Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Да си попишем за секса!

Започната от Nom, Февруари 10, 2017, 10:56:28 PM

« назад - напред »

Enona

Как да си променя мисленето

Деси

В тази тема основно нещо е фантазията на даден човек, не религия,не каквото и да било.... Мисленето се променя при нужда от това! Зависи разбира се какво точно търсиш и искаш!

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Много пъти казвам че едно е да мислиш че искаш дадено нещо друго е Наистина да имаш нужда от него..неправилните избори образуват лошата карма Как да различиш кое ти е истинско желание и кое желание от суета ,.Истинско желание е тогава когато се сбъдне лесно.
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

При него всички пречки се отстраняват лесно,а натраппеното от егото се осъществява трудно има много пречки ..и в крайна сметка дори след години си плащаш за него ..Какъв е начина за вземане на Правилни решения Както се казва Руснаците са го измислили :)..е не е да се напиеше с водка : ) 
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Вземете ваш спомен когато сте се чувствали прекрасно,здрав щастлив ..без значение дали е от днес или от детството важно е да няма друг човек в спомена..и когато сте в това еуфорично състояние внесете въпроса който се колебаете ..ако това нещо наистина ви трябва..ще останете в същото състояние..ако ли не е за вас ще почувствате дискомфорт и не се захващайте с него Понеже аз трудно вярвам на авторитети съм го проверявал нееднократно..винаги работи
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Enona

Цитат на: Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда - Октомври 23, 2017, 01:54:41 PM
Вземете ваш спомен когато сте се чувствали прекрасно,здрав щастлив ..без значение дали е от днес или от детството важно е да няма друг човек в спомена..и когато сте в това еуфорично състояние внесете въпроса който се колебаете ..ако това нещо наистина ви трябва..ще останете в същото състояние..ако ли не е за вас ще почувствате дискомфорт и не се захващайте с него Понеже аз трудно вярвам на авторитети съм го проверявал нееднократно..винаги работи
Благодаря, ще го пробвам!

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Enona

Цитат на: Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда - Октомври 28, 2017, 10:29:01 AM
Интересно ми е...пробва ли ;)
Да. Не си ги говоря ей така нещата. Но пък реално нямам проблеми и желания. Та за тъпотии го пробвах. В такова състояние си помислих за съседа и еуфорията ми се засили. Помислих си за мъжа ми и ми се изпари. Тогава си помислих да пробвам ли някое любовно заклинание към съседа, и пак се изпари.

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Хаха..ех тези заклинания ще ти изиграят лоша шега някой ден
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Enona

Цитат на: Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда - Октомври 28, 2017, 06:27:31 PM
Хаха..ех тези заклинания ще ти изиграят лоша шега някой ден
А няма, виж че помъдрявам.  Отказах се да му правя. Една крачка по- близо до ангелите

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

:)))червена точка..една ягодка получаваш
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Nom

Не отговарям на лични съобщения!

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Nom

Защото чувството ми за хумор липсва, пепи какво правиш в 5 сутринта. Не е това което си мисля нали?
Не отговарям на лични съобщения!

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Със сигурност не е :))..отдавна са ми минали годините да ставам в 5 за това
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин