Ще намеря ли изгубена златна гривна - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Декември 11, 2019, 03:06:36 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще намеря ли изгубена златна гривна

Започната от Ines Said, Октомври 13, 2019, 01:39:10 pm

« назад - напред »

Ines Said

Здравейте ясновидци , моля за мнение и помощ - вчера вечерта съм изгубила гривна златно кръстче с червен конец , която е подарък от семейството и затова ми е много ценна. Има ли шанс да се намери ?

kahawarowa

Ines Said

Ми много ,,късмет" да донесе на другата ръка.

Activis

Нещо ми подсказва, че тази гривна не е намерена и не се носи в момента.

Ines Said

Добре дошъл отново , Activis :) виждаш ли раздвижване при мен в работен план , не ми харесва грам мястото на което съм и си търся активно . Засега удря на камък ...

Activis

Не знам защо, но ще се задържиш по- дълго време на тази работа, въпреки, че не ти харесва. Хубавото е, че имаш по- твърд характер и воля. Абстрахирай се от това, което те дразни и нещата ще се подобрят.

Ines Said

Ines Said

Ще се радвам да чуя и друго мнение :) не виждам как ще се абстрахирам от място на което се толерира мързела и връзкарщината - за съжаление България в професионален план я заварвам така, както я напуснах преди три години - болен здрав носи или идеалния развъдник за некадърници и мързеливци.

ЦВЕТЕ

Споделям мнението ти.Тук това няма да се промени. Навсякъде положението е такова, толерират се връзкарите. Аз съм работила на няколко места и от опит го казвам.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019