Ще имат ли втори шанс отношенията ни? - page 201 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 201

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Септември 26, 2020, 11:41:49 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 04:13:13 pm

« назад - напред »

Tanitka

Здравейте!Бих искала да попитам ще си оправим ли отношенията с приятеля ми и дали има някаква външна намеса?Благодаря предварително

[email protected]

Здравейте! @Morena, може ли да погледнеш какви ще са отношенията между мен и момче с буква Г на 29. Аз съм Г на 26. С него бяхме съученици преди 4 години в Дания. Не се бяхме виждали откакто завършихме и сега случайно се оказа, че живеем в един и същи град в Ирландия, където и той и аз работим. Засякохме се в едно приложение за запознанста преди около месец и половина. Преди две седмици излязохме една вечер. Прекарахме си добре, но не сме се чували от тогава. Аз си бях в България за около седмица и когато се прибрах преди 2 дена му писах, но той не ми отговори. Нямам по принцип някакви много големи очаквания, нито пък да кажеш да съм влюбена или нещо такова. Просто съм любопитна дали той е търсел просто някакво развлечение или ще се видим пак дори просто като приятели. Омръзна ми от хора, които първо те търсят и искат да се видят с теб а след това изведнъж изчезват без обяснение...

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Юли 16, 2020, 05:33:42 pmмина интервюто.
Предложиха ми по-ниска позиция заради нивото ми на език.
Парите не са лоши. Уаловията като цяло са същите, където работих в магазина с Д.
На сегашната работа съм с тримесечно предизвестие. Това си е сериозен срок.
Не ми обеща жената нищо, но аз пък казах, че си пускам предизвестието независимо дали имам предложение за работа.

Може ли да ми теглиш дали ще имам обща работа с Д?
Магазинът е от същия бранш.
А скоро ли ще се обадят от друго място. Хубаво е да имам поне 2-3 предложения за избор.
Благодаря.
По картите които изкарах мисля че ще работите заедно отново. Но първо ще трябва да се измъкнеш от работата в която си в момента, някакъв съюз ми излез и предполагам че става дума за работата ти.
Да, този месец, поне по това което излиза.

Извинявай че отговарям чак сега. Имах рани на ръцете и не можех да бъркам картите добре.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Август 04, 2020, 04:16:09 pmПо картите които изкарах мисля че ще работите заедно отново. Но първо ще трябва да се измъкнеш от работата в която си в момента, някакъв съюз ми излез и предполагам че става дума за работата ти.
Да, този месец, поне по това което излиза.

Извинявай че отговарям чак сега. Имах рани на ръцете и не можех да бъркам картите добре.

Благодаря ти.

Как си добре ли си?

Какво се случило?
От фирмата не се обадиха.

Но аз си подадох предизвестието миналата седмица.

С хазяйката се скарах. Иска да ми вдига наема.
Казай й, че съм до 15 този месец ,за да й платя сметките.

Ако имаш въпроси си ги остави .

ket

Привет на всички, надявам се да ви намирам в добро здраве и позитивни🙂
А сега да питам, ще ми се обади ли Т. за среща тези дни - такава уговорка имаме от миналата седмица, но нещо ме гризе от вътре. Аз съм К.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Август 04, 2020, 04:48:28 pmБлагодаря ти.

Как си добре ли си?

Какво се случило?
От фирмата не се обадиха.

Но аз си подадох предизвестието миналата седмица.

С хазяйката се скарах. Иска да ми вдига наема.
Казай й, че съм до 15 този месец ,за да й платя сметките.

Ако имаш въпроси си ги остави .
Добре съм. Нали преди писах за градината ни. Та, исках да я прекопая да видя дали ще излезе нещо. Копах много малко, но ми се вдигнаха мазоли по дланите..Може ли да погледнеш да видим дали си заслужава усилията? Има ли нещо там или по-добре да не се занимавам? Установих че на едно от помещенията ни подът е кух също. То е в близост до градината.
Преди малко писах, но нещо стана и не се изпрати.
Иначе при мен нищо интересно не се случва. Ти как си?

