Връзката на съпругът ми с друга жена - page 11 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 11

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Ноември 18, 2019, 11:03:38 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Връзката на съпругът ми с друга жена

Започната от Милена 69, Юли 18, 2019, 07:47:06 pm

« назад - напред »

Activis

За сега си карай по старому. И при мен няма любов. Хахах, но поне не се ядосвам, както преди

Elia

Цитат на: Еlle в Октомври 19, 2019, 03:49:01 pmЕлиа, до 3-4 мес. -НЕ.Сама fси си поставила ограничения и опитваш да се нагодиш, интуицията те кара да анализираш положението, но дълбоко в себе си знаеш какво да направиш, но не пускаш и си стоиш така.
Здравей,Elle,първо много ти благодаря за отговора и оказаното внимание .След като прочетох написаното от теб осъзнах ,че е крайно време да направя някои промени и да пусна всичко за което се държа като удавник за сламка.Едно от нещата които направих е да прекъсна връзка с Е.поне се опитвам, за пореден път .Уш говорим едно ,че вече приключваме ,че ще си остамнем само приятели а той продължава да ме търси и се държи така все едно нищо,с очакване да продължим ,казва ,че ме обича ,че му липсвам .А на мен и без това ми е много трудно. знам ,че няма смисъл повече да съм с него ,но ми е много трудно ,а това му поведение съвсем ме изкарва от строя .Моля те би ли  ми погледнала пак ?Искам да разбера този човек искрен ли е с мен,наистина ли има чувста към мен или просто ме използва защото съм му удобна и съм му под ръка когато му потрябвам.Играе ли си с мен или какво?Какво развитие се очаква с него до края на годината?

Еlle

@Elia, ще погледна в неделя.Хубаво е ,че си вникнала в това,което ти пиша, че често хората приемат захаросаните неща и така се хващат за тях и пропускат същността.Благодаря ти за доверието, но ти сама трябва да си решиш, знам че e трудно да се вземе окончателно решение, а и след решенията пак е трудно.

Еlle

@Morena, здравей!Как мина срещата?Взе ли изпита?ОК ли си?

Еlle

Цитат на: Elia в Октомври 29, 2019, 07:29:04 pmЗдравей,Elle,първо много ти благодаря за отговора и оказаното внимание .След като прочетох написаното от теб осъзнах ,че е крайно време да направя някои промени и да пусна всичко за което се държа като удавник за сламка.Едно от нещата които направих е да прекъсна връзка с Е.поне се опитвам, за пореден път .Уш говорим едно ,че вече приключваме ,че ще си остамнем само приятели а той продължава да ме търси и се държи така все едно нищо,с очакване да продължим ,казва ,че ме обича ,че му липсвам .А на мен и без това ми е много трудно. знам ,че няма смисъл повече да съм с него ,но ми е много трудно ,а това му поведение съвсем ме изкарва от строя .Моля те би ли  ми погледнала пак ?Искам да разбера този човек искрен ли е с мен,наистина ли има чувста към мен или просто ме използва защото съм му удобна и съм му под ръка когато му потрябвам.Играе ли си с мен или какво?Какво развитие се очаква с него до края на годината?
Видял е в теб силната и решителна жена,иска му се да му дадеш шанс за ново начало,готов е да се доказва, да ти покаже , и не само на теб но и пред хората около теб,че може да ти даде заслуженото.Елия, от теб си зависи, но като развитие излезе скарване, обида и осъзнаване на ситуацията в цялата и трагичност.Ще разбереш, че имаш сили да се изправиш пред страховете си.

Еlle

Цитат на: Wisteria в Октомври 27, 2019, 11:25:41 pmСкъпа @Elle, видяхме се с човека. Но май нещата не минаха особено по план :(. Моля те, хвърли едни карти да погледнеш ще има ли някакъв развой. Благодаря предварително!
Здравей,Wisteria!Мисля, че има добра основа да се получи нещо повече между вас,вие решавате дали всеки да си поеме пътя или да пробвате.Той не е готов да инвестира емоционално в отношенията ви,мисли рационално,не иска да е манипулиран и отново предаден и самотен.Много е предпазлив, прави се ,че не знае какво иска.Но ти какво искаш е въпросът?

Еlle

Цитат на: ninom в Октомври 29, 2019, 01:56:30 pmЗдравейте @Elle.Бихте ли наредили и за мен карти.Как ще се развият отношенията ми с Т с който съм в писменна комуникация и по телефона   от 2 г./най накрая имахме среща/Има ли чувства към мен?Какви действия ще предприеме спрямо връзката ни?Благодаря предварително.
Здравей,@ninom!Не излезе развитие за сега.

