Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане на кафе онлайн във вторник и петък

Започната от Странен, Март 02, 2015, 06:23:05 PM

« назад - напред »

Nom

Не отговарям на лични съобщения!

Activis

Но аз не мога да ги тълкувам. Само ги видях. Видяха ми се и разни животни.

Activis

Ето и моята чаша. Незнам дали ще покаже нещо

lipan

Цитат на: Enona - Януари 08, 2019, 01:04:42 PM
Качвам снимки с кафето ми от днес. Ако някой получи вдъхновение, може да погледне

Здравей, Enona! Много си объркана и разпиляна, а това, което си си намислила - страхуваш се да го поискаш, но и знаеш, че за това си желание можеш да бъдеш принесена в жертва. Малко не си струва такава жертва :) По-добре изпий едно кафе другия вторник, когато ще имаш отговор на един малък въпрос. А и ще се поуспокоиш малко :) Дано съм била полезна.

Nom

@lipan ако имаш желание може ли да погледнеш и моята чаша от вчера.
Бих се радвала много!
Не отговарям на лични съобщения!

Enona

Цитат на: lipan - Януари 09, 2019, 12:12:13 PM
Цитат на: Enona - Януари 08, 2019, 01:04:42 PM
Качвам снимки с кафето ми от днес. Ако някой получи вдъхновение, може да погледне

Здравей, Enona! Много си объркана и разпиляна, а това, което си си намислила - страхуваш се да го поискаш, но и знаеш, че за това си желание можеш да бъдеш принесена в жертва. Малко не си струва такава жертва :) По-добре изпий едно кафе другия вторник, когато ще имаш отговор на един малък въпрос. А и ще се поуспокоиш малко :) Дано съм била полезна.
Благодаря за отделеното време. Но много ме озадачи. Точно тези дни съм много спокойна. Единствено съм намислила да започна работа. Демоните, които преди ме мъчиха по съседа като че ли изчезнаха. Спокойно ми е, няма вълнения вече там. Напрежението вкъщи утихна.
Друго което е, че пробвах ритуал за викане на сродната душа... Така че ето не ме е страх да го поискам, въпреки че знам че в повечето случаи това е болезнено

Activis

@lipan очарован съм от вашето тълкуване. Доста умело го правите. Аз вчера качих тази чаша, но ме се струва доста неясна.

nadiamuerp

Надявам се, че няма проблем да публикувам чашата ми от пиене на кафе, от петък 04.01.2018г., защото преди това не можах да намеря от къде да публикувам снимките.
Въпроса ми е : от три месеца съпруга ми ме напусна и не иска да се върне за постоянно. Казва , че няма друга жена в живота му. Не иска да се развеждаме към момента. Казва се Петьо, роден е на 04.09.1969г. Аз съм Надя 03.05.1970г.. Какво ще се случи с нас.

lipan

Цитат на: Nom - Януари 08, 2019, 02:57:28 PM
А аз използвам възможността да кача своята чашка.
Опитах се да оставя повече утайка, този път не съм цедила кафето както понякога правя.

Здравей, Nom! Предстои или среща с човек, който е отдалеч и отдавна не сте се виждали, или ще научиш нещо хубаво за такъв човек. Един от подаръците за Коледа не е много искрен .....Не се вижда добре какъв е. Пази се, защото има малка болест в чашата.
Следващото кафе можр да е по-успешно:)

lipan

Цитат на: Enona - Януари 09, 2019, 12:38:52 PM
Цитат на: lipan - Януари 09, 2019, 12:12:13 PM
Цитат на: Enona - Януари 08, 2019, 01:04:42 PM
Качвам снимки с кафето ми от днес. Ако някой получи вдъхновение, може да погледне

Здравей, Enona! Много си объркана и разпиляна, а това, което си си намислила - страхуваш се да го поискаш, но и знаеш, че за това си желание можеш да бъдеш принесена в жертва. Малко не си струва такава жертва :) По-добре изпий едно кафе другия вторник, когато ще имаш отговор на един малък въпрос. А и ще се поуспокоиш малко :) Дано съм била полезна.
Благодаря за отделеното време. Но много ме озадачи. Точно тези дни съм много спокойна. Единствено съм намислила да започна работа. Демоните, които преди ме мъчиха по съседа като че ли изчезнаха. Спокойно ми е, няма вълнения вече там. Напрежението вкъщи утихна.
Друго което е, че пробвах ритуал за викане на сродната душа... Така че ето не ме е страх да го поискам, въпреки че знам че в повечето случаи това е болезнено

'Объркана' и 'разпиляна' можеш да си и когато ти е съвсем непукистко и ти е едно, такова никакво. Просто е малко кашаво там. А сродна душа ще имаш. Гледала ли си филма 'Тайната'? Там има молби до вселената, как се пишат, без отрицания.....Ако не си опитвала-давай.....Демоните ще те оставят на мира (Е, това си е просто приказка, не от кафето)

lipan

Цитат на: Activis - Януари 09, 2019, 01:01:37 PM
@lipan очарован съм от вашето тълкуване. Доста умело го правите. Аз вчера качих тази чаша, но ме се струва доста неясна.

Здравейте! Не е ясна, но и не съм привърженик на честото гледане......Но след седмица може пак да опитаме:)

Nom

@lipan а малко по назад на 124та страница е първата ми чашка - качена за първи път, дали може и на нея тълкуване. Разбира се с моето търпение.
Не отговарям на лични съобщения!

lipan

@ Nom
От коя дата е? Единствената, която успях да видя е от 6.01.

Nom

За първи път качих чашка на 20 ноември 2018та, и тя се намира на 124 страница от темата.
Не отговарям на лични съобщения!

Activis

Цитат на: lipan - Януари 09, 2019, 05:30:11 PM
Цитат на: Activis - Януари 09, 2019, 01:01:37 PM
@lipan очарован съм от вашето тълкуване. Доста умело го правите. Аз вчера качих тази чаша, но ме се струва доста неясна.

Здравейте! Не е ясна, но и не съм привърженик на честото гледане......Но след седмица може пак да опитаме:)

Добре @lipan няма проблем. Ще е когато мога да кача. По принцип качвам, когато имам възможност. А след предната чаша исках да видя дали ще излезе още някаква подробност. Благодаря. Явно си разбирате доста от тази материя и се забелязва.

@Nom объркала си страницата 83 стр ти е чашата