Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Имам нужда от помощ

Започната от В.Стоянова, Януари 18, 2017, 08:52:29 PM

« назад - напред »

В.Стоянова

Открива ми се възможност да започна курса при друг инструктор.Само за няколко допълнителни часа преди изпита,които са ми необходими преди изпит.На прав път ли съм или трябва да не се отказвам от сегашния курс при настоящия инструктор?
Не отговарям на лични съобщения !

Nom

Според мойте усещания и това което Ви написах е добре а смените инструктура изобщо фирмата, няма да обяснявам отново защо. Мисля че добре да опитате и при друг инструктур,то не знае слабите Ви страни и от какво ви е страх, успех вярвам във Вас, ще го вземете този изпит накрая.
Не отговарям на лични съобщения!

В.Стоянова

Интересно,че след скандала със съпруга ми,инструктора ми преди малко ми се обади.Получих предложение да продължа при него.Каза ми че ще караме няколко часа,след което ще ме яви на изпит и няма да ми вземе пари предварително.Ако взема изпита ще му платя,ако ли не - нищо няма да му плащам.Твърдо му отказах.Казах му,че имам нужда от почивка и по-нататък ще реша какво да правя.
  Днес по-рано се свързах с инструктора на колежката ми.Човека ми каза каква е цената -такса и допълнителни часове,които не са задължителни,но ще са ми от полза поне 2,3 часа преди изпит.Неговата цена е много по-приемлива от тази на настоящия.
Няма и да чакам,ще се запиша при него тези дни.А онзи мошеник не искам да виждам повече.
Не отговарям на лични съобщения !

В.Стоянова

Цитат на: Странен - Януари 19, 2017, 07:49:46 PM
Внимавайте през следващата седмица се пада предшествие пред Вас. Може да се избегне...
Странен,това предшествие с какво може да е свързано?Честно казано, плаша се!
Не отговарям на лични съобщения !

Странен

Цитат на: В.Стоянова - Януари 20, 2017, 08:53:16 PM
Цитат на: Странен - Януари 19, 2017, 07:49:46 PM
Внимавайте през следващата седмица се пада предшествие пред Вас. Може да се избегне...
Странен,това предшествие с какво може да е свързано?Честно казано, плаша се!
Точно какво е не се дава, но бъдете предпазлива.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог