ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

януари 23, 2021, 09:56:49 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, юни 17, 2019, 04:13:13 pm

« назад - напред »

Morena

Цитат на: Wood Nymph в ноември 26, 2020, 01:23:30 amНе му трии номера. Излезе че има нещо което не знаеш в момента и ще научиш в последствие и ще ти трябва номера му.
Да, и при мен излезе мъж, който ще отправи предложение към теб с много опции. Ще извадиш голям късмет в работен план. Но ми излиза че той има мераци към теб които крие заради някаква жена, вероятно са заедно.

За 35 годишния мъж има 2 варианта. Единият ми е бивш(Ц.), а другият е Д. но от него пък нямам никакви сигнали. Ц. лятото ме последва в инстаграм но аз не му върнах. Несериозен е и търси само .... Не съм с него от май 2018г. Оставих го защото не ми обръщаше внимание и не чувствах че държи на мен. Майка му беше болна де, имаше причина, но за мен я ползваше като оправдание.
Благодаря ти. Знам, че има друга, нали миналата година последно го видях с нея.
Минавам покрай дома му когато ходя до центъра,  но не дъм ги виждала.
А и не искам.

Имам чувството, че съм му досадила като  му писах. Мисля,че не трябваше.

Не мисля, че е един от двамата, а нов.

Morena

Мъж , писмо, пръстен, птици, детелина, след нова година пак същия мъж, възможно е потръгне от писмена комуникация до сериозна връзка. Ще извадиш късмет с това момче.

Може ли да ми теглиш защо не иска да комуникира с мен?

Искам да сравня с моите карти.

Пс забравих да напиша, че има жена шеф, но не знам коя зодия е.
Мъжът й е скорпион. Фирмата е тяхна.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в ноември 26, 2020, 02:30:17 amМъж , писмо, пръстен, птици, детелина, след нова година пак същия мъж, възможно е потръгне от писмена комуникация до сериозна връзка. Ще извадиш късмет с това момче.

Може ли да ми теглиш защо не иска да комуникира с мен?

Искам да сравня с моите карти.

Пс забравих да напиша, че има жена шеф, но не знам коя зодия е.
Мъжът й е скорпион. Фирмата е тяхна.
Излиза ми не че не иска да комуникира с теб, а просто има проблеми във връзката си и нещо в работата притеснения. Мисля че точно в момента не е толкова добре финансово. Затова не е настроен за комуникация.

Интересно. Аз малко се притеснявам да общувам с толкова големи ако не ги познавам. Повечето търсят .... и имам чувството че искат да се възползват. Значи е с тъмна коса и около 35 годишен. Един наскоро ми писа, на 35, покани ме да се видим. От съседен на моя град е, хубав, но му отказах защото видях снимки с жена и дете. Каза че детето му е племенник, но аз не вярвам. Едва ли ще е той, не искам да си губя времето с човек от друг град.
Може ли да погледнеш какво професия има този който ще се появи, ако работи де? Ерген ли е или е разведен? Хобита? Не знам и аз какво да попитам, просто съм любопитна 😀

Morena

Цитат на: Wood Nymph в ноември 27, 2020, 01:32:14 amИзлиза ми не че не иска да комуникира с теб, а просто има проблеми във връзката си и нещо в работата притеснения. Мисля че точно в момента не е толкова добре финансово. Затова не е настроен за комуникация.

Интересно. Аз малко се притеснявам да общувам с толкова големи ако не ги познавам. Повечето търсят .... и имам чувството че искат да се възползват. Значи е с тъмна коса и около 35 годишен. Един наскоро ми писа, на 35, покани ме да се видим. От съседен на моя град е, хубав, но му отказах защото видях снимки с жена и дете. Каза че детето му е племенник, но аз не вярвам. Едва ли ще е той, не искам да си губя времето с човек от друг град.
Може ли да погледнеш какво професия има този който ще се появи, ако работи де? Ерген ли е или е разведен? Хобита? Не знам и аз какво да попитам, просто съм любопитна 😀

Мисля, че ще има собствен бизнес. Работа ит вкъщи . Може да има съдружник по -млад. Може да организира тържества или в сфера на строителството.

