Любов...Запитване към Синева

Reni7 · 66

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Reni7

• Потребител
    • Публикации: 12
-: Януари 16, 2019, 04:06:30 pm
Здравейте @синева,ще помоля да погледнете и за мен.Очаква ли ме скоро изменение в любовен план?Другият ми въпрос е ще продължи ли връзката ми с момчето,чиято буквичка започва с В(но по-скоро на галено му казва всеки с първа буквичка З) и имаме ли някакво бъдеще заедно?Ще бъда страшно благодарна,ако се включите,доста ме обърква това момче.

Неактивен синева

• Мъдрост
    • Публикации: 679
Отговор #1 -: Януари 16, 2019, 10:42:36 pm
Здравейте,
излизат взаимните чувства, но като че ли В. е малко неориентиран в любовен план, докато вие искате да минете на нещо по-конструктивно. Вие като че ли нямате съвместен живот с него. Има добра спойка все пак и ще продължите още известно време заедно, но като че ли връзката ви с него не се вписва в по-дългосрочна перспектива.

Активен Jorkata

• Потребител
    • Публикации: 5
Отговор #2 -: Днес в 06:28:30 pm
Здравейте @синева ....Да попитам и аз, ако е удобно разбира се...
Преди няколко дни се разделих с приятелката ми , името и започва с буква Д, бяхме заедно много време, има ли шанс нещата да се оправят или всичко е загубено?
Благодаря!!!

Активен stef941993

• Потребител
    • Публикации: 2
Отговор #3 -: Днес в 07:52:50 pm
Здравей @синева, инициалите ми са С. П., наскоро се разделих с приятеля ми неговите инициали са М.Ф., би ли могла да ми кажеш дали ще имаме шанс и като цяло каква ще бъде годината за мен. Благодаря предварително!  ☺️

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2019, SimplePortal