Ще имат ли втори шанс отношенията ни? - page 204 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 204

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Ноември 25, 2020, 12:40:25 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 04:13:13 pm

« назад - напред »

Nom

А да, до края на годината ще се появи ли онази високата с изрусената коса над 50 с незавършените неща от миналото дето си я гоня 2 години и половина. Г.К буквите и. Ще си говорим ли с нея или още трябва да чакам. 
Събуди ми интереса с тази сграда и възрастна жена. Че нямам предства. Целувки!

Wood Nymph

Цитат на: Nom в Ноември 20, 2020, 05:25:38 pmА да, до края на годината ще се появи ли онази високата с изрусената коса над 50 с незавършените неща от миналото дето си я гоня 2 години и половина. Г.К буквите и. Ще си говорим ли с нея или още трябва да чакам.
Събуди ми интереса с тази сграда и възрастна жена. Че нямам предства. Целувки!
По-скоро началото на 2021. Излиза ми мъж покрай нея, с хубава професия и заможен. Мисля че от него ще разбереш информация за нея. Той би могъл да ти съдейства по тези карти. Може този мъж да е някой лекар, който е в контакт с нея.

Аз ти зададох въпрос в твоята тема. Няма нищо конкретно, просто искам да знам дали ще се появи някой човек покрай мен-от миналото или пък някой нов? Много ми е самотно, самичка съм. Не е хубаво да стоя така без контакти. На моменти почвам да се депресирам, хората излизат в компании, а аз си стоя вкъщи и по цял ден уча... Толкова исках Д. да ме потърси, и той не го направи. Гледам че търси контакт  с майка ми по фейсбук, но дотук ..

Nom

Аз толкова много исках да  сама да намеря работа,  този мъж не ми говори нищо, честно и така и не те разбрах до края на годината ще успея ли някъде да започна работа с договор , защото жена особняк и сграда нищо не ми говорят. Ако  мжеш кажи повече! Поредният от поредицата ми сънища с онази жена https://ufoport.com/forum/sunovnik/kakvo-oznachava-da-snuvash-chovek-ot-minaloto/

Бъди търпелива и ще имаш късмета да се влюбиш. Ще получиш известие от непознат,  ще имате среща. Човекът има възможности. Ще се запознаете, но мисля че той ще е различен , но това мъничко ще те разведри.  Но и ще си щастлива. Знам какво ти е, но не унивай.

Wood Nymph

Цитат на: Nom в Ноември 20, 2020, 06:03:42 pmАз толкова много исках да  сама да намеря работа,  този мъж не ми говори нищо, честно и така и не те разбрах до края на годината ще успея ли някъде да започна работа с договор , защото жена особняк и сграда нищо не ми говорят. Ако  мжеш кажи повече! Поредният от поредицата ми сънища с онази жена https://ufoport.com/forum/sunovnik/kakvo-oznachava-da-snuvash-chovek-ot-minaloto/

Бъди търпелива и ще имаш късмета да се влюбиш. Ще получиш известие от непознат,  ще имате среща. Човекът има възможности. Ще се запознаете, но мисля че той ще е различен , но това мъничко ще те разведри.  Но и ще си щастлива. Знам какво ти е, но не унивай.
До края на годината не ми излиза да намериш работа на договор. Излиза малко след това. Не мога да поставя срок, рядко го познавам. Но по тази комбинация ще е може би края на декември-началото на януари 2021.
Не разбирам от сънища особено, но и аз мисля че ти се явява в съня точно защото сте оставили нещата незавършени. За русата жена отново ми излиза че мъж ще ти даде информация за нея и чрез него ще осъществите контакт. И аз не знам какви са-каквото ми излезе на картите това казвам. Според мен е някой от хората които я заобикалят. Не разбирам защо така се е покрила при условие че на нея това и е работата ..

Много интересно. А под различен какво да разбирам? Ако виждаш нещо повече за него би ли ми казала? По-млад, по-възрастен.. Доверявам ти се напълно, много си ми познала за 2 години. Благодаря ти!

magsita15

Здравейте, Wood Nymph! Бих искала да Ви попитам ще успея ли да си намеря работа? В личния ми живот е застой. Нямам социални контакти и се чувствам самотна. Необвързана съм, не попадам на подходящи хора. Тъжна съм. Ще има ли някаква промяна при мен?
Благодаря много за отделеното време!

