Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво ми предстои до 3 месеца

Започната от Krassy06, Януари 02, 2023, 11:25:21 AM

« назад - напред »

Nom

Цитат на: Пенка - Април 03, 2024, 03:41:20 PMКакво ще ми се случи
Бихте ли задали конкретен,обемен въпрос, а не така с две думи? 
Не отговарям на лични съобщения!

Пенка

Цитат на: Nom - Април 03, 2024, 03:44:55 PMБихте ли задали конкретен,обемен въпрос, а не така с две думи?
Аз съм с мозъчна аневризма и дали ще ме пенсионират по болест благодаря

Nom

Цитат на: Пенка - Април 03, 2024, 03:50:08 PMАз съм с мозъчна аневризма и дали ще ме пенсионират по болест благодаря
Няма как да се каже тъй като на този форум не отговаряме на такива въпроси, а именно за здраве. 
Не отговарям на лични съобщения!

Sdt

Ако може и на мен какво ми предстои до три месеца? Благодаря предварително

Nom

Цитат на: Sdt - Април 13, 2024, 09:41:07 AMАко може и на мен какво ми предстои до три месеца? Благодаря предварително
Голяма загуба или разочарование в живота, независимо дали става въпрос за загуба на работа, връзка или възможност. Тази фаза е временна.  Неуспешна инвестиция или неуспешна покупка или продажба на жилище. Очаква Ви загуба която Вие те се опитал да спрете, но без успех. Трябва да пуснете всички чувства и да не мислите повече за този човек - в случая жена. 
Ще бъде важно да дадете воля на чувствата си и да се справите с усещането за загуба, но се опитайте да не мислите прекалено катастрофално. Загубата или раздялата може да ви се струват трудни сега, но вие имате силата да се справите с тях и да се изправите отново на крака.
Не отговарям на лични съобщения!

magsita15

Здравейте! Какво ми предстои до 3 месеца? Благодаря!

Nom

Цитат на: Sdt - Април 13, 2024, 09:41:07 AMАко може и на мен какво ми предстои до три месеца? Благодаря предварително
Ако може бих искала и аз прогноза за три месеца, преди всичко ме интересува работен план! Благодаря! 
Не отговарям на лични съобщения!

Ines Said

Здравей Ном, наскоро се запознах с интересен човек, Г. дали ще прояви инициатива да се видим ?

Nom

Ще отговоря в моята тема  по надолу. @Ines Said 
Не отговарям на лични съобщения!