Wisteria

Elle, благодаря за отговора!
Предният път го каза още по- точно хем ме привлича, хем ме отблъсква. На моменти имам чувство, че и ме изпитва. Аз нямам колебание.

Цитат на: Еlle в Ноември 01, 2019, 09:45:06 pmЗдравей,Wisteria!Мисля, че има добра основа да се получи нещо повече между вас,вие решавате дали всеки да си поеме пътя или да пробвате.Той не е готов да инвестира емоционално в отношенията ви,мисли рационално,не иска да е манипулиран и отново предаден и самотен.Много е предпазлив, прави се ,че не знае какво иска.Но ти какво искаш е въпросът?

Elia

Цитат на: Еlle в Ноември 01, 2019, 09:40:39 pmВидял е в теб силната и решителна жена,иска му се да му дадеш шанс за ново начало,готов е да се доказва, да ти покаже , и не само на теб но и пред хората около теб,че може да ти даде заслуженото.Елия, от теб си зависи, но като развитие излезе скарване, обида и осъзнаване на ситуацията в цялата и трагичност.Ще разбереш, че имаш сили да се изправиш пред страховете си.
Здравей,Elle към момента аз продължавам да настоявам ,че е време вече да приключваме с него .Той не иска ...За две години мисля ,че имаше достатъчно време ,а той все нямаше време за мен,може би още малко ще го изпробвам да видя дали наистина съм му толкова скъпа и любима в което се съмнявам ,след което смятам да продължа на пред без него .
Отново много ти благодаря !
Ще дам обратна връзка след време .Поздрави :)

Еlle

Цитат на: Wisteria в Ноември 02, 2019, 07:20:46 pmElle, благодаря за отговора!
Предният път го каза още по- точно хем ме привлича, хем ме отблъсква. На моменти имам чувство, че и ме изпитва. Аз нямам колебание.

Струва си според мен да пробваш, стабилен мъж е, е малко е ревнив и си прави сметката,но всеки си има нещо.

Wisteria

Добре си го усетила. Но е много ревнив и е пресметлив, доколкото усетих от нещата, разказани ми от него. Но ме остави с усещането, че не ме харесва. По едно време престанах да му пиша и той си намери повод да ми поставя някаква задачка. Сякаш иска да го ухажвам ;)

Цитат на: Еlle в Ноември 02, 2019, 09:25:19 pmСтрува си според мен да пробваш, стабилен мъж е, е малко е ревнив и си прави сметката,но всеки си има нещо.

mozila

Elle здравей отново,  би ли погледнала и за мен,когато можеш за чернокосият мъж, нещо ново излиза ли, че още ми е в главата, а може би е време да спра 😁... благодаря ти и хубава вечер 💋

Ники

Здравейте бихте ли ми каза ли как ще се развият взаимоотношенията със сегашния ми приятел дали само не ме използва и въобще има ли някакви сериозни намерения Господин

alvena

Цитат на: Еlle в Октомври 27, 2019, 08:17:21 pmАлвена,не, съжалявам.Излезе, че скоро ще разбереш и осъзнаеш, че някой те лъже и се опитва да те маниполира.Ще го преживееш много емоционално.

Благодаря!

Elia

Цитат на: Elia в Ноември 02, 2019, 08:20:03 pmЗдравей,Elle към момента аз продължавам да настоявам ,че е време вече да приключваме с него .Той не иска ...За две години мисля ,че имаше достатъчно време ,а той все нямаше време за мен,може би още малко ще го изпробвам да видя дали наистина съм му толкова скъпа и любима в което се съмнявам ,след което смятам да продължа на пред без него .
Отново много ти благодаря !
Ще дам обратна връзка след време .Поздрави :)
Elle,здравей отново.Искам да те попитам Е.ще започне ли да ми създава някакви проблеми ,ако прекъсна комуникация с него .Опитвам да се разделея с него приятелски ,защото нищо лошо до сега не ми е причинил .Обаче говорим и се разбираме едно а на другия ден все едно нищо не сме говорили .Казвам му примерно да започне да не ми звъни всеки ден ,той казва добре а си продължава да си звъни всеки ден .Казах му че искам до края на годината да се разделим ,онзи ден ми каза ,че няма да е скоро.Казвам му,че сигорно няма да се видим повече ,той казва добре ,щом не искаш няма а днес ми звъни и пита кога ще се видим ..Абе нещо започнах да се притеснявам .Дори все още да си го обичам се изморих от тази връзка .Вече наистина много искам да я приключа .Има ли нещо от което трябва да се притеснявам ?Защо така се държи ,знам ,че не иска но големи хора сме все пак.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019