Wood Nymph

Цитат на: magsita15 в Ноември 20, 2020, 06:45:33 pmЗдравейте, Wood Nymph! Бих искала да Ви попитам ще успея ли да си намеря работа? В личния ми живот е застой. Нямам социални контакти и се чувствам самотна. Необвързана съм, не попадам на подходящи хора. Тъжна съм. Ще има ли някаква промяна при мен?
Благодаря много за отделеното време!
Май много хора сме изпаднали в такава ситуация като гледам ...
Излиза ми да намериш работа в чужбина при твоя позната, близка, може и роднина да ти е. Отново ми излязоха контакти извън граница. Ще се появи мъж воден знак с който ще имаш много хубава, стабилна и романтична връзка. Излиза че го познаваш.

Nom

Висок,кестеняв, с пет до десет години разлика с теб. Пъстри очи, симпатичен. Възможно е да има свои бизнес.

Wood Nymph

Цитат на: Nom в Ноември 20, 2020, 07:16:45 pmВисок,кестеняв, с пет до десет години разлика с теб. Пъстри очи, симпатичен. Възможно е да има свои бизнес.
Благодаря! Ще пиша като се появи! <3

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Ноември 20, 2020, 07:20:38 pmБлагодаря! Ще пиша като се появи! <3

Здравей,
не съм писала отдавна. Давам ти обратна връзка.
Поднових комуникация с И покрай работата. Пиша му служебно. И нищо повече.
Работим в различни фирми.

Ще може ли да ми теглиш карти ще има ли развитие между нас и в новата фирма какво ме очаква?

Не ми харесва там и обмислям да си търся друга работа. Просто да изчакам 2 м.

Нели

Здравей , Wood Nymph ! Може ли и на мен да теглиш карти и да ми кажеш какво ме очаква във близките 3 месеца. Във чужбина съм и съм на квартира , но ме е страх че може да ни накарат да напуснем квартирата , защото едни познати искат да купят сградата. Ще ни изхвърлят ли от нея или ще започнат да ни правят забележки до безкрай и ние сами ще я напуснем ? И имам още един въпрос в любовен аспект. Тук има един мъж , който е семеен . Падам си по него , виждам че и той изпитва нещо към мен. Как ще се развият нашите отношения ? Ще има ли нещо повече между нас ?

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Ноември 21, 2020, 12:38:22 amЗдравей,
не съм писала отдавна. Давам ти обратна връзка.
Поднових комуникация с И покрай работата. Пиша му служебно. И нищо повече.
Работим в различни фирми.

Ще може ли да ми теглиш карти ще има ли развитие между нас и в новата фирма какво ме очаква?

Не ми харесва там и обмислям да си търся друга работа. Просто да изчакам 2 м.
Еее, значи съм познала! <3
Излиза ми че ще напуснеш и ще работите заедно с И. То май и преди така ми излизаше. Да, определено ще напуснеш, но мисля че ще е след повече от 2 месеца. По-дълъг период ще е.
Нещо което дълго време си чакала предстои да се случи. Имаш изпълнение на желание, признаване на чувства. Недей да му казваш нищо, изчакай той да си признае след време. Излиза ми като предупреждение че ако много избързаш може да те отреже. До 1 година ми излиза да се съберете.

Може ли и ти да ми погледнеш какво ме очаква в любовта? Нищо не се случва, всичко друго си ми е наред, но точно в любовта нищо не върви...Нямам конкретни въпроси. Д. не ме е търсил, единствено търси някаква виртуална близост с майка ми по фб, но не чрез съобщение, а лайкове и от време на време някой коментар съвсем приятелски. С К. пък спрях комуникация още лятото, той се хвана с едно момиче, сега гледам че не е и с нея, писа ми от фалшив профил, абе някакви детски работи прави и ме напряга. Май предпочитам да не общувам с него. Виж дали ще възобновя контакт с Д. или пък ще се появи някой нов? Не знам и аз как точно да си формулирам въпросите.. :D

