Ще се оправим ли? - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Февруари 26, 2020, 06:34:52 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще се оправим ли?

Започната от Desinkata2017, Септември 20, 2019, 10:54:20 am

« назад - напред »

Desinkata2017

Здравейте!
Разделихме се с моя приятел преди 2 седмици и то заради глупости. Въпроса ми е дали ще се оправим? Ще ме потърси ли?
Аз съм с тъмна коса и кафеви очи,той също.
Благодаря предварително за отговора.

kahawarowa

Мисля ,че да.Има още чуства.Извини се за своята постъпка.

Desinkata2017

Дали е така наистина?
По принцип той си е виновен и той би трябвало да се извини...
Не знам вече какво да правя..,ако някой може да ми помогне с едно хвърляне на карти,би било добре..

Activis

Егото ти пречи на теб. Така правиш по- зле нещата за самата теб. И после се оплакваш.

Desinkata2017

Цитат на: Activis в Октомври 30, 2019, 05:14:03 pmЕгото ти пречи на теб. Така правиш по- зле нещата за самата теб. И после се оплакваш.

А ако се опитам да говоря с него дали ще оправя нещата?

Activis

Цитат на: Desinkata2017 в Октомври 30, 2019, 05:28:58 pmА ако се опитам да говоря с него дали ще оправя нещата?

Опитай има някакъв шанс. С този разговор ще разбереш на къде ще тръгнат нещата.

Desinkata2017

Цитат на: Activis в Октомври 30, 2019, 06:19:21 pmОпитай има някакъв шанс. С този разговор ще разбереш на къде ще тръгнат нещата.

Давам обратна връзка.
Приключих отношения с този човек,разбрах,че през цялото време ме е лъгал и е имал нещо общо с доста момичета зад гърба ми.

Activis

Ето, ако беше чакала, щеше да  се тормозиш. А сега вече знаеш за себе си. Продължавай напред.

Еlle

Цитат на: Desinkata2017 в Октомври 31, 2019, 01:05:38 amДавам обратна връзка.
Приключих отношения с този човек,разбрах,че през цялото време ме е лъгал и е имал нещо общо с доста момичета зад гърба ми.

Нали  те бе търсел, да се оправяте, пък ти искаше  ,,нещо ново"  - А ? За глупости били скарани, пък той бил виновен, сега пък той лъгал, ама тя си пишела и виждала с друг. Оффф,, хайде пораснете малко....

Activis

Не аз я посъветвах да го потърси и да се изясни. И тя е разбрала, че той го е правил това

Еlle

Цитат на: Activis в Октомври 31, 2019, 10:29:20 amНе аз я посъветвах да го потърси и да се изясни. И тя е разбрала, че той го е правил това
цитирам от 29,09-
**Та бившия ми приятел ме потърси,иска едва ли не да се оправим той е Г.,както вече знаете,обаче се появи и друго момче наскоро,с което си пишем,виждаме се в обща компания от време на време за сега.
Той е с А.
Въпросът ми е дали с А. Може да се получи нещо сериозно или не? И другия ми въпрос: какво да правя с бившия ми?
По принцип много искам да се получи с А.,защото ще е нещо ново.. ще се доверя на отговорите на вашите карти!**
@Activis , ти просто се включваш по-късно, има предистория...

Activis

Аа ясно. Е да не съм чел назад... а последното нещо само. Като имаш време виж дали нещо ще се появи. Има една ми пише, но някак си нещо не ми трепва. Излизал съм два пъти с нея. Писах с една друга, но и там малко трудно, че се е преместила на друго място и си идва рядко, но пък мисля да я кярям да пием кафе.

Desinkata2017

Цитат на: Еlle в Октомври 31, 2019, 10:26:51 amНали  те бе търсел, да се оправяте, пък ти искаше  ,,нещо ново"  - А ? За глупости били скарани, пък той бил виновен, сега пък той лъгал, ама тя си пишела и виждала с друг. Оффф,, хайде пораснете малко....

Ако може само да не ме нападате?
За А се оказахте права,че нищо няма да се получи и го отрязах. Онзи ден ме потърси едно момиче,с което бившия ми лятото е имал нещо общо,но той ме излъга,че с нея е бил нарочно и не е ставало нищо между тях. Е да,ама не. Имали са даже връзка,момичето ми разказа всичко от до. Затова написах,че ме е лъгал през цялото време. А защо питах отново за него ли? Защото ме следи от някакъв си фалшив профил и пишеше на една моя приятелка( а преди така правеше,преди да ме потърси да се оправим) .

Еlle

Цитат на: Desinkata2017 в Октомври 31, 2019, 11:09:04 amАко може само да не ме нападате?
За А се оказахте права,че нищо няма да се получи и го отрязах. Онзи ден ме потърси едно момиче,с което бившия ми лятото е имал нещо общо,но той ме излъга,че с нея е бил нарочно и не е ставало нищо между тях. Е да,ама не. Имали са даже връзка,момичето ми разказа всичко от до. Затова написах,че ме е лъгал през цялото време. А защо питах отново за него ли? Защото ме следи от някакъв си фалшив профил и пишеше на една моя приятелка( а преди така правеше,преди да ме потърси да се оправим) .
Въобще не ви нападам, защо решихте така си е ваша работа.И за бившия ви казах, че крие нещо.

Desinkata2017

Цитат на: Еlle в Октомври 31, 2019, 11:22:16 amВъобще не ви нападам, защо решихте така си е ваша работа.И за бившия ви казах, че крие нещо.

Да,сега си припомних какво съм ви питала и какво сте ми отвърнали.
Извинете,че съм се осъмнила във вас,явно много съм държала с А да ми се получат нещата и затова не съм повярвала на думите ви.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019