Welcome to Форум UFOport . Please login or sign up.

Юни 25, 2019, 08:58:37 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Любовен калкулатор

Щастливи числа за ТОТО

Числа за тото

Задайте въпрос на моите Ангелски карти !

Започната от Mystic, Ноември 13, 2018, 02:53:37 pm

« назад - напред »

crab и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

KPP

Здравей, @Mystic,

Весела Коледа на теб и всички във форума.
Бих искала,когато си свободна да те помоля да попиташ картите и за мен. Намирам се в дилева затова как да подходя към един мъж. Срещнах го наскоро и усетих силна химия между нас и до днес чувството,че не трябва да оставям нещата така не ме пуска. Наскоро приключих и тригодишна връзка. Инициалите на този мъж са В.Г, а моите К.П. Дали можеш да провериш дали ще се развият отношенията ни, дали си струва да направя някакъв опит, за да задействам нещата и как той ще реагира на такъв?
Благодаря!

bianka

Здравей @Mystic, може ли да ми кажеш какво показват картите за мен, ще имам ли по голяма стабилност и спокойствие в живота си, ще има ли мъж с когото да живеем заедно и да създадем семейство заедно? Благодаря!

[email protected]

Здравейте! Искам да попитам дали ще се събера с момчето, към което имам чувства през 2019?

Angelpld2017

Здравейте!! Ще се съберем ли отново заедно като семейство със бившата ми съпруга?

Ави

Какво бъдеще ме очаква  със съпруга ми А?

@[email protected]

Какво бъдеще ме очаква с Д? Благодаря.

Activis

@Mystic когато можеш, да хвърлиш едни карти, какво ме очаква в любовта. Там нещата изобщо не се развиват...

Ави

Здравей @Activis. Ако правилно разбирам въпроса който задаваме трябва да съдържа отговора ДА ИЛИ НЕ? Ако греша моля да ме поправиш. Благодаря

Activis

Не, важното да е точен въпроса. И вече Мистик като се появи ще ви отговори.

Mimia

Здравейте. Искам да знам дали имам бъдеще с човека с когото живея дали е честен към мен ..дали изневерява ..имаме ли някаква намеса

stef941993

Здравейте @Mystic, ако може да погледнеш и за мен има ли някакъв шанс да се съберем отново с момчето с което бяхме заедно до скоро, но се разделихме по незнайни причини. Благодаря ти предварително. хубава вечер!

sunshine

Здравей, @Mystic ! Ако може и аз да попитам за любов. Кога ще имам връзка с някого? Около мен все се навъртат някакви хора, но все неподходящи. Ще се появи ли по-сериозен човек вече тази година или въобще кога ще имам връзка?

mirela

Здравейте това което искам да знам е ще срещна ли човека с който ще създам семейство, и искам да попитам за сестрами дали и тя ще срещне човек с който да е щастлива. Благодаря

Али

Здравейте! Единственото, което искам да знам дали ще възтановя любовната връзка, която имах с мой колега?

Kalhari

Здравейте,и честита нова година.Искам да попитам 2 въпроса.Единия е ще срещна ли любовта тази година или ще имам ли връзка с мъж.А втория е ще си намеря ли друга работа до края на годината?

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019