Трябва ли да очаквам нещо повече от него - page 4 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 4

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Октомври 14, 2019, 03:58:49 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Трябва ли да очаквам нещо повече от него

Започната от 8888sisa, Юни 18, 2019, 03:45:03 pm

« назад - напред »

Нели

Здравейте @Morena ! Може ли да изтеглите и за мен карти ? Кога ще срещна любовта ? Нямам човек до себе си като цяло при мен в любовта има застой. Интересуваме също така и за един мъж с буква З дали пътищата ни ще се срещнат или са се разделили завинаги ?

Margarita123

@Morena, може ли да ми изтеглите карти за чувствата на този мъж К. към мен? Общуваме от години виртуално, виждали сме се два пъти. Какви намерения има към мен? Иска ли да се виждаме?
Благодаря.

milena.kattym

Здравейте пиша ви за съвет относно моето щастие в семеен план.От 5 г сме заедно с мъжа ми, но нещо не ми се получават нещата с него..не се чувствам спокойна и на мястото си . Когато се събрахме си мислех,че ще се оправим и ще изляза от депресията в която се намирах,но уви не стана така,той ме подтискаше ..не намирах ласката и това което търсех.  от години си пишех с 1 друго момче което е от друг град,продължих и след това ..може да е долно ..но явно намирахме нещо един в друг..колко пъти правим планове да отида при него,все нещо става и не отивам..а с мъжа ми не се разбираме,стигали сме до конфликти и бой ..но нещата продължават..от известно време този с който пишех спря и да ме търси..преди ми кликаше на тел ..сега само пишем.От 5 г съм в този кръг ...заплашва ме че ще ме блокира ,че ще си намери друга но не прави нищо.. само говори..понякога имам беглото желание да напусна завинаги този кръг и да започна живота си сама,колкото и да ми е трудно .Моля хората които имат яснота да напишат 2 реда,ако ще и мятайки 1 карти..не знам какво да предприема .При кого е моето семейно щастие..каква е моята най добра стъка за сега ..Измъчвам се като гледам хората на моите години с дечица..търсят някакъв в живота си а аз съм в кръг.Моля помогнете

Еlle

Цитат на: Morena в Юли 29, 2019, 06:39:02 pmElle, би ли теглила карти таро дали с мъж И. общо  ще подновим срещи и комуникация до 2-3 м.
Искам да сверя с ленорман.

Благодаря.

Пс. Би ли теглила дали си има жена също. Благодаря още веднъж.

@Morena ,здравей!Как вървят нещата с човека, видяхте ли се?Извинявай , ако е нахалствам, но нали правихме сверка Таро-Ленорман?Аз трудно гледам на себе си и се питам дали и при теб не е така, картите да отразяват моментните никопнежи и другата крайност страхове!

Morena

Цитат на: Еlle в Август 25, 2019, 03:10:35 pm
Цитат на: Morena в Юли 29, 2019, 06:39:02 pmElle, би ли теглила карти таро дали с мъж И. общо  ще подновим срещи и комуникация до 2-3 м.
Искам да сверя с ленорман.

Благодаря.

Пс. Би ли теглила дали си има жена също. Благодаря още веднъж.

@Morena ,здравей!Как вървят нещата с човека, видяхте ли се?Извинявай , ако е нахалствам, но нали правихме сверка Таро-Ленорман?Аз трудно гледам на себе си и се питам дали и при теб не е така, картите да отразяват моментните никопнежи и другата крайност страхове!

Не още.
Аз имам едно ходене до старата работа. По моите карти и таро ми излиза среща.
На мен също ми е трудно да гледам на себе си. Сякаш отразяват мислите и желанията ми.  :-\

Margarita123

Здравейте, Elle!
Имах среща с мъж К. Беше ми приятно, че се видяхме. Но нямам силни чувства към него, по-скоро го възприемам като приятел. Бихте ли ми гледали на карти? Ще продължим ли да се виждаме? Възможно ли е да имам връзка с него?
Предварително Ви благодаря!

