Ще ме потърси ли? - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Октомври 20, 2020, 02:10:50 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще ме потърси ли?

Започната от Eliq, Юни 08, 2020, 11:16:14 pm

« назад - напред »

Eliq

Ще ме потърси ли И до шест месеца?

Enona

Хм така зададен въпроса, по-скоро не. Но се чуди от време на време,  но после се отказва

Eliq

панда

Здравейте!
Ще ме потърси ли човекът, когото очаквам?

Elia

Enona,здравей ,много се радвам да те видя отново тук.Надявам се да имаш желание и време да участваш по активно с прозренията си ,според мен са много точни .
Искам да те помоля да ми кажеш за мъж Е.какви са чувствата и отношението му към мен .Като че ли го усещам някак различен.Все няма време,бърза и много на бързо се чува и вижда с мен .Това не ми харева особено ,наистина ли от това ,че е много ангажиран е така или просто няма желание ?А като се опитам да поговорим за това започва да се измъква със сладки приказки .Все едно и също се повтаря...защо така и до кога така .Вече сто пъти се разделяме и събираме и нищо разлино .Какво можеш можеш да ми кажеш за в близко време ?
Незнам какво да направя за да променя нещата в друга посока

simonab

Здравей @Enona, имам здравословни проблеми, дали виждаш в скоро време те до отшумят и подобрение в живота ми виждаш ли? Много благодаря!

Enona

Цитат на: Elia в Юни 20, 2020, 04:41:10 pmEnona,здравей ,много се радвам да те видя отново тук.Надявам се да имаш желание и време да участваш по активно с прозренията си ,според мен са много точни .
Искам да те помоля да ми кажеш за мъж Е.какви са чувствата и отношението му към мен .Като че ли го усещам някак различен.Все няма време,бърза и много на бързо се чува и вижда с мен .Това не ми харева особено ,наистина ли от това ,че е много ангажиран е така или просто няма желание ?А като се опитам да поговорим за това започва да се измъква със сладки приказки .Все едно и също се повтаря...защо така и до кога така .Вече сто пъти се разделяме и събираме и нищо разлино .Какво можеш можеш да ми кажеш за в близко време ?
Незнам какво да направя за да променя нещата в друга посока
Здравей, Elia! Промяна не виждам. Ти обичаш човекът и се държиш за тази любов. Той е спокоен в тази връзка. Зает е, защото така му харесва. Не вярва и не го е страх, че ще се разделите. Има чувства, но не е страстна любов, нещо по-умерено е

Enona

Цитат на: simonab в Юни 20, 2020, 04:59:10 pmЗдравей @Enona, имам здравословни проблеми, дали виждаш в скоро време те до отшумят и подобрение в живота ми виждаш ли? Много благодаря!
Вашите здравословни проблеми не ги чувствам като тежки и фатални. Ще са в приемлива форма, без да ви утежняват живота. Подобрение във вашата нагласа, не толкова в живота ви като цяло.

Анджи

Здравейте, много бих искала да споделите вашите прозрения относно моята връзка, която приятелят ми в момента иска да прекрати. 15 години сме заедно, но аз допуснах грешка - разкаях се, научих си уроците - но той не може да го преодолее.

Притеснено дали той наистина ще си тръгне от мен и ще прекрати изцяло отношения ни, защото аз наистина го обичам и страшно много ме боли без него. И съм готова на всичко да запазя връзката си с него и да се реабилитирам!
Благодаря ви!

М.Н.

Здравейте. Имах отношения с момче близо 4 години. През това време се карахме доста често ,спирахме да се виждаме и пак почвахме. Декември месец той ми предложи да живеем заедно и аз бях много щастлива,но майка му не му позволи непознат човек да живее на техният етаж и след това той ми каза,че не е готов за съвместно съжителство и месец след това прекрати окончателно отношенията си с мен. Чрез общи познати аз разбирах,че той се интересува от това дали се виждам с някой,хвалеше ме пред неговите приятели,че съм била много точна и сериозна,но преди една седмица той си хвана приятелка. Интересувам се дали намеренията му към нея са сериозни и дали ще ме потърси пак и ще бъдем заедно?!

Enona

Цитат на: М.Н. в Юли 06, 2020, 05:20:07 pmЗдравейте. Имах отношения с момче близо 4 години. През това време се карахме доста често ,спирахме да се виждаме и пак почвахме. Декември месец той ми предложи да живеем заедно и аз бях много щастлива,но майка му не му позволи непознат човек да живее на техният етаж и след това той ми каза,че не е готов за съвместно съжителство и месец след това прекрати окончателно отношенията си с мен. Чрез общи познати аз разбирах,че той се интересува от това дали се виждам с някой,хвалеше ме пред неговите приятели,че съм била много точна и сериозна,но преди една седмица той си хвана приятелка. Интересувам се дали намеренията му към нея са сериозни и дали ще ме потърси пак и ще бъдем заедно?!
Бих отговорила, че намеренията му към вас не са сериозни. И към нея не са. Като цяло човекът не умее да обича. Не ви виждам заедно. Заслужавате по-добър и ще го намерите след време. Ориентирайте се към забрава на въпросния господин, за ваше добро е без значение дали ще ви потърси

simonab

Здравей @Enona, много точна и ясна си в отговорите и ти благодаря. Би ли ми казала дали в оставащите месеци от годината ще започна любовна връзка с мъж? Благодаря!

Elia

Цитат на: Enona в Юни 23, 2020, 11:19:29 pmЗдравей, Elia! Промяна не виждам. Ти обичаш човекът и се държиш за тази любов. Той е спокоен в тази връзка. Зает е, защото така му харесва. Не вярва и не го е страх, че ще се разделите. Има чувства, но не е страстна любов, нещо по-умерено е
Здравей Енона,благодаря за вниманието .А искам да те попитам ,какви са ти усещанията за това скоро дали ще успеем да се разделим? Накаква промяна в любовен план виждаш ли при мен ,с друг човек..?

Enona

И при двете @simonab и @Elia не усещам промяна в любовния живот до края на 2020г. Simonab й е едно такова, все едно й е все тая, писнало й е да търси любовта. А Elia ще се терзае повече от нерви и наранен его, все едно малко дете се инати да е на неговото.

Wisteria

@Енона,  може ли да помоля и за мен да кажеш нещо? Очертава ли се интимна връзка при мен тази година? Отдавна не съм имала такава. Благодаря предварително!

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019