Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво ще стане през 2017?

Започната от ely313, Декември 31, 2016, 08:46:48 AM

« назад - напред »

izgybena

   Здравейте, измина много време откакто спрях да споделям тревогите си с хората тук и да търся съвета им. Опитвах се сама да преодолявам несгодите си и да вземам отговорно решения за кашите, които забърквам в ежедневието си и които за съжаление от каши се превръщат в проблеми. Интересното при мен е, че всеки ден решавам чужди проблеми и хората търсят професионалната ми помощ за  тях и колкото и нескромно да звучи умея да им помагам, но когато стане въпрос за решаването на моите  собствени проблеми е точно обратното.Зациклям, започвам да се колебая как да постъпя и трудно вземам решение за каквото и да е. Избрах да пиша в тази тема, защото ми се стори най-подходяща във форума и имам нужда точно от отговори на въпроса какво ме очаква през тази година? Отдавна жадувам за промяна в живота си и в личен и в професионален план, защото от доста време не съм удовлетворена  и в двата плана. Бракът ми отдавна куца, но имам прекрасно детенце, заради което се опитвам все още да го крепя някак си. От една паралелна връзка се впуснах в друга, за да получа мъничко щастие, което не намирам отдавна вкъщи. Въпросът ми е да се опитвам ли все още да запазя семейството си цяло  или за всички ни ще е по-добре да започнем на чисто? В работата ми тази година замислям промени и развитие в една от областите на професията ми, в които смятам, че съм добра, защото печалбите, които имам в момента са далеч от тези, които съм имала в миналото си и това не ме удовлетворява и страшно ме подтиска. По принцип съм деен човек и това да тъпча на едно място ме убива.Поради недостига обаче на парични средства смелостта ми малко ми липсва, макар, че в далечното минало съм се справяла с целите си и с далеч по-малко финансови средства.Въпросът ми е да се втурна ли самоуверено в това, което съм замислила да върша или да бъда по-предпазлива и да проуча по-подробно нещата около промяната в работата си? Всъщност това, което замислям е успоредна и паралелна дейност на тази която върша и ще имам ли силите сама да се справя или да привлека партньори, с които да работим заеедно върху новата дейност? Последният ми въпрос е относно личният ми живот отново.Във връзката, в която съм в момента за първи път от доста време се чувствам най-обичана от въпросният мъж. Винаги има едно "обаче"! И двамата сме семейни с малки деца.Струва ли си заради нашето лично щастие да променяме семейният си статус?? Той настоява...аз имам колебания и ми е трудно да взема решение.Моля, за помощ! Благодаря на всички, които ще си направят труда да прочетат дългият ми пост и ще се радвам много ако някой, който вижда някакво разрешение на въпросите ми ми отговори, какво вижда за мен.
Човек никога не е нито тъй щастлив, нито тъй нещастен, както си въобразява.

Странен

Моля да се обърне особено внимание на това....
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

ely313

Това отговор ли е и ако да към кого?
Защо не ми излезна последния ми въпрос?

Цитат на: Странен - Януари 11, 2017, 01:35:39 PM
Моля да се обърне особено внимание на това....

В.Стоянова

Цитат на: ely313 - Януари 04, 2017, 07:51:38 PM

Госпожо, прекалявате!  Аз дори се скарах с натрапничките в моята тема, не съм задавала повече от моите 3 въпроса!
Едната госпожа дори ми се извини с лично съобщение, да ви го цитирам ли тук, за да ви натрия носа?? Не, няма да се разправям повече вас!
Как си позволяавате да ме обвинявате несъстоятелно след като вие самата не спазвате правилата (Странен ви се е скарал във ваша тема!). Ами явно неспазващите правилата  подозират другите хора в същите помисли.... Но нкои за разлика от вас, сме почтени...

Ако обичате, напуснете темата ми!

Цитат на: В.Стоянова - Януари 04, 2017, 03:50:15 PM
Три,да,но от единия профил.И още два от други профили...Не желая да споря!Не мисля,че е  необходимо!
Нито ме познавате лично,нито някога ще ме познавате,за да ми пишете по този подъл и нахален начин.Не ме интересува кой какви съобщения ви е пратил,аз не бих паднала толкова ниско,за да се извинявам на такъв нахален и невъзпитан човек.Дори и да не съм права,това не ми дава основание да "лижа задници".За какво натриване на нос става въпрос?С думи ли????Успех ви пожелавам,но няма да се получи.Нито имам желание да ви виждам,нито да ви чувам,нито да ви познавам...А най-малко имам желание да ви помагам на запитвания тук в този форум.Намерете си друго място за отговори на въпроси.Тук се вижда,че никой не желае да ви обърне внимание.Енергията която излъчвате е негативна и не само за мен.Личи си от това,че нямате отговори на въпросите...Пробвайте от друг профил????.
Не отговарям на лични съобщения !

