 08, 2020, 04:25:28 am

Новини:

Внимание! Моля да не се задават едни и същи въпроси по няколко пъти особено в разделите за Ясновидство и Любов! Също така в тези раздели да не се задават въпроси с които да се до уточняват гледките! Старайте се след като си зададете въпроса да взимате участие и в темите на другите. Хора, които само питат без да са полезни на другите могат да бъдат ограничени или дори блокирани.

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Август 08, 2020, 04:25:28 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 04:13:13 pm

« назад - напред »

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Юли 07, 2020, 03:11:24 amИзвън картите просто си чеше егото. Ако се навиеш на връзка без сериозни ангажименти добре дошло за него, обаче ако искаш връзка не мисля, че ще стане.
Човек ,който иска връзка не се държи по този начин.

Ще те помоля ,когато имаш време
Би ли ми теглила карти до 3 месеца какво ме очаква..
С бившия ми ще се срещнем ли през септември?
Днес се срещнах с брокер за продажба на къщата. Ще успея ли да я продам до края на годината..
Благодаря.
Да, така е. Вчеря видях, че си е качил картинка с текст че ще се срещнем отново. Не знам дали се отнася за мен, но е много вероятно, тъй като по принцип не си качва такива работи, но откакто спря да общува с мен не се спира.
До 3 месеца ми излиза много тежък период. Ще усещаш покрай теб токсичност, злоба. Ще има някакъв конфликт който ще те изкара извън равновесие и ще сложиш край на нещо.
Да, ще се срещнете. Отново ми излиза че ще ти разкрие нещо дълго пазено.
Мисля, че ще я продадеш. Като че ли за малко по-малко пари, но ще я продадеш и ще си доволна. Купувачът може да е земен знак или пък да е възрастен, побелял. Може и просто да е по-светъл.

simonab

Здравей @Wood Nymph, би ли погледнала какво ме очаква в близките месеци, напоследък в нищо не ми върви. Очаква ли ме промяна свързана с работа и поява на мъж в живота ми? Благодаря много!

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Юли 08, 2020, 12:16:19 pmДа, така е. Вчеря видях, че си е качил картинка с текст че ще се срещнем отново. Не знам дали се отнася за мен, но е много вероятно, тъй като по принцип не си качва такива работи, но откакто спря да общува с мен не се спира.
До 3 месеца ми излиза много тежък период. Ще усещаш покрай теб токсичност, злоба. Ще има някакъв конфликт който ще те изкара извън равновесие и ще сложиш край на нещо.
Да, ще се срещнете. Отново ми излиза че ще ти разкрие нещо дълго пазено.
Мисля, че ще я продадеш. Като че ли за малко по-малко пари, но ще я продадеш и ще си доволна. Купувачът може да е земен знак или пък да е възрастен, побелял. Може и просто да е по-светъл.
Благодаря ти.
Мисля в края на месеца да си подам предизвестието. То е тримесечно, така че в края на октомври трябва да съм свободна вече.  :D
Би ли ми теглила за И . ще има ли възобновяване на комуникацията, като цяло общи неща за мен и него. Вчера видях негова снимка , спечелил е национално състезание. Стана ми толкова мило.

Остави си въпроси. Ще ти тегля.

mozila

Wood Nymph, здравей би ли погледнала за мъжа О-новини, чувства?  И за един стар приятел, какво мисли, съжалява ли, не си признава? 💋💋💋благодаря ти Много

М.Н.

Имах връзка с момче близо 4 години. В началото на годината се разделихме,въпреки,че и двамата не го искахме. Той искаше да имаме къде да живеем,но за в момента нямаше как и къде и той ме остави защото се чувстваше виновен и безсилен от факта,че не може да ми предложи дом. Искам да знам дали ще се съберем пак с това момче и дали имаме бъдеще заедно или наистина всичко е приключило между нас?

bube

@mozila, @Wood Nymph, @Morena , mnogo vi molq ako moje nqkoq ot vas da mi pogledne, zashto moq kolegata sprq da mi obrashta vnimanie, dori veche ne me pozdravqva... Shte si opravim li otnosheniqta? Iskam da sme priqteli , no ne znam kakvo stana i taka si promeni otnoshenieto sprqmo men...

