Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Сънища

Започната от В.Стоянова, Януари 07, 2017, 01:36:45 PM

« назад - напред »

В.Стоянова

Снощи сънувах,че отивам да взимам детето от детската градина.Когато приближих,видях че мъжът,който е в мислите ми от известно време,е паркирал микробуса си пред входа и носи някаква стока към детската градина.Беше облякан с черни дрехи.Влязохме двамата в двора,той вървеше напред,аз след него.Нищо не си казахме.Реших да се позабавя малко,за да не се засечем и вътре,но той се забави вътре и аз влязох.Не очаквах да ги видя с детето ми да си говорят.Той му говореше мило,като че ли му е баща.Детето като ме видя ми каза,че отива да си вземе играчката от стаята и се връща.Мъжът ме погледна...Погледите ни се засякоха,прегръщахме се и се целувахме известно време.Бях щастлива...Казах му :"Най после"...
Втория ми сън беше с кукери.Беше тъмно.Криех се от тях,защото се страхувах.Трима от тях ме видяха и дойдоха при мен мен.На кръста си имах чантичка.Когато я отворих,вътре имаше много стотинки.По 2лв.,по 1лв.,по 50ст.Дадох на единия 4 лв.от тях.Втория обаче ми подаде 10лв.книжни и аз му подадох малко шишенце уиски.То струваше 3,19лв...Върнах му ресто пак от стотинки.На третия дадох 6лв.на стотинки.Общо взето много объркан сън...
Третия сън беше свързан с моя приятелка.Лутах се и търсих някаква пресечка,за да стигна до някакво място,но не можех да намеря правилната.Чудих се от къде се минаваше.Сетих се,че моята приятелка знае мястото и и давам колата си да ме закара,но два пъти когато тръгваше,се удряше в други коли.Аз наблюдавах отстрани ...Така и не качих в колата...След което се събудих.
Не отговарям на лични съобщения !

mail_11

Здравейте,  може би не трябва да се доверявате на мъжът от съня, черните дрехи до колкото знам значат, че може да се сблъскате с непредвидени обстоятелства, "детската градина" е символ на най-съкровеното, като предупреждение,че не трябва да споделяте с други хора вашите планове, за да не изгубите позициите си.
Страхът в сънищата според Фройд - това са нереализираните ни желания.
Това е моето тълкувание, което естествено може да има и друг смисъл.

В.Стоянова

 Благодаря Ви Mail.Доста често в последно време ми се случва да сънувам такива объркани сънища.Не знам на какво се дължат.????
Не отговарям на лични съобщения !

В.Стоянова

Сънувах,че шефа ми не се чувства добре и на следващия ден разбирам,че е починал.Отивам да до къщата да го видя,но на входа ме чака една от дъщерите му...Беше весела,все едно не и пукаше,че баща й вече не е сред живите.Говореше ми за работното време,че трябва да работя с 2 часа по-малко.На следващия ден трябва да отида на работа в 14:00,но се събудих в 16:00.И бързам   да не ме видят,че съм закъсняла.
Другият сън  беше свързан с човек от селото,в което живеят родителите ми.Чакаме кмета на селото всеки момент да почине.Баща ми ми съобщава по телефона,че е починал и ми каза да кажа на майка,като отива на погребението да сложи в чантата си едно кафе...Казвам й и тя се съгласи.
Третия сън беше,как постоянно се преобличам с различни дрехи.Помня едни много хубав сив панталон,който ми стои много добре.Имаше и колан към него с камъчета,много красив.Преобличам се постоянно,но този панталон слагам много често.Вървях по някакви коридори.Разминавах се с много момчета.Влизам в някаква стая.Беше нещо като игрална зала.Детето ми играеше на някаква машинка.В момента,в който влязох,видях,че мой съученик излиза.Пляснахме си ръцете в знак за поздрав и видях,че ноктите му са много дълги и мръсни.Усетих как ми одра дланта...
  Много страни сънища...Някой може ли да ги разгадае?
Не отговарям на лични съобщения !

