Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Да си попишем за секса!

Започната от Nom, Февруари 10, 2017, 10:56:28 PM

« назад - напред »

Phoenix

Не отговарям на лични съобщения.

Mystic

Феникс, това " Ооу " ми звучи като '' Хора, вие нормални ли сте ? '' :) :) :) :)

Nom

Цитат на: Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда - Август 01, 2017, 02:11:09 PM
А случайно да сте чували за секуби и инкуби..просто сексуални демони


Интересно защо аз ги чувам за 1 път тогава.
Не отговарям на лични съобщения!

Mystic

Дадос питах една приятелка тя направо каза това са сексуални демони. И аз не бях чувала до сега, но има хора, които ги знаят.

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

И маговете може да научите нещо от дяда си Пепи :)
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Като средностатистически българин и аз реших да опна снага на нашето море..и вчера бях свидетел на странна /предполагам сексуална/техника  на плажа до нас имаше две млади двойки..на около 20-22..и еднато момиче демонстрираше на партниора си как може да го доведе до ерекция без да го докосва.,само с паси с ръце..С дамата с коятобях аз и е меко казана доста наясно с енергийните въздействия   се зачудихме какво е това..не е рейки..не е тантра.то вярно на 20 и боба е афродизиак :)..но все пак  момичето беше наясно какво прави
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Salinas

Мой интимен приятел ми казва:
Не съм влюбен в теб! Сексът с теб е страхотен и като човек си страхотна!

Enona

Аз пък се чудя друго като - Защо изпитваме желание за секс? С това не изчезва ли висотата, на която е поставен човек от разните религии? Не е ли толкова велик човекът, колкото те казват? И защо според тях секс може едва ли не само с един човек през целия ти живот?

KIARA

Enona, никой не те кара насила да изпитваш желание за секс и да слизаш от висотата, на която те поставя религията, която изповядваш. Не съм съвсем запозната кои други религии освен християнството изповядват моногамия, но моето обяснение е, че при полигамията вероятността от разбити сърца, огорчение и разочарования е в пъти по-вероятна. Но това е само моята обременена гледна точка.

Enona

Е те не го правят на сила. У човек се ражда това желание. Ще си призная какво ме тормози. Да кажем в брака не съм щастлива. Но до сега единствено съм била с мъжа ми. Имам един такъв страх, че разделя ли се с него и след време да имам друга връзка, то ще имам нещастен живот и нещастен край.

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Цитат на: Enona - Октомври 22, 2017, 10:21:33 PM
Аз пък се чудя друго като - Защо изпитваме желание за секс? С това не изчезва ли висотата, на която е поставен човек от разните религии? Не е ли толкова велик човекът, колкото те казват? И защо според тях секс може едва ли не само с един човек през целия ти живот?
Хаха малко неща признавам от комунизма..но че религията е опиум..е едно от тях..знаете ли колко велики открития са потулени заради религия..колко войни са се водили и водят заради религия.
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Цитат на: Enona - Октомври 23, 2017, 05:45:39 AM
Е те не го правят на сила. У човек се ражда това желание. Ще си призная какво ме тормози. Да кажем в брака не съм щастлива. Но до сега единствено съм била с мъжа ми. Имам един такъв страх, че разделя ли се с него и след време да имам друга връзка, то ще имам нещастен живот и нещастен край.
Ами..като си го програмираш..така ще се случи..но ако помислиш като за освобождаване и развитие напред..така ще стане
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Enona

За програмирането съм съгласна. Никога не съм вярвала, че оная любов от романите ще я изживея и аз. Е точно така е. Винаги съм вярвала, че ще бъда материално добре, но нещастна- пак е така. И съм търсила съзнателно богаташ. Взех бедно момче,4 деца са, с месеци са стояли без ток.... Силата на мисълта.  И за да се върнем на темата - как да ги махна тези предубеждения?

Enona

Цитат на: Enona - Октомври 23, 2017, 08:56:38 AM
За програмирането съм съгласна. Никога не съм вярвала, че оная любов от романите ще я изживея и аз. Е точно така е. Винаги съм вярвала, че ще бъда материално добре, но нещастна- пак е така. И съм търсила съзнателно богаташ. Взех бедно момче,4 деца са, с месеци са стояли без ток.... Силата на мисълта.  И за да се върнем на темата - как да ги махна тези предубеждения?
Ей там съм изпуснала "не" - че не съм търсила богат мъж.

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Цитат на: Enona - Октомври 23, 2017, 08:56:38 AM
За програмирането съм съгласна. Никога не съм вярвала, че оная любов от романите ще я изживея и аз. Е точно така е. Винаги съм вярвала, че ще бъда материално добре, но нещастна- пак е така. И съм търсила съзнателно богаташ. Взех бедно момче,4 деца са, с месеци са стояли без ток.... Силата на мисълта.  И за да се върнем на темата - как да ги махна тези предубеждения?
В крайна сметка какво Точно те тревожи..как да премахнем стари ритуали..или как да си промениш мисленето
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин