Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво ме очаква за напред ?

Започната от Нели, Ноември 19, 2016, 12:07:56 PM

« назад - напред »

Странен

Цитат на: mail_11 - Януари 18, 2017, 04:03:42 PM
Относно работата, забелязвам, че началникът ми не ми обръща внимание, не говори с мен, не вижда като че ли всичко което правя и го омаловажава. На какво се дължи това отношение? Какво мога да направя за да работя с него и да има диалог?
След няколко дни ще му мине... Чул е лоши думи за вас...
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

В.Стоянова

Картите ми показаха,че някой се опитва да ви скрои капан.Предстои ви разговор с възрастен ваш колега.Той може би е наясно с всичко☺.
Не отговарям на лични съобщения !

mail_11

Интересно, дали е чул лоши думи от колежка, жена, с която работя. С  нея никак не се разбираме, дали той ще си промени мнението за мен или ще си остане все така под въздействието на това какво му казват?
В. Стоянова, предполагам,че същата колежка иска да ми устрои капан, нямам престава в какво се състои. В действителност аз много се старая на работа, а имам чувството,че никой не го вижда, или не иска да го вижда, но се надявам да имам подкрепа от по-високо ниво над моя началник. Така поне аз усещам. В крайна сметка моят началник  ще ме оцени ли работата или така ще продължава незачитайки моята работа? Интересувам се някой от работата знае ли в действителност за здравословните ми проблеми, конкретно какви са били, дали някой по някакъв начин е намерим документи някакви за моето здраве?
Благодаря предварително!
лека вечер!

Nom

Пазете се от интриги на работното място, това съсипа живдота, но на хората който го правят това не им тежи.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

А мъжът, с когото живея ще успее ли в работата, на която е в момента. Днес научи, че ще има съкраащения, а той не е много инициативен. Ще има ли повишение на заплатата или ще си остане на това ниво...

mail_11

Странен, преди 2 дни усетих негатив в резултат на среща с жена със сини очи.тя наистина ли ме мрази или просто съм я ядосала? Не знам защо, но преди тази среща мислех за нея като равна с мен, така ли е? Не мога да заспя . Дано да ми мине.

mail_11

Някой може ли да ми отговори за жената със сините очи? Тя положително ли е настроена към мен, ще ми помогне ли  или не?

Странен

Цитат на: mail_11 - Януари 19, 2017, 08:51:32 PM
Някой може ли да ми отговори за жената със сините очи? Тя положително ли е настроена към мен, ще ми помогне ли  или не?
Не се плашете от нея?
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

mail_11

"Не се плашете от нея?"
Аз не се плаша, дори много положително бях настроена към нея.. и мисля.че ще ми помогне в трудни ситуации,
Тя какво мисли за мене? Искам да знам нейното мнение, важно е за мене!

mail_11

А ще станем ли приятелки със жената със сините очи?

mail_11

Здравейте, интересува ме мъжът с който живея ще има ли повишение в длъжност на работата, скоро ще печели ли пари или все така ще си остане? Ако не той, поне мен ще ме повишат ли на работа, имам ли подкепа от високо или не?

В.Стоянова

Цитат на: mail_11 - Януари 20, 2017, 04:29:50 PM
Здравейте, интересува ме мъжът с който живея ще има ли повишение в длъжност на работата, скоро ще печели ли пари или все така ще си остане? Ако не той, поне мен ще ме повишат ли на работа, имам ли подкепа от високо или не?
Защо ли ми излезе някакъв конфликт между него и друг мъж в работата?
Не отговарям на лични съобщения !

mail_11

В.Стоянова, може ли да поясните, какъв конфликт, засташен ли е от съкращаване...то и без това работат му не е кой знае колко добре платена...

В.Стоянова

Мисля,че са повишили друг мъж и от там е дошло всичко.Не го твърдя убедено обаче!Картите ми показаха конфликт...Дори и аз се уча още да ги разгадавам.Поговорете с него по-добре, и разберете дали е така.Не сте длъжна да ми вярвате!
Не отговарям на лични съобщения !

izgybena

 Здравейте, мога ли да помоля да хвърлите едни карти и на мен, какво ме очаква в личен и професионален план в скоро време, жадувам за промени, които не съм обаче на сто процента сигурна дали да предприема, особено в личен план.Така или иначе трябва да взема скоро решение с кого да продължа живота си.Моля ви за отговор и ви Благодаря!
Човек никога не е нито тъй щастлив, нито тъй нещастен, както си въобразява.