Връзката на съпругът ми с друга жена - page 7 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 7

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Ноември 20, 2019, 11:39:07 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Връзката на съпругът ми с друга жена

Започната от Милена 69, Юли 18, 2019, 07:47:06 pm

« назад - напред »

mozila

Цитат на: Еlle в Октомври 04, 2019, 09:59:29 pmДа не насилваме картите, доста неща излязаха, препрочети си ги.По -нататък пак ще ти наредя.За времето и картите трудна работа да се прогнозира, а и з се уча.
Elle здравей! Ще погледнеш ли отново, има ли промяна, и в рамките на месец какво предстои с него? 🍀благодаря и хубава вечер

Еlle

Цитат на: Милена 69 в Октомври 09, 2019, 04:23:27 pmЗдравей @Elle. Преди около три месеца, когато пуснах темата във форума, ти нареди карти таро за моята ситуацията. Когато имаш време би ли погледала пак,защото напоследък съпругът ми дава доста противоречиви индикации. Въпросът ми е има ли промяна в отношенията между него и въпросната госпожа? Той е с буква П, тя с И. Благодаря предварително за отделеното време!
Здравей, Милена!По картите излиза,че са се отчуждили двамата, комуникацията им куца.Възможно е да има някакъв финансов проблем,който ги дистанцира,  окончателна раздяла-не.При теб като съвет излезе търпение, но ти без това приела позиция на изчакване на по-добри времена.Принудена се чувстваш да гледаш на ситуацията от друг ъгъл,приемаш се за жертва, загубила си вяра и отлагаш решенията.За в бъдеще за брака ти излезе мъжът ти като обсолютен егоист, ревностно да си пази положението и да лавира м-у теб и нея.Дано да съм била полезна!

acs

Милена. Този човек няма нужното уважение към теб. Като съвет бих те посъветвал да приключиш това нещо.

Елее здравей имам един въпрос. Имам чувството, че имам някакви блокажи върху мен. Ти, какво виждаш. Благодаря

Еlle

Цитат на: Enona в Октомври 07, 2019, 04:59:34 pm@Elle, не гледам на нищо. Отговарям, когато прочета въпроса и ми изникват картини, сцени разни, хора разни. Примерно за теб ми се появи - самоуверена, сериозна, без драми приела си нещата, в смисъл не страдаш истерично, лека тъга, която не позволяваш да те обземе. Той насталгично настроен, мисли за теб. Близките месеци събиране мисля че няма да има. Нещо като че ли имате контакт, не е като да не се чувате и виждате...
Благодаря,Енона!Не ме усети,обратното е за съжаление, но така изглеждам пред хората.

Еlle

Цитат на: acs в Октомври 19, 2019, 02:11:23 pmМилена. Този човек няма нужното уважение към теб. Като съвет бих те посъветвал да приключиш това нещо.

Елее здравей имам един въпрос. Имам чувството, че имам някакви блокажи върху мен. Ти, какво виждаш. Благодаря
acs ,здравей!Попитах пречи ли ти нещо за твоите цели, много е общо като въпрос, само чаши ти излязоха и още две изпаднаха,толкова много чаши и Императрицата.Прекалено много емоции, отдръпнатост от нещо сантиментално,не ти е добре, но това са временни неща.Дали не си разпиляваш енергията като жена и сексуалност към незрели отношения и от там разочарования,ако си жена де, ако си мъж е друго.Нищо сериозно не излезе като влияние върху теб, освен ти сам/а на себе си.

Еlle

Цитат на: Elia в Октомври 06, 2019, 02:50:52 pmБлагодаря ти!
Ще си позволя да ти задам още един въпрос.
Виждаш ли скоро да имам до себе си мъж с който да се почувствам щастива ?
Елиа, до 3-4 мес. -НЕ.Сама си си поставила ограничения и опитваш да се нагодиш, интуицията те кара да анализираш положението, но дълбоко в себе си знаеш какво да направиш, но не пускаш и си стоиш така.

mozila

Elle здравей би ли погледнала и при мен какво полазват картите,когато имаш време. взел ли е решение да сме заедно? Да очаквам ли скоро нещо от него, има ли чувства?общо бъдеще?  Благодаря ти предварително, очаквам с нетърпение отговпра ти! 🙏

alvena

Здравей!Може ли отново да погледнеш за мен ,да видиш дали ще има някакво развитие.Вьпроса ми отново е дали ще срещна до края на годината мьж за сериозна врьзка.Благодаря предварително!

Милена 69

Цитат на: Еlle в Октомври 19, 2019, 02:08:44 pmЗдравей, Милена!По картите излиза,че са се отчуждили двамата, комуникацията им куца.Възможно е да има някакъв финансов проблем,който ги дистанцира,  окончателна раздяла-не.При теб като съвет излезе търпение, но ти без това приела позиция на изчакване на по-добри времена.Принудена се чувстваш да гледаш на ситуацията от друг ъгъл,приемаш се за жертва, загубила си вяра и отлагаш решенията.За в бъдеще за брака ти излезе мъжът ти като обсолютен егоист, ревностно да си пази положението и да лавира м-у теб и нея.Дано да съм била полезна!
Благодаря @Elle. Права си ,че съм загубила вяра и отлагам решенията. Но, надеждата все още ме крепи. Хубав и ползотворен ден!
@Аcs много си прав, че явно не ме уважава, за да ми причинява всичко това. Много трудно обаче, се вземат решения при тридесетгодишен брак. Благодаря за съвета!

