Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане на кафе онлайн във вторник и петък

Започната от Странен, Март 02, 2015, 06:23:05 PM

« назад - напред »

Mystic

Цитат на: Activis - Ноември 05, 2018, 05:50:38 PM
@Mystic не разбрах, нещо за любов вижда ли се в чашата. Това е нещото, което ми липсва най- много
Доколкото виждам в любовен аспект нещата са малко объркани. В смисъл разплетени, има хаос. За момента ще е така. Нещата ще се оправят към по-добро, но изисква търпение. Остави съдбата да подреди нещата. Ако действаш нетърпеливо само ще затрудниш периода. Всичко става с времето си, а и освен това не мисля, че ти трябват месеци и години, скоро ще има промяна. Дотогава постой.

Activis

Благодаря ти. Пълен хаос е. Но си права за търпението. Спрях да я търся, защото оставям нещата така. Както казваш съдбата да подреди нещата. В петък ще кача още една чашка. За да видим някакво сравнение. Тази показа вярно

Kalhari

Добро утро, може ли и за моята чаша да кажете нещо?

Странен

Цитат на: Kalhari - Ноември 06, 2018, 06:58:35 AM
Добро утро, може ли и за моята чаша да кажете нещо?
Разбира се, но трябва да напишеш за себе си повече. Този сайт не е за писане с по 1 изречение.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Kalhari

Разбира се какво ви трябва като информация.

Странен

Цитат на: Kalhari - Ноември 06, 2018, 07:44:36 AM
Разбира се какво ви трябва като информация.
Каквато решиш да споделиш...
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Kalhari

На 34 години съм,живея с 10 годишната си дъщеря.Работя с доста хора и пари,доста е изнервящо на работа,но все още не мога да намеря по заплатена и спокойна работа.Една от мечтите ми да имам свое жилище е почти факт благодарение на баща ми.скоро ще бъда във собствен дом.За съжаление в личен план само разочорования разделих се със бащата на дъщеря ми с който бяхме 13г.И успях да преодолея тази раздяла.Преди 4г.се запознах с голямата си любов в който все още съм безумно влюбена.но нещата и там от 2 г.са на прилив и отлив.Адски много харесваше и се беше привързал към дъщеря ми.Правихме планове за съвместно съжителство,но всичко остана в миналото.Сега той се интересува само да направи и развие бизнес .Вманиачен е на тема фитнес.И макар да е на 41 все още няма изгледи да иска семейство.До скоро се надявах и вярвах,че нещо ще се промени,но уви няма такива изгледи.Явно има хора които обичат самотата или пък има вече друга жена в живота си.

Activis

Мистис ето чашката от днес. Май сложих повече кафе. Показва ли нещо. Този път дъното е доста покрито

Kalhari

Цитат на: Kalhari - Ноември 06, 2018, 06:58:35 AM
Добро утро, може ли и за моята чаша да кажете нещо?
Бихте ли казали какво показва и моята чаша?

Mystic

Цитат на: Activis - Ноември 09, 2018, 11:28:17 AM
Мистис ето чашката от днес. Май сложих повече кафе. Показва ли нещо. Този път дъното е доста покрито
@Activis  Здравей ! Виждам, че вместо да се успокоиш и да чакаш с търпение в теб постепенно се настанява нетърпение, едва ли не отчаяние, което само ти прави нещата по-трудни ( емоционално за теб ). Това започва да се отразява и външно ( обстоятелства ).  Емоционалното си състояние само ти си в състояние да подобриш. Сега, има няколко пътища в чашата, означаващи право на избор. Има жени, които си падат по теб, но ти искаш само една.  Затова само единия път е по-тъмно изразен, за да се отличава от другите, не че е за лошо.  С твоята любима ми изглежда, че нещата ще се подредят. Но и доста проблеми ще имате по пътя. Нейните роднини, или родители, или членове от семейството няма да са много съгласни все едно. Аз така тълкувам, па може да има и друг проблем, но ще е свързано с техните. За сега не сте в хармонични отношения с момичето, но трябва да дадеш време. Изчакай просто. Доколкото виждам до другите пътища в чашата и без това няма нищо писано, значи и без това катерогично нямал си да ги избереш тях. Съдбата ти е написала житейски опит само с момичето, в което си влюбен. Което според мен е нещо много хубаво, аз нямам този късмет например. Проблемите се преодоляват, ако страните се държат ръка за ръка здраво. В смисъл ти и любимата ти. Няколко месеца само. Все пак и не си скрий усмивката от въпросното момиче също. Това силно ще помогне. Усмихни и се. Тя дори и да не отвърне, ще дойде миг, ще се предаде на чувствата си и тя. След понеделник очаквам пратка, бях си поръчала Ангелски гадателски карти и с тях ще ти гледам, силно концентрирана. И ако и картите подкрепят нещата, които пиша сега, ще сме спокойни относно правилността на гаданието. Успех ! :)

Activis

Мистик аз нямам проблем с нейните родители. Уважаваме се. Дори преди дни срещнах баща й
Не го бях виждал отдавна и човека ме закачи и си говорихме. Благодаря ти. Да доста ми е трудно в момента затова е тъмпа отдолу чашата. А не разбрах тези няколко месеца за кое се отнасят. Благодаря ти

Mystic

Цитат на: Activis - Ноември 10, 2018, 01:22:30 PM
Мистик аз нямам проблем с нейните родители. Уважаваме се. Дори преди дни срещнах баща й
Не го бях виждал отдавна и човека ме закачи и си говорихме. Благодаря ти. Да доста ми е трудно в момента затова е тъмпа отдолу чашата. А не разбрах тези няколко месеца за кое се отнасят. Благодаря ти
Няколко месеца да си оправяте отношенията с момичето. Проблемът с роднините, също описах, че не съм сигурна дали е с родители, или роднини, или друг вид проблем. Когато не съм сигурна го споменавам. Според мен е рано, да си мислиш, че всичко е свършило между теб и любимата ти. Занапред виждам съюз. Нали ти писах, като си получа картите ще ти ги наредя и ще ни стане по-ясно.

Activis

Да благодаря. По принцип съм оставил нещата така. Не насилвам нищо. Да имам някакво нетърпение в мен. Аз и казах, че спирам да я търся, и ако реши тя да го направи. Видах, че ме е отблокирала, но няма да я търся. Защото така е по- лошо

Enona

Здравейте! Знам, че не е нито вторник, нито петък, но рядко пия такова кафе...Така че ако някои има възможност и/или желание, ще може ли да погледне бъдещето за мен? Прикачвам снимка с чаша кафе

НЕАКТИВЕН

Здравейте. Извинявам се за неподходящия ден, но имам нужда от помощ. Вкъщи се случват странни неща, местят се предмети, чуват се странни звуци, стъпки, тропане и скърцане. Майка ми, аз и приятелят ми сме нервни, избухливи,  със силно главоболие. Двамата с него се караме непрекъснато. Майка ми усеща как нещо я души, а аз че нещо ходи по мен. Снимах чашите ни с нея и сега ще ги прикача,  просто файлът е по-голям. Ще се радвам ако ми помогнете!