Welcome to Форум UFOport . Please login or sign up.

Юни 19, 2019, 02:47:06 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Любовен калкулатор

Щастливи числа за ТОТО

Числа за тото

Задайте въпрос на моите Ангелски карти !

Започната от Mystic, Ноември 13, 2018, 02:53:37 pm

« назад - напред »

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Фея

Здравейте!
Искам да ви задам един въпрос дали нещата в моето семейство ще се оправят?По точно мъжът ми постоянно има някакъв проблем.Благодаря

Rumyana

Здравейте, може ли да видите дали скоро ще имам любовна връзка.Благодаря предварително.

veroni

Здравейте !
Скоро на 28 март  ми предстои тест за работа в НОЙ за длъжност инспектор по осигуряването я ще го издържа ли и ще ме назначат ли на работа.

pepina-71

Здравейте , искам да попитам дали ще започна скоро работа.

Nom

Цитат на: pepina-71 в Март 12, 2019, 03:01:25 pm
Здравейте , искам да попитам дали ще започна скоро работа.

Опитай се да формулираш по точно и ясно въпроса си, може някой йдруг да иска да се включи с отговор.

pepina-71

Здравейте , пуснала съм молби за работа на няколко места . Въпросът ми е ;Ще започна ли скоро работа ?

teodorka

Здравейте!Може ли да ми кажете кога ще намеря човека за мен?ще имам ли семейство,дом,деца.ще намеря ли щастие най накрая.! Благодаря!

Activis

А вие  мислите ли, че с хиляди въпроси някой ще ви отговори? А и в момента жената която гледа тук е заета и не отговаря....

iv

Здравейте,бях пуснала тема относно неразрешими проблеми,бихте ли ми помогнали на какво се дължи всичко това?

zlatii

Здравейте, моят въпрос се отнася за човек с инициали П.М. ...каква е болката, която го мъчи вече10-12г? Кой може да му помогне и да го излекува? Страданията му стават все по-големи

Nom

@zlatii искам само да допълня че ние тук не сме лекари, и моят съвет е най добре човекът да отиде на лекар,. За  здраве незнам дали е  редно да се дават прогнози.

elena1973

. Има проблеми с Шведския миграционен съвет.Ще получи ли документите си?

Nom

Имайте търпение, със сигурност ще получите отговор. @elena1973

elena1973

Много е трудно. Чакаме година и половина. Ще бъде ли положително и кога? Благодаря ви много!

zlatii

Цитат на: Nom в Март 16, 2019, 11:15:59 am
@zlatii искам само да допълня че ние тук не сме лекари, и моят съвет е най добре човекът да отиде на лекар,. За  здраве незнам дали е  редно да се дават прогнози.
Лекарите твърдят че човекът е здрав. Обаче страданията му се засилват все повече

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019