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Юли 08, 2020, 04:02:16 pmБлагодаря ти.
Мисля в края на месеца да си подам предизвестието. То е тримесечно, така че в края на октомври трябва да съм свободна вече.  :D
Би ли ми теглила за И . ще има ли възобновяване на комуникацията, като цяло общи неща за мен и него. Вчера видях негова снимка , спечелил е национално състезание. Стана ми толкова мило.

Остави си въпроси. Ще ти тегля.

Ще имате любовна комуникация след далечно пътуване. Възможно е да го привлечеш към себе си с някаква духовна практика, медитация или нещо от сорта. Мисля че ще имате връзка, но ще се пази в тайна.

Вчера К. си качи нещо странно, текста гласеше: "Влюбен съм в теб, съжалявам.". Това за мен ли се отнася? Той досега никога не си е качвал подобни неща, единствено коли, тук там някоя мацка като повечето момчета. Странно ми е че си развали отношенията с мен и започна да пише такива неща. Та нали твърдеше че ме приема само като приятелка ..

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Юли 10, 2020, 01:54:53 pmЩе имате любовна комуникация след далечно пътуване. Възможно е да го привлечеш към себе си с някаква духовна практика, медитация или нещо от сорта. Мисля че ще имате връзка, но ще се пази в тайна.

Вчера К. си качи нещо странно, текста гласеше: "Влюбен съм в теб, съжалявам.". Това за мен ли се отнася? Той досега никога не си е качвал подобни неща, единствено коли, тук там някоя мацка като повечето момчета. Странно ми е че си развали отношенията с мен и започна да пише такива неща. Та нали твърдеше че ме приема само като приятелка ..
Благодаря ти.

Излезе ми да е обвързан и да има проблеми вкъщи.
Ако следваме логиката , то изобщо не трябва да се занимаваш с него.
Питах дали ще пише..
Излезе твоето намерение за връзка с него.
Ще имате ли сериозна връзка..
Излезе комуникация, новини..
Предложение ще има, но ще има и проблеми. Няма да си доволна.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Юли 11, 2020, 04:42:28 pmБлагодаря ти.

Излезе ми да е обвързан и да има проблеми вкъщи.
Ако следваме логиката , то изобщо не трябва да се занимаваш с него.
Питах дали ще пише..
Излезе твоето намерение за връзка с него.
Ще имате ли сериозна връзка..
Излезе комуникация, новини..
Предложение ще има, но ще има и проблеми. Няма да си доволна.
Не е обвързан, в това съм убедена. Той никъде не излиза и нищо не прави по цял ден. Аз му писах онзи ден, отговори ми. Вчера той ми писа, държи се добре. Намеква ми на няколко пъти обаче че сме просто приятели и не мога да го разбера. Хем му се иска, хем се дърпа. Почвам даже да си мисля че досега не си е имал приятелка и не е бил с момиче. Всъщност много момчета на моите години се правят на отворени, а са девствени.
Проблеми, гледам, че се опитва да създава тази малката за която бях казала. Нещо се опитва да се сравнява с мен, прави се на интересна. Не я приемам като конкуренция защото е 1 глава по-висока от него, много е нечистоплътна, познавам я лично и знам колко беден речник има, а и е само на 14-15. А и тя не се занимава само с него. Възможно е да общува с него, тъй като тя е голяма материалистка, а това момче има големи възможности.
Бих го насолила него, но нямам доказателства че се занимават с нея. Водя се от интуицията си, а и тя е малка и се издава като пише разни статуси.
Дори бащата на тази започна да че сваля, странно ми е. Родителите й са разведени.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Юли 12, 2020, 10:55:26 amНе е обвързан, в това съм убедена. Той никъде не излиза и нищо не прави по цял ден. Аз му писах онзи ден, отговори ми. Вчера той ми писа, държи се добре. Намеква ми на няколко пъти обаче че сме просто приятели и не мога да го разбера. Хем му се иска, хем се дърпа. Почвам даже да си мисля че досега не си е имал приятелка и не е бил с момиче. Всъщност много момчета на моите години се правят на отворени, а са девствени.
Проблеми, гледам, че се опитва да създава тази малката за която бях казала. Нещо се опитва да се сравнява с мен, прави се на интересна. Не я приемам като конкуренция защото е 1 глава по-висока от него, много е нечистоплътна, познавам я лично и знам колко беден речник има, а и е само на 14-15. А и тя не се занимава само с него. Възможно е да общува с него, тъй като тя е голяма материалистка, а това момче има големи възможности.
Бих го насолила него, но нямам доказателства че се занимават с нея. Водя се от интуицията си, а и тя е малка и се издава като пише разни статуси.
Дори бащата на тази започна да че сваля, странно ми е. Родителите й са разведени.
Не се бях сетила, че може да е неопитен. Твърде възможно е. Много объркано се държи.
Според мен се дръж приятелски. Не пришпорвай нещата. Ако е писано да стане ще стане. Може да е плах по характер. Излизай на кафе с него, на рсзходка,опознай го преди да си правиш планове за връзка.
Дай му и на него време да те опознае. Да започне сам да ти се открива. Отнема време, зависи колко е стеснителен като характер.