Enona

@Elle, съжалявам че не мога да помогна, поне с някоя точно прогноза. Аз за това рядко отговарям, защото нямам голямо доверие на предчувствието си.
Ще може ли и теб да попитам за моя съсед? Напоследък съм като обсебена. Все ми е в главата. Не мога да спя. Все се събуждам с мисълта, че той мисли за мен и така един вид ме извиква. Да ти кажа вече незнам как да формулирам въпроса, че да получа ясен отговор. Защо се случва това вече трета година, какви ли не неща преживях и на места бях и той все си е в главата ми? Какво ни свързва? Какво ще се случи?  Какво трябва да науча? Задай най-правилният въпрос според теб. Не сме били близки никога. Не съм влюбена в него. Той е Е. на 37 г, аз Р. на 37.

mimozanikolova

Здравейте ,не знам дали тук е мястото на моя въпрос ,но ще опитам да го задам...От известно време близо половин година се случват само неприятности в семейството ми -усещам едно отчуждение в партньора ми ,после синът ми си счупи ръка,после аз имах здравословен проблем,сега малката болна и ред други неща...Започвам да се замислям дали няма някакво негативно влияние върху моят дом и членовете му?Ще се радвам ако някой може да ми даде съвет или мнение по въпроса!Благодаря

Debora

Здравей,Elle!Би ли погледнала за мьжьт за когото бях споменала в предните си питания.Когато го видях за пьрви пьт беше един кротьк и уравновесен човек.В последствие се промени.Поведението му е по уверено говори вьодошевено и налага мнение.Да уточня че не се познаваме лично.Среща ме се само на сьбрание в една организация с идеална цел свьрзана с деца.Та той се преобразява.Разбрах доста неща за него.Сега разговаря с хора с които имам по близки отношения.Според мен очаква да разбере нещо за мен.Какьв е интересьт му кьм мен?Ще ме заговори ли?Мьжки интерес ли е или има нещо повече.

Еlle

Цитат на: mozila в Октомври 19, 2019, 05:59:39 pmElle здравей би ли погледнала и при мен какво полазват картите,когато имаш време. взел ли е решение да сме заедно? Да очаквам ли скоро нещо от него, има ли чувства?общо бъдеще?  Благодаря ти предварително, очаквам с нетърпение отговпра ти! 🙏
Здравей, Мозила!Не очаквай още нищо, не може да вземе решение и си трае.Карта съвет ти изтеглих-общувай с него, бъди приятел, добър слушател, не стой и чакай ,а говори, пиши, внимателно обаче, без прибързвания с премерени думи.

Еlle

Цитат на: Enona в Октомври 22, 2019, 05:22:00 pm@Elle, съжалявам че не мога да помогна, поне с някоя точно прогноза. Аз за това рядко отговарям, защото нямам голямо доверие на предчувствието си.
Ще може ли и теб да попитам за моя съсед? Напоследък съм като обсебена. Все ми е в главата. Не мога да спя. Все се събуждам с мисълта, че той мисли за мен и така един вид ме извиква. Да ти кажа вече незнам как да формулирам въпроса, че да получа ясен отговор. Защо се случва това вече трета година, какви ли не неща преживях и на места бях и той все си е в главата ми? Какво ни свързва? Какво ще се случи?  Какво трябва да науча? Задай най-правилният въпрос според теб. Не сме били близки никога. Не съм влюбена в него. Той е Е. на 37 г, аз Р. на 37.
Здравей, Енона!Мисля по картите които ти се паднаха,че всичко това ще приключи и то много бързо и от раз,той иска комуникация с теб,дори и връзка, но нищо няма да излезе.Помисли, в миналото си взела важно решение, отрязала си някой болезнено,справедливо ли е било, имаш ли вина -там е отговорът как да спреш да го мислиш тоя.

Еlle

Цитат на: Debora в Октомври 23, 2019, 09:48:15 pmЗдравей,Elle!Би ли погледнала за мьжьт за когото бях споменала в предните си питания.Когато го видях за пьрви пьт беше един кротьк и уравновесен човек.В последствие се промени.Поведението му е по уверено говори вьодошевено и налага мнение.Да уточня че не се познаваме лично.Среща ме се само на сьбрание в една организация с идеална цел свьрзана с деца.Та той се преобразява.Разбрах доста неща за него.Сега разговаря с хора с които имам по близки отношения.Според мен очаква да разбере нещо за мен.Какьв е интересьт му кьм мен?Ще ме заговори ли?Мьжки интерес ли е или има нещо повече.
Здравей, Дебора!Приятно му е около теб и въобще на тия събирания, но той си има някакви свои тревоги и за сега дава назад.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019