Wood Nymph

Цитат на: Нели в Ноември 21, 2020, 02:02:08 amЗдравей , Wood Nymph ! Може ли и на мен да теглиш карти и да ми кажеш какво ме очаква във близките 3 месеца. Във чужбина съм и съм на квартира , но ме е страх че може да ни накарат да напуснем квартирата , защото едни познати искат да купят сградата. Ще ни изхвърлят ли от нея или ще започнат да ни правят забележки до безкрай и ние сами ще я напуснем ? И имам още един въпрос в любовен аспект. Тук има един мъж , който е семеен . Падам си по него , виждам че и той изпитва нещо към мен. Как ще се развият нашите отношения ? Ще има ли нещо повече между нас ?
Мисля, че няма да те изхвърлят, ще ти направят предложение да останеш с някакви условия, които обаче няма да ти харесат и сама ще решиш да си търсиш друго място. Ще си намериш нова квартира с помощта на човек с който работиш или ти е много близък нещо такова.
Мисля, че нищо няма да се получи с този мъж. Или ти, или той ще заминат някъде другаде, той се страхува да не си развали семейството. Възможно е ако все пак се получи нещо да има физическа саморазправа между теб и жена му. Според мен няма да стане.

bubetooo

Здравей, @Wood Nymph! Ще може ли да погледнеш какво ме очаква в любовта през следващата година? Дали ще срещна вече някого? Чувствам се много обезнадеждена, дано през следващата година да имам късмет в любовта. Благодаря!

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Ноември 21, 2020, 05:29:18 pmЕее, значи съм познала! <3
Излиза ми че ще напуснеш и ще работите заедно с И. То май и преди така ми излизаше. Да, определено ще напуснеш, но мисля че ще е след повече от 2 месеца. По-дълъг период ще е.
Нещо което дълго време си чакала предстои да се случи. Имаш изпълнение на желание, признаване на чувства. Недей да му казваш нищо, изчакай той да си признае след време. Излиза ми като предупреждение че ако много избързаш може да те отреже. До 1 година ми излиза да се съберете.

Може ли и ти да ми погледнеш какво ме очаква в любовта? Нищо не се случва, всичко друго си ми е наред, но точно в любовта нищо не върви...Нямам конкретни въпроси. Д. не ме е търсил, единствено търси някаква виртуална близост с майка ми по фб, но не чрез съобщение, а лайкове и от време на време някой коментар съвсем приятелски. С К. пък спрях комуникация още лятото, той се хвана с едно момиче, сега гледам че не е и с нея, писа ми от фалшив профил, абе някакви детски работи прави и ме напряга. Май предпочитам да не общувам с него. Виж дали ще възобновя контакт с Д. или пък ще се появи някой нов? Не знам и аз как точно да си формулирам въпросите.. :D

Благодаря ти. Да видим . В понеделник трябва да му пиша.

Може ли да ми теглиш тази клиентка ще купи ли от мен нещата, които е харесала.
Ако тя направи поръчката ще трябва да  пиша на И.

Ще продължи ли комуникацията между нас?

До края на годината няма да има промяна.

След нова година ти предстои срещи, ще сеотида чувстваш привлекателна. Ще срещнеш голяма любов и ще влюбиш. Твоя мечта в любовта ще се сбъдне.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Ноември 21, 2020, 09:13:32 pmБлагодаря ти. Да видим . В понеделник трябва да му пиша.

Може ли да ми теглиш тази клиентка ще купи ли от мен нещата, които е харесала.
Ако тя направи поръчката ще трябва да  пиша на И.

Ще продължи ли комуникацията между нас?

До края на годината няма да има промяна.

След нова година ти предстои срещи, ще сеотида чувстваш привлекателна. Ще срещнеш голяма любов и ще влюбиш. Твоя мечта в любовта ще се сбъдне.
Дано съм сгрешила, но ми излиза едно колебание при нея дали да ги вземе или не, и като че ли клони повече към не ...
Ще продължите да комуникирате с И. Излиза ми да имате сексуални отношения и да забременееш. Не знам защо излезе, не съм питала за подобно нещо, но реших да ти кажа. Попитах също дали той иска да продължава да комуникира с теб и излиза че да, отдавна е очаквал да завържете контакт дори и само по работа.

Може ли да погледнеш нещо повече за този мъж който ще се появи? Познаваме ли се с него? Възраст да кажем, външен вид, не знам..

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019