Когато имаш време би ли ми теглила карти за И..
Снощи сънувах детето му. Беше на 7-8 г. Вървяхме по някакъв път. Държах го за ръката. Нещо ми говореше. Не помня какво. С това дете не се познаваме лично.
Какво би могло да означава?
Благодаря.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Юли 12, 2020, 03:10:54 pmНе се бях сетила, че може да е неопитен. Твърде възможно е. Много объркано се държи.
Според мен се дръж приятелски. Не пришпорвай нещата. Ако е писано да стане ще стане. Може да е плах по характер. Излизай на кафе с него, на рсзходка,опознай го преди да си правиш планове за връзка.
Дай му и на него време да те опознае. Да започне сам да ти се открива. Отнема време, зависи колко е стеснителен като характер.

Когато имаш време би ли ми теглила карти за И..
Снощи сънувах детето му. Беше на 7-8 г. Вървяхме по някакъв път. Държах го за ръката. Нещо ми говореше. Не помня какво. С това дете не се познаваме лично.
Какво би могло да означава?
Благодаря.
Относно съня ти изтеглих карти, които за мен показват че до година-две ще бъдете заедно и това дете ще те приема много добре. Първоначално е възможно да се тръшка понеже не си му биологична майка, но ми излиза да успеете да се разберете.
Изтеглих какво ви очаква вас двамата занапред. Излезе, че твоя мечта свързана с него ще бъде осъществена и отново ми излезе до година-две. Ще имаш пътуване или някаква среща с жена, предполагам приятелка огнен знак. Възможно е тя да не одобрява контакта ти с И. и дори да те съветва да не се занимаваш с него. От негова страна ще има жена, мисля че е бившата му съпруга, която също ще създава проблеми. Наредих ги отново и наистина ми излиза някакво неочаквано щастие, сбъдване на мечта. Пак ми излезе, че може това да стане чрез някаква духовна практика.

Този К. вече много ме дразни. Вчера ми писа за една моя снимка, започна да ме критикува, да ми намира кусури и да ме съветва как бих изглеждала по-добре. Побеснях и му казах преди да ми намира кусури да се погледне, че харесва 15 годишни, зле изглеждащи и много по-високи от него. Той ми отговори че не обръща внимание на другите момичета и че не им заглеждал снимките в детайли, че един лайк нищо не означавал. За да му покажа че не ме интересува направих като него и му припомних че сме просто приятели, не е длъжен да ми се обяснява и е свободен да харесва и прави каквото си иска. Още не ми е отговорил, дори не го е прочел. Опитвам се да не създавам напрежение и да съм приятелски настроена, но не можах да се сдържа. Мисля че постъпих правилно. Предишният път му се извиних, а дори не бях виновна, само и само да си оправим отношенията. Този път няма аз да го потърся първа, ще чакам. Може ли да погледнеш дали ще ме потърси? Защо така ме критикува? Снимката беше провокативна и предполагам че се е подразнил че и други момчета я виждат, но не знам. Може пък и да не съм му харесала, но можеше да си премълчи. И на мен не ми харесва новата му прическа, но нищо не съм му казала. :D

svetlina

@ Wood Nymph здравейте , може ли да погледнете и на мен - от много време си пиша с мъж, чуваме се , иска да се видим , в различни градове сме , ще имат ли шанс отношенията ни , той е по- малък от мен , от няколко дни комуникацията спря без обяснение , дали е загуба на време или трябва да опитам

Валя

Здравей те с мъжът с когото семе заедно от 4 години се разделихме заради безпочвена ревност може ли някой да ми каже ще бъдем ли пак заедно?

benji

Наистмна ли е безпочвена? Разкажи  повече за това?

Tanitka

Здравейте,ако мога да попитам ще бъдем ли за в бъдеще,с човека с когото съм?Благодаря предварително

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019