Еlle

Цитат на: Margarita123 в Септември 08, 2019, 04:48:59 pmЗдравейте, Elle!
Имах среща с мъж К. Беше ми приятно, че се видяхме. Но нямам силни чувства към него, по-скоро го възприемам като приятел. Бихте ли ми гледали на карти? Ще продължим ли да се виждаме? Възможно ли е да имам връзка с него?
Предварително Ви благодаря!
Здравейте @Margarita123 !
бавно  се случват нещата между вас, предпазливи сте и двамата,имате желание за връзка, ще има приятелство занапред, ще положите усилия за отношенията си , но всеки чака другия да направи нещо, с други думи хем ви се иска, хем не ви стиска.Страст и любов не излезе.Ще те потърси, иска да ти се покаже в добра светлина, его има , лисва емоция.Обаче, картите съветват-намери златната среда в отношенията, не се оттегляй,упоритостта се възнаграждава, а и да разчупиш малко нищослучващото се.

Desinkata2017

Здравей, @Elle
Писах Ви и в друга тема,но не знам дали ще го видите и затова ще ви пиша и тук.
С приятеля ми се разделихме заради глупост от негова страна. Опитах се да оправя нещата,но е голям инат и сега не го закачам. Въпросите ми са : дали ще се оправим? Ще ме потърси ли?
И дали си има друга? Извинете за нахалството,просто много бих желала да ми отговорите.
Аз съм с тъмна коса и кафеви очи,той също.
Благодаря предварително за отговорите!

Margarita123

Цитат на: Еlle в Септември 08, 2019, 05:45:31 pmЗдравейте @Margarita123 !
бавно  се случват нещата между вас, предпазливи сте и двамата,имате желание за връзка, ще има приятелство занапред, ще положите усилия за отношенията си , но всеки чака другия да направи нещо, с други думи хем ви се иска, хем не ви стиска.Страст и любов не излезе.Ще те потърси, иска да ти се покаже в добра светлина, его има , лисва емоция.Обаче, картите съветват-намери златната среда в отношенията, не се оттегляй,упоритостта се възнаграждава, а и да разчупиш малко нищослучващото се.
Здравейте, Elle
Наистина е така. Радвам се, че не излиза любов. Бих искала да срещна друг човек и силно се надявам да се случи, нуждая се от връзка, но когато му дойде времето.
Благодаря Ви!

Morena

Отговорът сама си го написала. Какво различно очакваш да ти кажат картите? Че ще се омъжиш за него и ще бъдете щастливо семейство  ли? След като няма взаимен интерес резултатът е ясен.

Margarita123

Очаквам картите да покажат връзка с друг мъж.

Еlle

@Margarita123, като очаквате ,,картите да покажат връзка с друг мъж" и ви все тая от отговора на конкретния въпрос, нужно ли е въобще се питам да питате! Уважавайте  поне малко времето и енергията, която отделя един човек за да ви гледа.
Много хора питат ей така и чакат отговор, или пък недорасли души питащи всяка седмица за различен мъж с който си били писали, или с двама а имала и мъж, или няма работа а ще си купила ли апартамент, или няма мъж , ще има ли дете....Осъзнайте се малко бе хора и бъдете честни поне към себе си!Има хора с истински проблеми, нужна им е помощ и картите Таро  могат да помогнат да се анализира ситуацията и да се потърси добър вариант на действие или посока на мислене. Малко се ядосах, извинете!

Margarita123

Интересуваше ме отговора на конкретния въпрос.
Извинявам се, ще се постарая да не питам повече.

Debora

@Еlle,ще има ли раздвижване в любовта при нашият общ познат.Помоли ме да те попитам.Вярва в прогнозите ти!Поздрави от мен и не се ядосвай.Хората сме такива всеки си мисли че неговият проблем е най голям докато не се сбльска с друг по сериозен такьв и разбере че се е ядосвал за глупости.

Еlle

Нужно е да мине време  или промяна на ситуацията, че да се гледа за един и същ въпрос, за да могат картите да покажат.Често се случва, не се харесва отговора и се почва едно търсене на ,,сламката ", няма лошо разбира се да се търсят различни мнения,даже е обратно ,стига да водят към градивност, а не празни надежди и чакане и губене на време.Кой каквото и колкото си иска да пита,във форум сме все пак.Никой ни съдя,изразих мнение, аз също съм питаща тук.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019