Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

ще имам ли брак

Започната от teodorka, Януари 10, 2017, 10:06:37 PM

« назад - напред »

teodorka

Здравейте .!имам вразка с женен мъж .мога ли да очаквам брак ..деца семейството ? Благодаря ВИ!!!!

teodorka

Цитат на: teodorka - Януари 10, 2017, 10:06:37 PM
Здравейте .!имам вразка с женен мъж от една година....Много го обичам и той мен....искаме тази вразка да продалжи но от моя страна е много трудно...мога ли да очаквам брак с него ?/деца . семейство /Благодаря Ви!!

Странен

Вие хубаво имате връзка, но той е женен. Вашето щастие е през главата на някой който ще бъде нещастен. Мислите ли, че имате право на щастие повече от нея, че целта в случая оправа средствата.
Защо Вие да го заслужавате повече?
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

teodorka

Да знам че е така но той защо има мен ако е щастлив с нея?

teodorka

Знам че нямам право на нищо в случая но го обичам и той мен.........

Странен

Цитат на: teodorka - Януари 10, 2017, 11:03:37 PM
Знам че нямам право на нищо в случая но го обичам и той мен.........
Истината е, че не можете да заповядате на сърцето си, кой да обича. Да може би ще бъдете заедно, може би това ще е факт. Но Ще има много препятствия.Въоръжете се с търпение.
https://www.youtube.com/watch?v=K7T3bAvkjIM&t=347s
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

teodorka


teodorka

Ще създам ли семейство  , дом деца с него?или ще бъда щастлива на друго място?нужно ли е много време за това. ?

Странен

Цитат на: teodorka - Януари 11, 2017, 12:05:00 PM
Ще създам ли семейство  , дом деца с него?или ще бъда щастлива на друго място?нужно ли е много време за това. ?
В момента човека с който сте едвали ...
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

teodorka

До колко време ще имам брак 

Странен

Цитат на: teodorka - Януари 11, 2017, 02:23:05 PM
До колко време ще имам брак
Ще следващата година...
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

teodorka

Благодаря ВИ за отговорите.....искам да Ви попитам и още нещо..какво ме очаква през 2017 ?