Връзката на съпругът ми с друга жена - page 2 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 2

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Октомври 14, 2019, 05:00:15 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Връзката на съпругът ми с друга жена

Започната от Милена 69, Юли 18, 2019, 07:47:06 pm

« назад - напред »

Margarita123

Elle, може ли и на мен да гледате на карти? Интересува ме, ще имам ли сериозна връзка? Ще срещна ли подходящият човек?
Благодаря предварително.

Morena

Цитат на: Margarita123 в Август 25, 2019, 03:09:19 pmElle, може ли и на мен да гледате на карти? Интересува ме, ще имам ли сериозна връзка? Ще срещна ли подходящият човек?
Благодаря предварително.

Не знам дали мислиш за мъж, шеф от работа. С добро финансво положение. Среща ще има.
На нова работа или бивш шеф ще е.

Margarita123

Не мисля за мъж от работа. Все още съм безработна. Интервюто беше неуспешно и продължавам да търся.

Странен

Цитат на: Margarita123 в Август 25, 2019, 03:23:37 pmНе мисля за мъж от работа. Все още съм безработна. Интервюто беше неуспешно и продължавам да търся.
Защо имам усещането че мислиш за мъж от това интервю?

Morena

Цитат на: Margarita123 в Август 25, 2019, 03:23:37 pmНе мисля за мъж от работа. Все още съм безработна. Интервюто беше неуспешно и продължавам да търся.

Това показаха картите.

alvena

Цитат на: Morena в Август 25, 2019, 02:58:08 pm
Цитат на: alvena в Август 25, 2019, 06:58:44 am@Elle,може ли и на мен едни карти ,ако имаш вьзможност.Вьпроса ми е дали до 2-3месеца ще срещна сериозен мьж за врьзка?Благодаря!

Ще срещнеш ,да. До 35 г. с тъмна коса.
Ще започне като флирт. Някъде на обществено място ще се запознаете в голяма компания.

alvena

Цитат на: Еlle в Август 25, 2019, 02:54:14 pm@alvena, докато бърках картите с въпроса ти, изпадна Умереността-съвета и е да приемем различното, да се успокоим и да изчакаме,вместо да се втурваме с главата напред.С една дума -урок по търпение, няма го човекът  за теб до 3мес.Реших да изтегля все пак три карти, хм.. не успях, те сами изпаднаха от тестето,Таро само ти казва,че сякаш прибързваш.В позиция на изчакване си, има нещо което искаш да докажеш, покажеш пред някой,има някаква комуникация налице, но си обзета вътрешни съмнения ,че ни си разбрана,малко емоционално отегчена ,но мъж и сериозна връзка за сега не.
@Wisteria-Благодаря ти за обратната връзка!Съмнения ти излязоха но са на емоционално ниво, успокой се- ще ти се наложи да вземеш решение,има някой около теб който ти помага или дава акъл-да не те подведе обаче!Времето за вземане на това решение още не дошло.Идват хубави емоции и някакво празненство.

Благодаря!

Еlle

Цитат на: Margarita123 в Август 25, 2019, 03:09:19 pmElle, може ли и на мен да гледате на карти? Интересува ме, ще имам ли сериозна връзка? Ще срещна ли подходящият човек?
Благодаря предварително.
Не, няма да е скоро, иска ти се да се впуснеш в безгрижно ново начало, нетърпелива, малко гневна на Съдбата,но моментът не  е дошъл , имаш много работа над себе си- да приемеш  собствените си слабости,да превъзмогнеш егото, да се освободиш  от илюзиите, шансът да надскочиш себе си е нищожен ,работи здраво над себе си,учи, чети, опознавай... нищо не идва ей така , не си подготвена, усъвършенствай  се, съжалявам.

alvena

Цитат на: alvena в Август 25, 2019, 04:03:29 pm
Цитат на: Morena в Август 25, 2019, 02:58:08 pm
Цитат на: alvena в Август 25, 2019, 06:58:44 am@Elle,може ли и на мен едни карти ,ако имаш вьзможност.Вьпроса ми е дали до 2-3месеца ще срещна сериозен мьж за врьзка?Благодаря!

Ще срещнеш ,да. До 35 г. с тъмна коса.
Ще започне като флирт. Някъде на обществено място ще се запознаете в голяма компания.
Благодаря за отговора!С мьж на 35 няма как да имам сериозна врьзка,защото аз сьм много по-голяма.Да не би годините да са 53?Благодаря!

Еlle

Цитат на: Morena в Август 25, 2019, 03:02:29 pmElle, бихте ли ми теглили карти с мъж на име Иван дали ще работим отново заедно. Теглих си таро, не знам дали има смисъл да го публикувам.
Благодаря. 😊
4 жезли, асо жезли, паж мечове - буквално среща-4ката,обзета си от ентусиазъм -асото, мислиш за начало, за новото , чакаш информация-пажа -липсва достоверна информация, внимавай от интриги,слухове и подобни.Според мен има шанс да се видите и да разбереш повече за това, за работа не знам, така ги тълкувам, интересно ми е и твоето мнения над тези карти.

