Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане на кафе онлайн във вторник и петък

Започната от Странен, Март 02, 2015, 06:23:05 PM

« назад - напред »

Enona

:) Възникват разни въпроси в главата ми. Но ще си изключа мозъка, дълго се борих за непокизма си и сега ще му се насладя.  Филма не съм го гледала, изглежда интересен, ще го гледам. Но не заради сродната душа. Няма да я търся вече. 2 години съм пробвала всичко, което съм намерила във виртуалното пространство на български и английски език. И за сродната душа и за тоя мой съсед да се разкрие истината и да спрат вълненията ми. Стига толкова.

lipan

@Еnona - Гледай го, няма да съжеляваш и.....'с рогата' напред. Ще поговорим, когато искаш :)

Mystic

Ето я и моята чаша. Извинявам се от потребителите, че дълго ме нямаше. Налагаше се. Ще се радвам на тълкуване, кой каквото вижда ! Благодаря !

Mystic

Цитат на: Nom - Януари 09, 2019, 06:24:03 PM
За първи път качих чашка на 20 ноември 2018та, и тя се намира на 124 страница от темата.
Аз там ти бях отговорила.

Activis

@Mystic аз понеже не мога да тълкувам ще ти кажа, какво ми се видя в твойта чаша. Направил съм скрииншоти. Значи маймуна и втората снимка публика и видях две 3- ки една до друга.
Аз от вчера и мин седмица имам чаша. Но вчерашната излезе много тъмна и ме притеснява

e.galabova

Зад маймунта има дракон, а при втората чаша има мъж с брада и мустак като на мускетар и корона или шапка като на клоун и зловещ заек с лице.

Activis

Цитат на: e.galabova - Януари 09, 2019, 11:38:25 PM
Зад маймунта има дракон, а при втората чаша има мъж с брада и мустак като на мускетар и корона или шапка като на клоун и зловещ заек с лице.

Това съм снимал чашата на @Mystic. За да покажа фигурите, които поне аз виждам. Ето още някой разбиращ.

e.galabova

Не разбирам, но различавам фигури, затова споменавам. На блузата на мъжа пише fv E5

Activis

Цитат на: e.galabova - Януари 09, 2019, 11:42:40 PM
Не разбирам, но различавам фигури, затова споменавам.

Все пак е нещо. Аз преди не различавах, но последно време започнаха да излизат като се загледам. Защото па принцип всеки човек вижда различно.

Enona

Цитат на: Activis - Януари 09, 2019, 11:44:42 PM
Цитат на: e.galabova - Януари 09, 2019, 11:42:40 PM
Не разбирам, но различавам фигури, затова споменавам.

Все пак е нещо. Аз преди не различавах, но последно време започнаха да излизат като се загледам. Защото па принцип всеки човек вижда различно.
Така е, всеки е с различно въображение. Аз например не видях мъжа и жената, които ти си видял в моята чаша.

Mystic

Цитат на: Enona - Януари 10, 2019, 08:46:27 AM
Цитат на: Activis - Януари 09, 2019, 11:44:42 PM
Цитат на: e.galabova - Януари 09, 2019, 11:42:40 PM
Не разбирам, но различавам фигури, затова споменавам.

Все пак е нещо. Аз преди не различавах, но последно време започнаха да излизат като се загледам. Защото па принцип всеки човек вижда различно.
Така е, всеки е с различно въображение. Аз например не видях мъжа и жената, които ти си видял в моята чаша.
Ти какво видя Енона ?

Nom

@Mystic аз исках и @lipan да погледне първата ми чашка,  а ти ако искаш можеш да огледнеш тази която качих във вторник, ще се радвам и на твоето мнение.
Не отговарям на лични съобщения!

Activis

@Mystic не си снимала хубаво чашата да се вижда от всякъде. На дъното ми се виждат също хора подредени един до друг.

Enona

Цитат на: Mystic - Януари 10, 2019, 01:40:33 PM
Цитат на: Enona - Януари 10, 2019, 08:46:27 AM
Цитат на: Activis - Януари 09, 2019, 11:44:42 PM
Цитат на: e.galabova - Януари 09, 2019, 11:42:40 PM
Не разбирам, но различавам фигури, затова споменавам.

Все пак е нещо. Аз преди не различавах, но последно време започнаха да излизат като се загледам. Защото па принцип всеки човек вижда различно.
Така е, всеки е с различно въображение. Аз например не видях мъжа и жената, които ти си видял в моята чаша.
Ти какво видя Енона ?
В твоята чаша за настоящето ми се вижда леко плешив мъж, малко по-далече от него буквата Е, а до нея обърнато числото 2, с гръб обърнато. В далечината под тях е тъмнокоса, жена с чуплива коса, едни къдрици, стои замислено

lipan

Цитат на: Nom - Януари 09, 2019, 06:24:03 PM
За първи път качих чашка на 20 ноември 2018та, и тя се намира на 124 страница от темата.
Здравей, Nom!
Опитах се да погледна първата ти чаша и ще ти кажа какво се вижда в нея само защото е интересно. Обикновено не гледам в стари чаши – всичко се мени: ситуация, мисли, настроения...
Интересното еналичието на мъжка и женска фигури повече хипотетично, отколкото реално. Има мъж, но той е повече виртуален или само в мислите. Фигурата е с много силно присъствие, но е обърната с гръб към твоя път. Всъщност главата е обърната към теб, но тялото не. Мъжът е чисто гол. Има проблем или с десния крак или с пръстите/дланта на дясната ръка. Фигурата е светла, но устата е черна – излизат не много приятни думи от нея, а и са празни и пусти. До мъжът на пътя ти има висока жена, която има шал/воал на главата, който е пристегнат с венец, или нещо подобно. Жената ти дава нещо, знак или предмет. До нея има дете. Несбъдната любов, любов химера, мечта. Секс – сигурно, но не и нещо по-сериозно.   Тогава, когато е било пито кафето, е трябвало да потърсиш помощ свише, светица би ти помогнала за определен въпрос. До жената е застанало тигърче, сила, но и леко лукавство. Много го харесваш този мъж, все е едно главата ти пуши заради него, но сърцето е черно, нещо не се получава там. Виждам някаква епизодична работа. У дома-тъга. Приятел има нужда от помощ, ще плаче и ще се жалва.
Но като цяло всичко е светло, търпи развитие откъм твоя страна – можеш да получиш предложение за излизане навън или в друг град.... В чинийката имаш пясъчен часовник – трябва да се вземе едно бързичко решение.
Ами това е от мен – свърши ми музата  Дано съм била полезна.