Какъв ще е повода за среща..
Пак нещо свр с къща.
По -голям ще бъде и ще бъде влюбен.

Може ли да ми теглиш до 3 м какво ме очаква?
Ще сменя ли работата и Д ще имаме ли среща,
С бившия ми трябва фа се видим уж. Трябва да се прибере до дни от чужбина.
Какво ще стане с нас?

Благодаря.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в ноември 28, 2020, 02:19:50 amМисля, че ще има собствен бизнес. Работа ит вкъщи . Може да има съдружник по -млад. Може да организира тържества или в сфера на строителството.

Какъв ще е повода за среща..
Пак нещо свр с къща.
По -голям ще бъде и ще бъде влюбен.

Може ли да ми теглиш до 3 м какво ме очаква?
Ще сменя ли работата и Д ще имаме ли среща,
С бившия ми трябва фа се видим уж. Трябва да се прибере до дни от чужбина.
Какво ще стане с нас?

Благодаря.
Ще напуснеш със сигурност. Нещо може да не е наред с документи и да има забавяне което да те изнерви.
Излиза че ще си пишете за среща, която може да пропадне, но след това ще си уговорите нова и тя ще е успешна.
По тези карти които излзоха мисля, че няма да се получи с него. Ще ви се разминават разбиранията за връзка и ще те разочарова. Излиза да си замине след това за чужбина, към теб да отправи предложение да сте заедно там, но ти да му откажеш. Излиза че ще си с друг мъж воден знак.

Аз се сетих да попитам отново за прабабата. Успяхме да се срещнем преди месец и нещо. Издебнах я в града до селото, от селяните разбрах че тя слиза там. Случайно в града срещнах баби от нейното село които ми казаха че чака на едно място автобуса си. Много се зарадва. Помолих я да не казва на сина си(брат на дядо ми) че сме се срещали и тя се разплака. Каза че няма да му каже, записа си номерата ни. Беше звъннала на мама и и споделила че от 10 години я държат под око да не се свърже с нас...Проверявали и телефона, къде ходи, всичко! Каза че ще ни звънне отново за да се срещнем тайно, но така и не звънна. Предполагам че този ненормалник е без работа и стои при нея в тая пандемия и тя затова не звънна, но да попитам все  пак...Защо не се обажда? Той и децата му разбрали ли са че сме ходили там? Кога да очакваме отново обаждане от нея?
Притеснявам се да не му е казал някой от селото и да я е заключил или да я малтретира...
Също и да попитам каква е причината да не и дава да общува с нас? Страхува се да не си изтегли завещанието и да ни остави неговия дял или има нещо друго?

mozila

Момичета, здравейте! Случи ми се нещо много странно с един мъж с буква И, преди време бяхте ми предсказали за него, бях питала? Бихте ли видяли какво ни очаква? Чувствата му, намеренията му? ♥️Много благодаря

Morena

Цитат на: Wood Nymph в ноември 28, 2020, 05:42:39 pmЩе напуснеш със сигурност. Нещо може да не е наред с документи и да има забавяне което да те изнерви.
Излиза че ще си пишете за среща, която може да пропадне, но след това ще си уговорите нова и тя ще е успешна.
По тези карти които излзоха мисля, че няма да се получи с него. Ще ви се разминават разбиранията за връзка и ще те разочарова. Излиза да си замине след това за чужбина, към теб да отправи предложение да сте заедно там, но ти да му откажеш. Излиза че ще си с друг мъж воден знак.

