Гледане на кафе онлайн във вторник и петък

Странен · 100202

Teomi, Monitoy и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Activis

• Парапсихолог
    • Публикации: 1692
  • Бъди себе си!
Отговор #1305 -: Януари 10, 2019, 02:04:48 pm
@Mystic не си снимала хубаво чашата да се вижда от всякъде. На дъното ми се виждат също хора подредени един до друг.

Неактивен Enona

• Мъдрост
    • Публикации: 576
Отговор #1306 -: Януари 10, 2019, 02:29:37 pm
Не разбирам, но различавам фигури, затова споменавам.

Все пак е нещо. Аз преди не различавах, но последно време започнаха да излизат като се загледам. Защото па принцип всеки човек вижда различно.
   Така е, всеки е с различно въображение. Аз например не видях мъжа и жената, които ти си видял в моята чаша.
Ти какво видя Енона ?
В твоята чаша за настоящето ми се вижда леко плешив мъж, малко по-далече от него буквата Е, а до нея обърнато числото 2, с гръб обърнато. В далечината под тях е тъмнокоса, жена с чуплива коса, едни къдрици, стои замислено

Неактивен lipan

• Потребител
    • Публикации: 25
Отговор #1307 -: Януари 10, 2019, 06:27:13 pm
За първи път качих чашка на 20 ноември 2018та, и тя се намира на 124 страница от темата.
Здравей, Nom!
Опитах се да погледна първата ти чаша и ще ти кажа какво се вижда в нея само защото е интересно. Обикновено не гледам в стари чаши – всичко се мени: ситуация, мисли, настроения...
Интересното еналичието на мъжка и женска фигури повече хипотетично, отколкото реално. Има мъж, но той е повече виртуален или само в мислите. Фигурата е с много силно присъствие, но е обърната с гръб към твоя път. Всъщност главата е обърната към теб, но тялото не. Мъжът е чисто гол. Има проблем или с десния крак или с пръстите/дланта на дясната ръка. Фигурата е светла, но устата е черна – излизат не много приятни думи от нея, а и са празни и пусти. До мъжът на пътя ти има висока жена, която има шал/воал на главата, който е пристегнат с венец, или нещо подобно. Жената ти дава нещо, знак или предмет. До нея има дете. Несбъдната любов, любов химера, мечта. Секс – сигурно, но не и нещо по-сериозно.   Тогава, когато е било пито кафето, е трябвало да потърсиш помощ свише, светица би ти помогнала за определен въпрос. До жената е застанало тигърче, сила, но и леко лукавство. Много го харесваш този мъж, все е едно главата ти пуши заради него, но сърцето е черно, нещо не се получава там. Виждам някаква епизодична работа. У дома-тъга. Приятел има нужда от помощ, ще плаче и ще се жалва.
Но като цяло всичко е светло, търпи развитие откъм твоя страна – можеш да получиш предложение за излизане навън или в друг град.... В чинийката имаш пясъчен часовник – трябва да се вземе едно бързичко решение.
Ами това е от мен – свърши ми музата  Дано съм била полезна.

Неактивен Nom

• Парапсихолог
    • Публикации: 9241
Отговор #1308 -: Януари 10, 2019, 06:35:04 pm
И двете чаши честно не ми говорят нища, ама нищо, нито този мъж нито тази жена. В моментга нищо не ми говори и втората чаша с човека, който не съм виждала от миналата година също - дали мъж дали жена, разни предположения имам. Епизодичната работа е това, с което се занимавам в момента, има много неща който ме правят тъжна. Това за тъгата е вярно. Това със секса идва от мъжа, с който се каня да се разделя, тигърчето е символ на неговото лукарство. Това вероятно е сегашния ми приятел, за работата и себе си съм взела решение. То няма да е излизане в друг град.

Активен Saira

• Мъдрост
    • Публикации: 805
Отговор #1309 -: Януари 11, 2019, 12:16:41 am
@lipan ,интересно тълкуваш символите,които откриваш в чашите.Допадна ми начина по,който описваш нещата.Определено имаме нужда в тази тема от човек ,като теб.Дано по-често да намираш време и да наминаваш тук,защото ще си полезна! Поздравявам те !
P.S.Ще съм благодарна  ако някой път имаш възможността и желанието да погледнеш и за мен.

