Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане на кафе онлайн във вторник и петък

Започната от Странен, Март 02, 2015, 06:23:05 PM

« назад - напред »

Activis

@Mystic @Enona ето чашата от днес. Какво се вижда в нея. Какво да очаквам като събития. Любов, работа.. и всичко останало, което подсказва. Благодаря

Enona

Чинийката е твоето сърце - пълно е с  огромна любов, някак леко изкривена, странна и обвита в сълзи. А за чашата - чисто бъдеще. Поне 2 месеца без промяна. Буквално чашата си е бяла. А после има една огромна щастлива, бягаща звезда. Тя от дъното отива така нагоре към бъдещето.

Activis

Благодаря ти. Ами любов, незнам защо е изкривена, явно влагам повече от колкото трябва, и сълзи защото не става точно това, което искам. А иначе не съм се излъгал, за звездата и на мен ми се видя. Дано се случи нещо хубаво в това бъдеще, най- вече любовтта да дойде..

Хриси.Христова

Enona ,може ли и за моята да видите и кажете какво виждате тя е малко по нагоре в постовете.Благодаря и поздрави.!

mozila

@Enona, бихте ли погледнали и моята чаша , малко по нагоре е поста ми.. благодаря ти...

Enona

Момичета, аз и да погледна едва ли да позная нещо... Все пак... За Хриси чашата ми се вижда възрастен мъж, който е обърнал гръб, в главата му се вижда буква М, или той мисли за човек с име започващо с М, или неговото започва така. До главата му ми се вижда числото 3, нещо с него ще се развие до 3 (дни, седмици). 
На mozila чашата въпреки че е много изрисувана, аз не виждам нищо конкретно като фигури. Дъното, настоящето е мътно, угнетено. Близко време няма да има промяна и всички идеи и пътища са затворени, без реализация
Погледнах чашите, за да не ви пренебрегна молбите към мен. Аз не съм гадател, така че без отрицателни нагласи

ioannidis

Здравейте, ще можете ли да ми кажете какво ми предстои в любовен и професионален план, и каквото изобщо се вижда на чашката? Искам само предварително да се извиня, че качвам снимките от външен линк, но  снимките са с голям размер, а форумът позволява снимки само до 500 кб.

http://prikachi.com/images/329/9462329w.jpg
http://prikachi.com/images/330/9462330v.jpg

veroni

Здравейте днес пих кафе и ми се паднаха следните фигури:
числито 7,петеля , кокошка,ябълка,листо, кит, сърце, бук. К, пиримида на горе, цвете   и като на последно място Лястожица и числото 7.
Благодаря Ви.

Activis

Лошото е, че няма кой да ги тълкува чашите... А е доста интересна материя това. Ето ти имаш някаква дарба да разчиташ символите, защо не се опитваш да навръзваш нещата. Може и да се получи

veroni


Activis

Цитат на: veroni - Декември 28, 2018, 09:59:01 PM
Просто незнам значението им .

Някой неща съм гледал в интерент, поне значение на някой фигури. Но да навържеш нещата не е лесно. Трябва си доста опит. Но вече почти никой не се наема тук да тълкува.

veroni


Enona

Не е лесно наистина. Иска се и дарба, усет. Нямам спомен някой наистина да е познавал тук в сайта, гледайки на кафе. Може би снимките не показват ясно нещата. Аз доколкото знам чашата се дели на сантиметри. Страната от която си пил кафето е твоето минало. После се разделя на сегашно, бъдеще.  Чинийката пък е сърцето.

Activis

Аз зням, че се държи с дясната ръка докято се пие и дръжката има значение. Но мисля, че познават нещо

Activis

Здравей  @Enona , @Mystic Честита Нова година. Днес реших да си направя кафе, за да видя, какво ще покаже чашата от началото на новата година. Качвам няколко снимки дано се вижда добре. Благодаря