Wood Nymph

Дава ми грешка и не мога да изпращам отговори..
Кет, излиза ми да се откажеш от Т. Много ще те разочарова. Дано съм сгрешила. И дано този път ми се изпрати. Може пък да е знак че аз греша.

ket

@Wood Nymph, благодаря ти!И аз се надявам да грешиш, но интуицията в момента ми подсказва, че си права. Ще поживеем и ще видим, като задължително ще дам обратна връзка ...
Поздрави,
Бъди здрава и обичана🙂💕
Желая слънчево лято на всички☀️

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Август 04, 2020, 07:26:45 pmДобре съм. Нали преди писах за градината ни. Та, исках да я прекопая да видя дали ще излезе нещо. Копах много малко, но ми се вдигнаха мазоли по дланите..Може ли да погледнеш да видим дали си заслужава усилията? Има ли нещо там или по-добре да не се занимавам? Установих че на едно от помещенията ни подът е кух също. То е в близост до градината.
Преди малко писах, но нещо стана и не се изпрати.
Иначе при мен нищо интересно не се случва. Ти как си?

Ще разбереш скоро. Ще имаш новини, писмена комуникация с по голям мъж.
Утре ще ти тегля пак, изморена съм .

Била съм и по-добре. Напускам работа и квартирата, а нямам нищо сигурно .

Би ли ми теглила карти, ако си по-добре какво ме очаква през август, септември.

Сетих се,че ми беше казала за нов мъж, тъмен, образован и на висок пост. Мисля, че е наш клиент. Вчера ми се струва, че го видях. Той излиза два пъти с колежката .

Погледна ме странно и продължително. На влизане и излизане ме гледаше . Не ме заговори , а директно отиде на касата .

Колежката не го харесва. Тя му го е казала по телефона.

Много отговаря на описанието, което ти ми беше написала.

Може ли да ми теглиш ще се върне ли отново и ще ме заговори ли?

Остави си и други въпроси и се лекувай.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Август 04, 2020, 09:11:33 pmЩе разбереш скоро. Ще имаш новини, писмена комуникация с по голям мъж.
Утре ще ти тегля пак, изморена съм .

Била съм и по-добре. Напускам работа и квартирата, а нямам нищо сигурно .

Би ли ми теглила карти, ако си по-добре какво ме очаква през август, септември.

Сетих се,че ми беше казала за нов мъж, тъмен, образован и на висок пост. Мисля, че е наш клиент. Вчера ми се струва, че го видях. Той излиза два пъти с колежката .

Погледна ме странно и продължително. На влизане и излизане ме гледаше . Не ме заговори , а директно отиде на касата .

Колежката не го харесва. Тя му го е казала по телефона.

Много отговаря на описанието, което ти ми беше написала.

Може ли да ми теглиш ще се върне ли отново и ще ме заговори ли?

Остави си и други въпроси и се лекувай.
Много интересно. Няма с кого да е тази писмена комуникация освен с брата на дядо ми. Но пък с него сме в лоши отношения, а и той е човек който ако знае че някъде има пари не би ги делил. Той е толкова лош, че е склонен да влезе в нашето място и да го прекопае когато нас ни няма. В тази стаичка, дето споменах че подът е кух, намерих само стари документи и рисунки на дядо ми от някакви състезания с коли. Нищо съществено. Но по пода има замазвано с цимент. Преди имахме куче, баба твърди че с дядо ми навремето са запълвали дупките, понеже кучето ровеше в земята, а ние го гледахме в тази стая.
Една жена от семейството на тези които живеят под нас преди време беше ходила на врачка и тази врачка и беше казала че точно в нашата градина има гроб който носел нещастие на цялата къща. Жената без наше разрешение беше влязла и беше изкопала гроба на хамстерчето ни, но аз започвам да си мисля че врачката е видяла друг гроб, а не този на животинката.

