Ще ме потърси ли? - page 2 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 2

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Октомври 26, 2020, 02:15:41 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще ме потърси ли?

Започната от Eliq, Юни 08, 2020, 11:16:14 pm

« назад - напред »

Sun

Здравейте,Енона бихте ли ми отговорила дали ще се случи нещо между мен и мъжа в мислите ми?Благодаря

sweet223

Здравейте, Енона бихте ли ми казали какво ме очаква в любовен план до края на годината. Благодаря.

svd

@Enona , здравейте, предстои ми евентуално пътуване през август. Ще се видя ли с В./не контактуваме в момента, но имаме общи познати/ , той ще се прибере ли в същия град, според вас добре ли ще протече една такава среща и има ли той някакви чувства към мен?Мерси!

Elia

Цитат на: Enona в Юли 15, 2020, 02:03:04 amИ при двете @simonab и @Elia не усещам промяна в любовния живот до края на 2020г. Simonab й е едно такова, все едно й е все тая, писнало й е да търси любовта. А Elia ще се терзае повече от нерви и наранен его, все едно малко дете се инати да е на неговото.
Енона ,здравей .Първо извинявай ,чак сега ровичкайки си тук видях ,че в този пост си отговорила и на мен.Благодаря ти за което .Малко обаче ми стана криво от това ,какво искаш да кажеш с това ,че се терзая от инат като малко дете ?Не разбирам ..та аз вече не знам какво да направя .Чувствам се като прокълната ,непрекъснато ме преследват лоши случки и събитя .
Смяташ ли ,че нещо в поведението ми провокира това ?
Дали можеш да видиш и да ме посъветваш нещо ,какво да променя и направя за да ми потръгне ,защо така само неприятности ми се случват ?
Вече започвам да си мисля ,че или някаква лоша карма ме преследва или имам някаква магия ?

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019