ely313

Цитат на: Странен - Януари 03, 2017, 11:34:40 AM
Цитат на: ely313 - Декември 31, 2016, 08:46:48 AM
Здравейте,

Интересува ме какво ме очаква през 2017 в 3 аспекта:

1. Семейството ми строи къща. За съжаление досега отидоха много повече средства от очакваното. Подозираме мениджъра в некоректност. Ще спрат ли кражбите, ще завършим ли строежа без повече загуби?

2. Очакват ли ме успехи на работа? Ще имам ли много добра оценка за работата през 2016? Ще публикувам ли поне една статия? Ще получа ли пари по нови проекти?

3. Опитвам се да забременея от 3 години. 2016та имах неуспешно инвитро, само 2 фоликула след стимулация. Няма установена причина освен възраст. Повече процедури няма да се покриват от застраховката, но сме готови да платим. Ще имаме ли здраво бебе с партньора ми през 2017? Естествено или с донорска яйцеклетка (да правя ли такъв опит)?
Годината за Вас ще е успешна, очакват Ви добри събития, вече ви писах за това. Имайте търпение и не бързайте, просто позволете на доброто да ви достигне.

Естествено ли ще забременя или да правя процедури? Моля ви, отговорете, важно е за вземане на решение.

ely313

Цитат на: В.Стоянова - Януари 12, 2017, 04:03:07 PM
Цитат на: ely313 - Януари 04, 2017, 07:51:38 PM

Госпожо, прекалявате!  Аз дори се скарах с натрапничките в моята тема, не съм задавала повече от моите 3 въпроса!
Едната госпожа дори ми се извини с лично съобщение, да ви го цитирам ли тук, за да ви натрия носа?? Не, няма да се разправям повече вас!
Как си позволяавате да ме обвинявате несъстоятелно след като вие самата не спазвате правилата (Странен ви се е скарал във ваша тема!). Ами явно неспазващите правилата  подозират другите хора в същите помисли.... Но нкои за разлика от вас, сме почтени...

Ако обичате, напуснете темата ми!

Цитат на: В.Стоянова - Януари 04, 2017, 03:50:15 PM
Три,да,но от единия профил.И още два от други профили...Не желая да споря!Не мисля,че е  необходимо!
Нито ме познавате лично,нито някога ще ме познавате,за да ми пишете по този подъл и нахален начин.Не ме интересува кой какви съобщения ви е пратил,аз не бих паднала толкова ниско,за да се извинявам на такъв нахален и невъзпитан човек.Дори и да не съм права,това не ми дава основание да "лижа задници".За какво натриване на нос става въпрос?С думи ли????Успех ви пожелавам,но няма да се получи.Нито имам желание да ви виждам,нито да ви чувам,нито да ви познавам...А най-малко имам желание да ви помагам на запитвания тук в този форум.Намерете си друго място за отговори на въпроси.Тук се вижда,че никой не желае да ви обърне внимание.Енергията която излъчвате е негативна и не само за мен.Личи си от това,че нямате отговори на въпросите...Пробвайте от друг профил????.

А вие да не би да ме познавате, че най-нахално ме обвинихте в небивалици в МОЯТА тема!??? Не! Гледайте си вашия живот и не се месете в чуждия (ама на кого говоря, на жена, която си умира да изневери....)

В.Стоянова

Не отговарям на лични съобщения !

ely313

Цитат
Годината за Вас ще е успешна, очакват Ви добри събития, вече ви писах за това. Имайте търпение и не бързайте, просто позволете на доброто да ви достигне.
Благодаря за добрите новини. Бихте ли ми отговорили и на един последен уточняващ въпрос:
Естествено ли ще забременя или да правя процедури?


naska


Nom

Цитат на: naska - Януари 26, 2017, 02:01:56 PM
kakvo ste satne prez 2017

няма как да разберете какво е стане, пишете на  кирилица, това е Задължително, какво искате да стане през 2017, разкаженте с повече от едно изречение и пишете на кирилица.
Не отговарям на лични съобщения!

naska

за семейството с мажа ми как ще сме ходи ли с жени

Nom

С този тон и неграмотност не разчитайте на отговор.
Не отговарям на лични съобщения!

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

кАдетУ е теклУ пак Ке тече
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

veroni

Моля гледайте ми за тази година умолявам ви.

Nom

Дали може и аз да се включа.
Не отговарям на лични съобщения!