Труден период те чака по това което ми излиза. Много грижи. Ще бъдеш с някакъв мъж, роднина, може да се съберете, ако не сте се виждали отдавна да си поговорите. Мисля че е член от семейството. Възможно е да е русоляв или пък да е земен знак. Ще ти изникне обаче хубава оферта за работа, само излиза да си търпелива. Няма да е толкова добре платена според мен, но е добре да я приемеш. Ако има член от семейството ти който не е добре здравословно, излиза ми да се подобри. Ще се грижиш за него, нещо такова ми излиза.

Byba

Здравейте! Мога ли да помоля някой, от тези с дарба, когато има възможност да погледне дали би се осъществила среща с мой колега? При чат комуникация оставихме такъв финал, но сякаш нещата зациклиха...Ще поеме ли някой инициативата в крайна сметка? Иначе се виждаме/ чуваме всеки ден по работни въпроси измежду, които се вмъкват и лични неща. И двамата сме с букви "И", а той е по- малък от мен, тъмен. Благодаря!

bright_star

Здравейте, @Wood Nymph! Ще може ли да погледнете какво ме очаква в любовта, ще срещна ли скоро мъж, с когото да имам връзка? Благодаря!

sweet223

Здравей @Wood Nymph, можеш ли да погледнеш дали до края на годината ще се появи нов мъж в живота ми или дали ще се завърне някой бивш? Благодаря!

Wood Nymph

Цитат на: Wood Nymph в Август 05, 2020, 04:24:52 pmМного интересно. Няма с кого да е тази писмена комуникация освен с брата на дядо ми. Но пък с него сме в лоши отношения, а и той е човек който ако знае че някъде има пари не би ги делил. Той е толкова лош, че е склонен да влезе в нашето място и да го прекопае когато нас ни няма. В тази стаичка, дето споменах че подът е кух, намерих само стари документи и рисунки на дядо ми от някакви състезания с коли. Нищо съществено. Но по пода има замазвано с цимент. Преди имахме куче, баба твърди че с дядо ми навремето са запълвали дупките, понеже кучето ровеше в земята, а ние го гледахме в тази стая.
Една жена от семейството на тези които живеят под нас преди време беше ходила на врачка и тази врачка и беше казала че точно в нашата градина има гроб който носел нещастие на цялата къща. Жената без наше разрешение беше влязла и беше изкопала гроба на хамстерчето ни, но аз започвам да си мисля че врачката е видяла друг гроб, а не този на животинката.

Труден период те чака по това което ми излиза. Много грижи. Ще бъдеш с някакъв мъж, роднина, може да се съберете, ако не сте се виждали отдавна да си поговорите. Мисля че е член от семейството. Възможно е да е русоляв или пък да е земен знак. Ще ти изникне обаче хубава оферта за работа, само излиза да си търпелива. Няма да е толкова добре платена според мен, но е добре да я приемеш. Ако има член от семейството ти който не е добре здравословно, излиза ми да се подобри. Ще се грижиш за него, нещо такова ми излиза.

Направо съм се отнесла и не съм отговорила на въпроса за мъжа. Сега се сетих, извинявай. :D
Излиза да се върне, но да има по-скоро сексуални желания към теб. Не е много надежден, поне по това което излиза.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Август 06, 2020, 10:04:46 pmНаправо съм се отнесла и не съм отговорила на въпроса за мъжа. Сега се сетих, извинявай. :D
Излиза да се върне, но да има по-скоро сексуални желания към теб. Не е много надежден, поне по това което излиза.

Благодаря ти.

Според мен това, което търсиш ще го намериш.
Като че ли е близо до път, или на кръстопът. В къща е.
Мисля, че ще имаш известни трудности. Излиза щастие или разрешаването му лятно време.
За точното място е къща. Стара къща. Семейство са живели. Възрастни хора. стаята може би се е ползвало за празнични поводи или е била стая на млада жена.

Благодаря ти.
Роднината е баща ми.Има проблеми със здравето.

Когато можеш би ли ми теглила какво ще се случи с работата ми  ще напусна ли, и за нов мъж ще срещна ли скоро?

Имам и друг въпрос относно моя приятелка скоро ще намери ли постоянна работа?

Благодаря ти.

Ако имаш въпроси ги остави. Ако мога с нещо да те ориентирам.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019