Активен Activis

• Парапсихолог
  • Бъди себе си!
Отговор #1310 -: Януари 12, 2019, 09:40:58 pm
@lipan здравейте. Понеже виждам, че разбирате доста от тази материя, и знам, че има и определен начин за пиене на кафето, определен начин на обръщане на чашата, ако може да кажете как най- правилно се правят нещата, за да излезе, ако мога така да го нарека съдбата по- точна. И ми е интересно има ли определен период на случващото се..или това зависи от символите в чашата. И отгоре ли да се снима или от различни ъгли, за улесняване на гледането. Благодаря

Активен Activis

• Парапсихолог
  • Бъди себе си!
Отговор #1311 -: Януари 15, 2019, 07:17:16 pm
Ето чашата от днес. Леко ме притесни понеже отново е много тъмна... последните два пъти все остава по много утайка..
Понеже няма място за качване на изображения ще дам линкове към нея. Гледал съм да я снимам от всякъде. Някой, ако вижда нещо нека сподели.

http://prikachi.com/images.php?images/245/9483245K.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/246/9483246a.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/242/9483242c.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/244/9483244Y.jpg

Неактивен Enona

• Мъдрост
    • Публикации: 576
Отговор #1312 -: Януари 15, 2019, 07:30:20 pm
Няма много смисъл да пиша какво виждам, но все пак... На дъното се е оформило и едно голямо сърце. Незнам просто много черно навсякъде, много мъка. От единия край където е изхода се вижда мъж, който се покланя на надменна кокетна жена

Активен Activis

• Парапсихолог
  • Бъди себе си!
Отговор #1313 -: Януари 15, 2019, 07:56:06 pm
Благодаря Енона. Винаги има смисъл от всяко мнение. И аз видях този мъж и жена.. В сърцето ми е мъка..... Надявам се "липан" да влезе и да изтълкува нещата. Просто много ми се е насъбрало в мен напоследък... И с бившата, коята се хвана с чичка с дете, и лични здравословни неща,.. мислите са ми разкъсани на 100 места.

Активен Monitoy

• Потребител
    • Публикации: 8
Отговор #1314 -: Януари 15, 2019, 08:46:39 pm
Здравейте, бихте ли погледнали моята чаша. На последак имам чивство, че тъпча ма едно място и не се чувствам щаслива. Благодаря предварително.
http://prikachi.com/images.php?images/281/9483281k.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/285/9483285n.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/286/9483286l.jpg

Активен Saira

• Мъдрост
Отговор #1315 -: Януари 15, 2019, 09:37:30 pm
@Monitoy ,рядко се наемам да гледам на кафе,защото не ми е преоритет,но поглеждайки в чашата ти видях доста ясно,някои неща.В чашата ти присъстват повече образи на хора.Хора от миналото,хора,дори които не са вече между живите.
Един от образите е лицето на жена,с много бяло лице,овално,с широки изпъкнали скули и хлътнали очи,с много тъмна коса,прибрана на кок отгоре/както се носят японките/. До нея има образ на мъж към 50 г.,който е с тъмна коса,леко чуплива,гъста,късо подстриган с подчертани бакенбарди и малки мустачки.Тези двама души имат някаква връзка,може би роднини или семейство.Другото,което виждам е сянката на един млад мъж.Той е висок,атлетичен,спортен тип,много късо подстриган или дори обръснат.До него има малко дете до 10 годишно,момченце.
Падат ти се много парични постъпления,ще си много добре финансово.Дори една част от парите ще дойдат от чужбина.
Не знам дали си обвързана,но ти предстои скоро брак или сериозно обвързване.
Другото,което искам да спомена е,че миналото ти някак присъства и в настоящето.

Активен Monitoy

• Потребител
    • Публикации: 8
Отговор #1316 -: Януари 15, 2019, 09:44:55 pm
Да наистина имам чувство, че не мога да се отърва от миналото, сякаш ме преследва. А колкото то това дали съм обвързана, имахме доста разправий на последак и мисля, че всичко свърши.

Активен Activis

• Парапсихолог
  • Бъди себе си!
Отговор #1317 -: Януари 15, 2019, 09:49:23 pm
@Saira браво за тълкуването. Явно и тавя нещо ти се отдава. Незнам защо последните две чаши ми излизат толко тъмни... И пак мъж и жена излизат... незнам какви са тези.

Активен Saira

• Мъдрост
Отговор #1318 -: Януари 15, 2019, 10:43:58 pm
@Activis ,тъмни са ти чашите,първо защото ти е "тъмно и в душата",има хаотичност в чашите,разбърканост....ясно защо- мислите ти са разнородни,както се казва "стреляш на посоки".
Тези образи на мъж и жена не е задължително да са на хора,които познаваш.Може да ги срещнеш занапред или са хора в миналото ти,които влияят на събитията в живота ти като предопределеност/карма/.Както знаеш грешките на предците изкупуваме ние,а нашите грешки-бъдещите поколения.
Опитай с да пиеш по- финно смляно кафе,дори го прецеждай,за да паднат по-едрите частици.Не върти много пъти чашата,защото така се размива и не показва верни неща.

Активен Activis

• Парапсихолог
  • Бъди себе си!
Отговор #1319 -: Януари 15, 2019, 10:47:18 pm
Добре, може би съм сложил и повечко кафе. Защото винаги правя от едно и също и предходни чаши са излизали много по чисти. Но последните две са такива тъмни. Явно изкупвам на някой греховете и грешките... и се е паднало на мен. Въртя я един път от ляво на дясно. Слагам чинията отгоре и обръщам

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2019, SimplePortal