Morena

Цитат на: Еlle в Август 25, 2019, 04:25:23 pm
Цитат на: Morena в Август 25, 2019, 03:02:29 pmElle, бихте ли ми теглили карти с мъж на име Иван дали ще работим отново заедно. Теглих си таро, не знам дали има смисъл да го публикувам.
Благодаря. 😊
4 жезли, асо жезли, паж мечове - буквално среща-4ката,обзета си от ентусиазъм -асото, мислиш за начало, за новото , чакаш информация-пажа -липсва достоверна информация, внимавай от интриги,слухове и подобни.Според мен има шанс да се видите и да разбереш повече за това, за работа не знам, така ги тълкувам, интересно ми е и твоето мнения над тези карти.

Благодаря ти.
Тарото не го разбирам. Ленорман ми е по-лесно. При мен излиза и работа. Тази подредба изтеглих.
На ленорман ми излиза същото.

Еlle

Цитат на: Morena в Август 25, 2019, 04:57:48 pm
Цитат на: Еlle в Август 25, 2019, 04:25:23 pm
Благодаря. 😊

Благодаря ти.
Тарото не го разбирам. Ленорман ми е по-лесно. При мен излиза и работа. Тази подредба изтеглих.
На ленорман ми излиза същото.
Келтския кръст ми е труден, вижда се ентусиазмът ,амбицията и въобще силно желание,определено идва нов изглед на нещата,само чашите са малко нестабилни карти-просто емоции,които отминават.Императорът накрая-наставник, закрилник, договор, стабилност.
@Morena,би ли погледнала за мен, когато го усетиш,не на всяка цена! Откакто Wood Nymph  ми каза хубави неща, направо не смея да питам... Имам раздяла , не за първи път,но този път продължава дълго, живеем в различни градове, бяхме заедно 2г.Имам ли шанс за събиране?Ако не ,ще срещна ли друг, измъчвам се ,мисля си че ако срещна друг ще затъпя болката, да изляза от това зацикляне.Благодаря ти!Излизам, другата неделя пак ще включа.Успех!

Милена 69

@Morena може ли да ми гледате на карти? От вчера отношенията между мен и съпругът ми са много обтегнати. Спрях да му говоря, защото разбрах, че пак е имал среща с любовницата си. Той се изнерви и е като буреносен облак. Дали е настъпил периода за който споменава @Fairy Tale? Мисля си да поговоря с него и да поискам, да вземе решение. Или да се раздели с въпросната госпожа, или ако не желае, ще се разделим ние.
Има ли въобще някакъв шанс те да се разделят завинаги?

Desinkata2017

Цитат на: Еlle в Юли 24, 2019, 09:53:51 pm@Wisteria ,до 3 мес.ти се очертава  ново романтично увлечение, на пръв поглед споделено, щастливо, но внимавай да не бъдеш разочарована в последствие, нещо  прикрито ще има.Даже си мисля, дали пък не е от теб-ти по-скоро не си готова още за твоя човек,дали не  ги /го претегляш и се отдръпваш несъзнателно.
Също пробвах нова за мен още подредба за любовта ти до 3-4м. излезна, че в мислете ти седи конфликтно приключване  на отношенията с някой от миналото, който в най-скоро време ще се появи, хубави емоции от миналото като цяло, но и тук по-късно нови отношения, старото постепенно си отива, в ход е да влязат нови хора и събития, хубави са ти картите като цяло-ще те помоля за обратна връзка,ако искаш де, уча се все още.

Здравей,Ели.
Дали би ми хвърлила едни карти и на мен? Ще съм ти много благодарна. Въпросът ми е дали с моя приятел ще се оправим? Ще ме потърси ли? Понеже се разделихме за глупости.
Благодаря Ви предвирително!

Wisteria

здравей @Elle!
Частта с приятните емоции мина- бях на кратко пътешествие с приятели извън страната. Но това с вземане на решенията май предстои.

Цитат на: Еlle в Август 25, 2019, 02:54:14 pm@alvena, докато бърках картите с въпроса ти, изпадна Умереността-съвета и е да приемем различното, да се успокоим и да изчакаме,вместо да се втурваме с главата напред.С една дума -урок по търпение, няма го човекът  за теб до 3мес.Реших да изтегля все пак три карти, хм.. не успях, те сами изпаднаха от тестето,Таро само ти казва,че сякаш прибързваш.В позиция на изчакване си, има нещо което искаш да докажеш, покажеш пред някой,има някаква комуникация налице, но си обзета вътрешни съмнения ,че ни си разбрана,малко емоционално отегчена ,но мъж и сериозна връзка за сега не.
@Wisteria-Благодаря ти за обратната връзка!Съмнения ти излязоха но са на емоционално ниво, успокой се- ще ти се наложи да вземеш решение,има някой около теб който ти помага или дава акъл-да не те подведе обаче!Времето за вземане на това решение още не дошло.Идват хубави емоции и някакво празненство.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019