Аз се сетих да попитам отново за прабабата. Успяхме да се срещнем преди месец и нещо. Издебнах я в града до селото, от селяните разбрах че тя слиза там. Случайно в града срещнах баби от нейното село които ми казаха че чака на едно място автобуса си. Много се зарадва. Помолих я да не казва на сина си(брат на дядо ми) че сме се срещали и тя се разплака. Каза че няма да му каже, записа си номерата ни. Беше звъннала на мама и и споделила че от 10 години я държат под око да не се свърже с нас...Проверявали и телефона, къде ходи, всичко! Каза че ще ни звънне отново за да се срещнем тайно, но така и не звънна. Предполагам че този ненормалник е без работа и стои при нея в тая пандемия и тя затова не звънна, но да попитам все  пак...Защо не се обажда? Той и децата му разбрали ли са че сме ходили там? Кога да очакваме отново обаждане от нея?
Притеснявам се да не му е казал някой от селото и да я е заключил или да я малтретира...
Също и да попитам каква е причината да не и дава да общува с нас? Страхува се да не си изтегли завещанието и да ни остави неговия дял или има нещо друго?

Благодаря ти.

Може ли да ми теглиш до март какво ме очаква? За работа и нов мъж ще се появи ли.

Според мен жената не се обажда заради възрастен мъж. Той обаче има планове да заминава надалеч.

Жената ще се обади. Ще имаш нейната подкрепа.
Излиза около празник да ти звънне. Нещо да празнувате заедно. Сбъднато желание ще имаш с нея.

Не й дава да говори а вас защото се страхува, и е лукав човек. Студен човек.
Или измама или кражба има някаква.  Може скоро да достигне до теб информация.

Питай каквото те интересува .

Wood Nymph

Цитат на: Morena в ноември 29, 2020, 04:12:52 pmБлагодаря ти.

Може ли да ми теглиш до март какво ме очаква? За работа и нов мъж ще се появи ли.

Според мен жената не се обажда заради възрастен мъж. Той обаче има планове да заминава надалеч.

Жената ще се обади. Ще имаш нейната подкрепа.
Излиза около празник да ти звънне. Нещо да празнувате заедно. Сбъднато желание ще имаш с нея.

Не й дава да говори а вас защото се страхува, и е лукав човек. Студен човек.
Или измама или кражба има някаква.  Може скоро да достигне до теб информация.

Питай каквото те интересува .
Ще имаш няколко възможности за нова работа. Едно от всички ще ти допадне повече, но точно на него няма да се получат нещата. Ще намериш работа, на която ще си на малко по-ниска позиция и с по-ниско заплащане, но пък ще ти е много спокойно и ще те устройва.
Мъж от миналото ще си замине от живота ти, изглежда завинаги, но не на 100%. Може да ти бъде мъчно за него. Има вероятност на по-късен етап да възобновите отношения но чисто приятелски. До 3 месеца ще си с мисли по миналото в любовта. Може да срещнеш мъж който познаваш на новата работа която ти предстои и той много да те харесва, но мисля че на теб няма да ти допадне. Като цяло излиза да се навъртат мъже покрай теб, но да не си особено впечатлена.

Точно така е. Той пътува за да работи, но вече е поостарял и май не го викат много, а и той обича и да краде и не се задържа никъде, също пие много...
Ние мислим, че той се притеснява тя да не си изтегли завещанието и да прехвърли всичко на нас. Защото той от над 20 години я тормози, дядото до преди 10 години беше жив та сигурно и него го е малтретирал, и тя като вижда че той не е човек може да го даде на нас.
Може ли да погледнеш дали ще си изтегли завещанието и дали ще ни прехвърли на нас стаите в къщата?
Тя ще си дойде ли да живее при нас?
Дали изобщо той е собственик на този дял, защото не сме сигурни дали нещо му е прехвърляно? Фигурира като данъкоплатец и затова мислим че са му го прехвърлили още докато дядото е бил жив, но не сме сигурни.

