Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Ще се наредят ли нещата при мен?

Започната от Petya, Февруари 07, 2017, 11:32:00 PM

« назад - напред »

kala

Цитат на: Activis - Октомври 17, 2018, 09:30:41 PM
За да започнете бизнес печеливш трябва да проучите първо дали има развитие и дали е преспективен. До момента не сте избирали правилните неща. По този начин затъвате финансово..Хубаво е да изчистите кредитите си и да се захванете с нещо, което да не влагате пари т.е. да не работите за себе си.
Благодаря Ви Activis! Работя на трудов договор, но понеже парите все не стигат, за това търся начини да изкарам някой лев допълнително. Нямам идея да се занимавам изцяло със собствен бизнес - не планирам нещо голямо, а нещо, което да мога да съчетая със сегашната ми работа.

Activis

Не теглете кредити, изчистете ги. Пари никога не стигат. Но няма смисъл да тиглите кредити за да се опитвате нещо, което не е сигурно.

kala

Цитат на: Activis - Октомври 18, 2018, 11:46:32 AM
Не теглете кредити, изчистете ги. Пари никога не стигат. Но няма смисъл да тиглите кредити за да се опитвате нещо, което не е сигурно.

Благодаря Ви Activis!

Activis

Цитат на: kala - Октомври 18, 2018, 06:26:59 PM
Цитат на: Activis - Октомври 18, 2018, 11:46:32 AM
Не теглете кредити, изчистете ги. Пари никога не стигат. Но няма смисъл да тиглите кредити за да се опитвате нещо, което не е сигурно.

Благодаря Ви Activis!

Да уточня, не съм ядновидец. Изказвм мнение само. Но смятам, че е правилно

kala

Цитат на: Activis - Октомври 19, 2018, 12:48:54 AM
Цитат на: kala - Октомври 18, 2018, 06:26:59 PM
Цитат на: Activis - Октомври 18, 2018, 11:46:32 AM
Не теглете кредити, изчистете ги. Пари никога не стигат. Но няма смисъл да тиглите кредити за да се опитвате нещо, което не е сигурно.

Благодаря Ви Activis!

Да уточня, не съм ядновидец. Изказвм мнение само. Но смятам, че е правилно

Не бях напълно сигурна, но предполагах. И все пак - благодаря за съветите.

Activis

Според мен така е правилно. Избягвайте кредити. Аз също като няма, какво да правя се занимявам с дребни неща от сорта на онлайн търговия. Не влагам много средства, но изкарвам достатъчно на печалба. Не е постоянен доход, но това е странично. Както се вика , кяпка по капка вир става. Надявам се да излезете от тази дупка

kala

Благодаря още веднъж! Аз също опитвам с онлайн търговия, но нещо все на камък удрям. Не ми се получават нещата. За това писах тук - ако може някой да ми каже до кога ще продължи това. Цял живот ли ще съм така, и евентуално какво да правя.