Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Значение на няколко числа!

Започната от Nom, Юли 04, 2017, 09:15:37 PM

« назад - напред »

Nom

Здравейте, баба ми почина преди 12 години, а неинят съпруг преди 21. Разликата беше 9 години, след което обаче при мен се случиха някой неща пак след 12 години. Макар е аз съм на 32, но не мога да разбера тези числа. На скоро забелязах това и се плаша. Има нещо, но аз не мога да разбера какво. Най-вечев 12 и 21. Ще се радвам на мнение. Съжалявам ако мнението ми е тотално объркано.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Маг Dados - Юли 04, 2017, 09:15:37 PM
Здравейте, баба ми почина преди 12 години, а неинят съпруг преди 21. Разликата беше 9 години, след което обаче при мен се случиха някой неща пак след 12 години. Макар е аз съм на 32, но не мога да разбера тези числа. На скоро забелязах това и се плаша. Има нещо, но аз не мога да разбера какво. Най-вечев 12 и 21. Ще се радвам на мнение. Съжалявам ако мнението ми е тотално объркано.
Дадос, това е много добра комбинация от числа - имам впредвид 12 и 21. Аз лично съм се убедила в това. Доста често съм ги срещала. Това са числата на успеха. Мислите се материализат в реалност. Когато виждах тези числа- преди една година много ми вървеше в работата, силните бяха на моя страна. За съжаление сега нещата при мен се объенаха...някакво лошо стечение на обстоятелства и късмет. Но това са числа, които показват прогрес, ти си в сулна година.

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Брей а родените на 21 12 явно те са Избраните :)))
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Nom

Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Маг Dados - Юли 28, 2017, 09:28:09 PM
xenya благодаря успокоих се.
Маг Дадос, имах питане в друг раздел за любовта, ще ми потръгне ли в близките два месеца? ще се радвам да ми отговориш.

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Относно 12 21..ако паметта не ме лъже..дори света трябваше да свърши на тази дата...така че по скоро са негативни числа..имам позната родена на тази дата..трудно се омъжи..бързо остана вдовица..сина и стана разбойник..тя въпреки опита си в банковото дело последните 10 години се налага да си вади хляба по с труд далеко от образованието си ..така че  не съм много съгласен..а да май и Сталин беше роден тогава
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Nom

Аз искам за попитам още нещо - не съм запозната напълно с нумерологията и не използвам нумерология - но мой баба и дядо така  да го кажа си отидоха на години като 81,71, 79, 80 - без да казвам какви ми е връзката с тези хора и имена, но се опитавм да разбера има ли якаква връзка между тези числа, значат ли нещо или не, или са просто години.
Не отговарям на лични съобщения!