Wood Nymph

Цитат на: mozila в ноември 29, 2020, 01:43:01 amМомичета, здравейте! Случи ми се нещо много странно с един мъж с буква И, преди време бяхте ми предсказали за него, бях питала? Бихте ли видяли какво ни очаква? Чувствата му, намеренията му? ♥️Много благодаря
На моите карти излиза че той има сексуални намерения към теб и трябва да внимаваш. Има нещо което е скрито от теб във връзка с това. Може да се прави на много загрижен, просто за да получи ....
Засега излиза да отлага да показва истинското си лице, може би не иска ти да се усетиш. Но пък в същото време излиза и да те харесва и занапред да сте заедно. Може просто много да му се иска и да е нетърпелив. Недей да избързваш, наблюдавай го да видиш дали е сериозен или пък не толкова и сама прецени дали искаш да си с него. Има добри перспективи ако не се насилват нещата. Поне според моите карти.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в ноември 29, 2020, 07:21:23 pmЩе имаш няколко възможности за нова работа. Едно от всички ще ти допадне повече, но точно на него няма да се получат нещата. Ще намериш работа, на която ще си на малко по-ниска позиция и с по-ниско заплащане, но пък ще ти е много спокойно и ще те устройва.
Мъж от миналото ще си замине от живота ти, изглежда завинаги, но не на 100%. Може да ти бъде мъчно за него. Има вероятност на по-късен етап да възобновите отношения но чисто приятелски. До 3 месеца ще си с мисли по миналото в любовта. Може да срещнеш мъж който познаваш на новата работа която ти предстои и той много да те харесва, но мисля че на теб няма да ти допадне. Като цяло излиза да се навъртат мъже покрай теб, но да не си особено впечатлена.

Точно така е. Той пътува за да работи, но вече е поостарял и май не го викат много, а и той обича и да краде и не се задържа никъде, също пие много...
Ние мислим, че той се притеснява тя да не си изтегли завещанието и да прехвърли всичко на нас. Защото той от над 20 години я тормози, дядото до преди 10 години беше жив та сигурно и него го е малтретирал, и тя като вижда че той не е човек може да го даде на нас.
Може ли да погледнеш дали ще си изтегли завещанието и дали ще ни прехвърли на нас стаите в къщата?
Тя ще си дойде ли да живее при нас?
Дали изобщо той е собственик на този дял, защото не сме сигурни дали нещо му е прехвърляно? Фигурира като данъкоплатец и затова мислим че са му го прехвърлили още докато дядото е бил жив, но не сме сигурни.

Благодаря.

На работа съм. Ще ти тегля по-късно.

Може ли да ми теглиш за мен и И.
Ще имам ли повод да ме потърси.Среща ще има ли до края на годината.
Наскоро го сънувах пак.

И за един мой бивш колега. Разбрах ,че се е разделил с приятелката си.
Ще ме потърси ли скоро

sweet223

Здравей @Wood Nymph,
Може ли да погледнеш дали ще имам развитие с Й. и какво ме очаква в любовен аспект през новата година?

Благодаря.

mozila

@Wood Nymph здравей, би ли погледнала, кога се очертава да се видим с И.? И още нещо ако излиза във връЗка с него... хубава вечер! 🙏

ronni

Здравейте, много се колебая какво да правя. С бившия ми приятел сме в странни отношения, много се карахме напоследък, но истината е че дълбоко усещам, че още изпитваме чувства един към друг, но той много ме нарани и изобщо не знам въобще връзката ни има ли бъдеще. В същото време срещнах един човек и с него ми е толкова хубаво, като сродни души сме, толкова си пасваме и с него е толкова различно и не знам какво да правя, чувствам се раздвоена, кой от двамата е човека с който ми е отредено да бъда? Не знам какво е необходимо, но давам три имена Вероника - 24.08.1993, Михаил - 27.04.1990 и Симеон 06.07.1993

Nom

@Wood Nymph благодаря от сърце, върнаха ми отказ за позицията свързана с хобито ми. Мъж Г. я води он Лайт интервю и тест. Беше край на ноември срещата, много се натъжих. Благодаря. Мило момиче!

Morena

Да рискувам ли за тази поръчка на този клиент Х?
Важно ми е, защото искам да знам за себе си дали мога да работя са себе си . Дали има достатъчно знания и компетентност. Резултатът е важен, защото не мисля да работя за фирмата , където съм сега и трябва взема решение или да остана и да работя за никакви пари , или да рискувам.

Благодаря.

TinyPortal 2.0.0 © 2005-2020