Странен

Цитат на: В.Стоянова - Януари 11, 2017, 08:56:32 AM
Сънувах,че шефа ми не се чувства добре и на следващия ден разбирам,че е починал.Отивам да до къщата да го видя,но на входа ме чака една от дъщерите му...Беше весела,все едно не и пукаше,че баща й вече не е сред живите.Говореше ми за работното време,че трябва да работя с 2 часа по-малко.На следващия ден трябва да отида на работа в 14:00,но се събудих в 16:00.И бързам   да не ме видят,че съм закъсняла.
Другият сън  беше свързан с човек от селото,в което живеят родителите ми.Чакаме кмета на селото всеки момент да почине.Баща ми ми съобщава по телефона,че е починал и ми каза да кажа на майка,като отива на погребението да сложи в чантата си едно кафе...Казвам й и тя се съгласи.
Третия сън беше,как постоянно се преобличам с различни дрехи.Помня едни много хубав сив панталон,който ми стои много добре.Имаше и колан към него с камъчета,много красив.Преобличам се постоянно,но този панталон слагам много често.Вървях по някакви коридори.Разминавах се с много момчета.Влизам в някаква стая.Беше нещо като игрална зала.Детето ми играеше на някаква машинка.В момента,в който влязох,видях,че мой съученик излиза.Пляснахме си ръцете в знак за поздрав и видях,че ноктите му са много дълги и мръсни.Усетих как ми одра дланта...
  Много страни сънища...Някой може ли да ги разгадае?
Поредното доказателство, че сънищата се случват по някаква своя закономерност. Мисля че Вие имате силно изострено шесто чувство и интуиция. Това не е просто сън  (говоря за първия) това е ясновидско пророчество. Сигурен съм, че сте се научили как да разпознавате сигналите на съдбата и можете да предсказвате важни събития.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

В.Стоянова

Имам наистина някакво предчувствие за някои събития!Странен,моля кажете ми за кой от сънищата ми се изявява това пророчество.За всички ли?Дали ще се случат в реалността?И какво означават.Прави ми впечатление,че по три ги сънувам и все объркващи...
Не отговарям на лични съобщения !

Странен

Според мен всичките сънища са важни и пророчески. Въпросът е как ще се изпълнят, разбира се най- убезпокоителен е последният сън.  Моето тълкуване за него не би ви харесало.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

В.Стоянова

Защо сънувам такива пророчески сънища?На какво се дължат?Имам ли някаква връзка с пророчеството или просто аз си въобразявам някои неща?
Не отговарям на лични съобщения !

В.Стоянова

Моя шеф наистина в момента не е добре!Дали наистина е възможно да се случи нещо?
Не отговарям на лични съобщения !

В.Стоянова

Сега се чух с майка ми.Попитах я за кмета на селото как е.Каза,че той е добре,но майка му не била никак добре.Явно съня наистина има връзка с действителността!
Не отговарям на лични съобщения !

mail_11

Аз също съм сънувала сънища, които се случват, понякога дни или месеци след като съм ги сънувала. 
Преди години ми се наложи да се оперирам. Разболях се тежко, никой не знаеше какво е, аз първо сънувах болница, после сънувах,че се събуждам с тръба в устата.Така беше като се събудих след операцията, месеци преди да ми открият какво ми има.
Много често,когато сънувам моето дете,че е болно, или се грижа за него. на следващия ден се разболява.
За съжаление не винаги си спомням сънища, струва ми се,че и моите сънища ми показват бъдещето по някакъв начин.
Започнах дори да си ги записвам и установих,че преди една година съм сънувала сънища, свързани със текущите ми здравословни проблеми.

Мисля,че всеки човек има заложена в себе си интуиция, но е въпрос дали ще  развие. А аз имам ли някакви способности, по-различни от другите и мога ли да ги развивам? Примерно имам много силно усещане за миризми, в последно време мисля,че само аз  ги усещам като неприятни, а другите колеги не усещат неприятните миризми, които аз усещам.
Когато имам 4 снимки  с изобразени на тях огън, вода, земя и животно, в повечето случаи отгатвам всички 4 снимки, без да ги виждам, само с пипане с ръце със затворени очи. 
Може ли това да се смята за някаква дарба или просто всеки човек може това, което аз мога?

В.Стоянова

Снощи отново сънувах странен сън!Колежка(дистрибуторка) и нейна колежка идват при мен.В някаква стая съм...Предлагам им да си купят от мен някакъв меден кекс,от който съм яла.Той е много голям и с мармалад отвътре.Не ми харесва особено вкуса му,но продължавам да ям от него.Пускам им и една бавна песен и им предлагам и нея да си купят.Бяха засмени.Харесваха им и кекса и песента.Другото момиче иска да купи кекса,а колежката иска да купи песента.Дори и я пееше.Накрая не купуват нищо.Качих се на високо и отворих един шкаф,в който има още сладки неща и искам да ги убедя да купят,но те се отказват.
В действителността тази моя колежка идва да взима заявка в четвъртък.Днес шефката ми каза обаче,че вчера не е дошла и е предала на друг колега да ни каже,че днес ще се обади по телефона да вземе заявката.Отново оставам с убеждението,че съня ми е свързан с действителността по някакъв начин...
Не отговарям на лични съобщения !

В.Стоянова

Някой може ли да го разгадае?
Не отговарям на лични съобщения !

Странен

не исках да си казвам лошата прогноза, но тя е.  Възможни проблеми на работното място.  Могат да  ти подлеят вода. Внимавай  от доброжелателни колеги...
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

В.Стоянова

Благодаря Ви,Странен! Ще се постарая да се пазя,до колкото мога!
Не отговарям на лични съобщения !